Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sapos93 Co? Haha dobre w finale Euro go nie przerosło a LM dużo mniej waży i go przerosła
0
Ten Rapha na uja ten wywiad dawał. Odkąd wrócił jest nieswój.
0
Jak strzela na 2 to Flick od razu wprowadzi Pedriego i Ingo. Oby nie bo odpoczynek się sprzyda.
0
Jakoś w grupie potrafili odwracac wyniki. Oni na wyjazdach w LM (faza pucharowa) są obsrani?
No nic mam nadzieję,że gen strachy wyjazdowego już mają za sobą.
1
Jak by serio doprowadzili do dogrywki to nie mam pytań.
Mam nadzieję,że awans będzie.
0
@UriBoyka Piernik wie,ale moim zdaniem Arsenal z taką przewagą powinien dać radę tym bardziej,że grają naprawdę dobrze i nie tracą dużo goli.
2
Lenglet 2 razy błąd i Atleti 2:2.
1
@mekston Jak Dibu broni to puls w normie.
4
Julek i Gio z golami @mekston @Lionel_Messi10
2
Lo Celso ma znakomite ostatnie podanie. Jak gra to zazwyczaj bardzo dobrze.
Szkoda,że Gio jest taki kontuzjogenny bo byłby topem.
@Lionel_Messi10 @mekston
1
@stysiu1995 Nie ma co jeszcze mówić bo wszystko możliwe.
10
Plus tego czerwa jest taki,że bardziej się wymęczą w 10.
1
Powiem szczerze,że po Mbappe takiego zachowania się nie spodziewałam. Wydawał się ogarnięty.
0
Wiadomo,że nie dostanie długiego zawieszenia bo to gwiazda LL,ale że 2/3 powinien.
0
@4drian0 Tylko,że Argentyńczycy specjalnie tak nie robią.
Nico dostał zawieszenie za czerwoną ale tam nie było intencji specjalnie.
Co innego intencjonalne Kopanie a co innego bycie chamem.
2
Tego żółwia to przegrzało. Specjalnie wszedł bandyckim faulem w przeciwnika. Mógł mu karierę zakończyć.
Dzban jakich mało.
3
Retegui 32g/a rozwinął się bardzo. Przechodził z Argentyńskiego Tigre w wieku 22/23 lat.
0
@MesQueUnClub96 Aaa ok raz w prawo raz w lewo.
0
@MesQueUnClub96 Ty w końcu jesteś gejem?
0
@Lordzi Dlaczego nie?
Dla mnie Stano mógłby ogarnąć ten burdel.
Nie byłby pieskiem jak większość stawki.
15
Szkoda,że Stano nie ma większego poparcia.
Nie dość,że mądrze prawi to ciśnie bekę z Rafałka.
3
Ładnie Stano jedzie haha
2
Kompromitacja żeby kandydat nie był wpuszczony ha ha
5
Czekam na Stano w drugiej debacie. Niech ora Rafałka i resztę. Ta starsza pani też dobrze mówi.
0
@Criss18Barca Bardzo dobry trener. Zobaczymy co dziadki osiągnął ze swoim nowym trenerem. Szkoda tylko Pawła Wąska.
1
@Criss18Barca Inter nie bez powodu 2 lata temu był w finale.
0
@NeroTFP1 To z jakiego powodu nie będzie na Varze?
1
Czemu tego Kwiatkowskiego zawiesili na mecz?
Julek dotkną 2 razy tą piłkę czy nie?
2
@stool Dziwisz sie? Na tyle lat co siedzi w klubie dopiero teraz zaczął grać jak należy.
2
@Lionel_Messi10 Dibu mimo 3 wpuszczonych goli i tak dobry mecz nota 8. PSG prawie 30 strzałów.