1

@Sapos93 Co? Haha dobre w finale Euro go nie przerosło a LM dużo mniej waży i go przerosła

0

Ten Rapha na uja ten wywiad dawał. Odkąd wrócił jest nieswój.

0

Jak strzela na 2 to Flick od razu wprowadzi Pedriego i Ingo. Oby nie bo odpoczynek się sprzyda.

0

Jakoś w grupie potrafili odwracac wyniki. Oni na wyjazdach w LM (faza pucharowa) są obsrani?
No nic mam nadzieję,że gen strachy wyjazdowego już mają za sobą.

1

Jak by serio doprowadzili do dogrywki to nie mam pytań.
Mam nadzieję,że awans będzie.

0

@UriBoyka Piernik wie,ale moim zdaniem Arsenal z taką przewagą powinien dać radę tym bardziej,że grają naprawdę dobrze i nie tracą dużo goli.

2

Lenglet 2 razy błąd i Atleti 2:2.

1

@mekston Jak Dibu broni to puls w normie.

4

Julek i Gio z golami @mekston @Lionel_Messi10

2

Lo Celso ma znakomite ostatnie podanie. Jak gra to zazwyczaj bardzo dobrze.
Szkoda,że Gio jest taki kontuzjogenny bo byłby topem.
@Lionel_Messi10 @mekston

1

@stysiu1995 Nie ma co jeszcze mówić bo wszystko możliwe.

10

Plus tego czerwa jest taki,że bardziej się wymęczą w 10.

1

Powiem szczerze,że po Mbappe takiego zachowania się nie spodziewałam. Wydawał się ogarnięty.

0

Wiadomo,że nie dostanie długiego zawieszenia bo to gwiazda LL,ale że 2/3 powinien.

0

@4drian0 Tylko,że Argentyńczycy specjalnie tak nie robią.
Nico dostał zawieszenie za czerwoną ale tam nie było intencji specjalnie.

Co innego intencjonalne Kopanie a co innego bycie chamem.

2

Tego żółwia to przegrzało. Specjalnie wszedł bandyckim faulem w przeciwnika. Mógł mu karierę zakończyć.

Dzban jakich mało.

3

Retegui 32g/a rozwinął się bardzo. Przechodził z Argentyńskiego Tigre w wieku 22/23 lat.

0

@MesQueUnClub96 Aaa ok raz w prawo raz w lewo.

0

@MesQueUnClub96 Ty w końcu jesteś gejem?

0

@Lordzi Dlaczego nie?
Dla mnie Stano mógłby ogarnąć ten burdel.
Nie byłby pieskiem jak większość stawki.

15

Szkoda,że Stano nie ma większego poparcia.
Nie dość,że mądrze prawi to ciśnie bekę z Rafałka.

3

Ładnie Stano jedzie haha

2

Kompromitacja żeby kandydat nie był wpuszczony ha ha

5

Czekam na Stano w drugiej debacie. Niech ora Rafałka i resztę. Ta starsza pani też dobrze mówi.

0

@Criss18Barca Bardzo dobry trener. Zobaczymy co dziadki osiągnął ze swoim nowym trenerem. Szkoda tylko Pawła Wąska.

1

@Criss18Barca Inter nie bez powodu 2 lata temu był w finale.

0

@NeroTFP1 To z jakiego powodu nie będzie na Varze?

1

Czemu tego Kwiatkowskiego zawiesili na mecz?
Julek dotkną 2 razy tą piłkę czy nie?

2

@stool Dziwisz sie? Na tyle lat co siedzi w klubie dopiero teraz zaczął grać jak należy.

2

@Lionel_Messi10 Dibu mimo 3 wpuszczonych goli i tak dobry mecz nota 8. PSG prawie 30 strzałów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?