0

@ShowyAnteater Kloc i nie wart większych pieniedzy. Nie bez powodu nikt sie nie zgłosił po niego

15

Przepraszam ze to napisze ale jakim imbecylem trzeba byc by mi sugerowac ze depresja jest wynikiem grzechu i,że Jezus mnie zbawi?

Sam nie wierze ale szanuje wiare innych ale to juz jest przesada.

Nie podam nicku osoby,która to mi napisała żeby większego obciachu nie narobic mu

16

Swoja droga dziękujec za wsparcie.

Nie sadziłem,że mój post o depresji wywoła taka dyskusje.

Szkoda tylko,że ten nieudolny rzad nijak nie pomaga w leczeniu. Takich jak ja przez pandemie jest na pewno bardzo duzo :(

1

Obejrzałem Atak krwiożerczych donatów i zaskakujaco dobry jak na tego typu film. Bardzo absurdalny no ale o to chodziło.

Jak ktos lubi takie filmy to polecam

0

@4drian0 Znam :)

3

Mordercza opona,donaty,jeansy ciekawe na co jeszcze ludzie wpadna.

Btw ja tam lubie takie filny ogladac maja w sobie urok :)

2

@Szreko Na filmanie jest. Tez obejrze xd

2

Dlaczego istnieje film pt atak krwiożerczych donatów xd


https://www.filmweb.pl/film/Atak+krwio%C5%BCerczych+donat%C3%B3w-2016-747941

0

@TheNekro94 Dobrze ze prostytuki nie wspieraja wosp. A nie czekaj znajda sie :)

0

CSI NY>Reszta CSI.

Może to przez aktorów a moze przez miasto ale NY najlepiej mi sie oglądało

1

@Walczy Sam w szpitalu spędziłem pare miesiecy. Wiem jak sie czujesz. Depresja bywa czasem gorsza od raka

0

@michal26 Ja Zotral biore. Ogólnie pomaga ale nie zawsze.

1

@Kondziubarca Wstrzymałbym sie z ocena bo równie dobrze moze byc to fejk

10

@dreed93 Jestes głupcem jesli tak sadzisz.

Depresja to poważna choroba a nie leczona moze sie skonczyc tragedia. Sam byłem bliski tragedii. Nie łatwo ja wyleczyc a nawet jak sie uda to w duzej czesci przypadków wróci za jakis czas

0

@7black4 Psychiatra na pewno i leki też. Obecnie szukam nowej pracy wiec to nie wina przepracowania..

Co do traum to tu jest pies pogrzebany bo mam ich sporo z dziecinstwa nieatety :(

22

@PodkarpackiKibic 2010 i wuwuzele. Klimat boski i Don Andres :)

0

@busquets5 Tu raczej potrzebny bedzie psychiatra lub psycholog. Na pewno sie wybiore.

@klopx Rambla potrafi poprawic humor wierz mi :)

8

@JimMorrisonFCB Brałem leki. Chodzi o to ze ost strasznie jestem apatyczny,nic mi sie nie chce a covid tylko pogorszył sprawe bo siedze "zamkniety w klatce".

Pandemia i depresja to nie jest dobre połaczenie.

17

Pomijajac Covida to mam problem z depresja. Ogólnie to walcze z tym od dziecka ale ostatnio m.in przez taka a nie inna pogode jest gorzej.

Czas sie chyba przejsc do lekarza bo depresja to poważny problem i wolałbym nie skonczyc jak Chester,który bodaj rok po smierci przyjaciela sie zabił.

Najgorsza rzecza jaka mozna zrobic jest olanie sprawy.

2

@HERORICH2 Wy z tym problemu nie macie xd

1

@Sau_Ron Zrobimy z nich kotlety

11

Czy sie stoi czy sie lezy przerwa chomikom sie należy

1

@Mario96w Sprawdzałem czy zyjo :(

A tak serio kazdy tylko rok pożył :(

2

Chomiki padły jak niegdys moje 3 tuptusie :(

1

@Viajero No i fajnie

1

@MesQueUnClub96 No i? Lech nic na tym nie straci :)

5

@KrychaFCB Szansa na odbudowe. Dobry ruch Lecha

3

Alemany to sprzedałby piasek na pustyni :)

0

@Nano22 Szanuje za intro z atomówek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?