Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mistrz cietej riposty.
Walaszek oddaj Bombe :(
0
@Uukasz_93 Dlatego stawiam Lecha i Legie wyzej bo grali z takimi potegami jak Juve City Real Red bul Sporting Borusia etc
0
@ttR Moim zdaniem Lech i Legia z LM byli silniejsi
1
@BombowiecKrawczyk Piłkarz wybitny ale człowiek juz niekoniecznie
1
@AssisMoreira Peace :)
8
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/b5/Crater_lake_oregon.jpg
Kaldera Mount Mazama
8
https://zenrooms.com/blog/wp-content/uploads/2020/03/mayon-volcano-1.jpg
Piekny stratowulkan Mayon z Filipin
2
@kazbychu Powiesic...
0
@Hubsao We podrzuc tego wykopa
0
Oglądałem ostatnio mecz Korea Włochy z 2002 i ktos mi powie co z tym lewym sedzia sie potem stało? Ciekawy jestem ile w łape dostał za ten wał.
3
@Kapitan hawk Bo jestesmy słabi
0
@Damian11 Kontuzje?
2
Demolka resovi przez Wlazłego.
Mariusz zawsze bedzie dla mnie the best. Leon i Mariusz najlepsi serwujacy w historii polskiej siatkowki.
@Encore
4
@Ojciec5tkidzieci resovia to zawsze był klub bez klasy. Skra Zaksa to inna półka pod tym wzgledem.
5
@Mns21 Fajny ruch. Moze sie odbuduje
1
@Kamilos84 Bill Murray? Top
0
@Kwiatek67 Oby. Jesli jednak chca go to zdecydowanie na innych warunkach.
22
Roberto dalej nie obniżył wynagrodzenia? To po cholere on nam jak z nim sa same problemy? Na boisku tragedia,ostatnio same urazy a i pensja za duza wzgledem tego co oferuje... Chłopa trzeba sie pozbyc i tyle.
2
@gryfiT. Nie oczekuj po nim wiele.. Popisał sie ostatnio kiedy wział pod lupe znajomych Leo i syna Neymara.
33
Wracajac do Depresji
Kiedy tylko skonczy sie kwarantanna rozpoczynam terapie bo ostatnie dni to istna meka. Koszmary apatia i brak checi do czegokolwiek. Leki tez musze wykupic. Dodatkowo zasugerowano mi by zrobic EKG. Zobaczymy co dalej.
Chwilowo rezygnuje ze swoich cykli dopóki nie bede w lepszej kondycji psycho-fizycznej.
Dziękuje za wsparcie ludziom z dyskusji w goracych.
1
W kaftan i do tworek. Jaki on jest odklejony xD
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
3
Komentarz usunięty
5
Komentarz usunięty
0
@DonMatteo901 Byc może tak było. W dłuższej perspektywie wyjdzie to na dobre
1
@Rewolucja123 Jak ty mnie zainponowałes w tej chwili xD
4
@JonSnow Kolejny co czytac nie potrafi o logicznym mysleniu nie wspomne
0
@amanter Nie wiesz ile dostanie w przypadku rozwiazania umowy i podaje sie kwote netto nie brutto i wtedy to zle nie wyglada.
1
@amanter Po ra kolejny zamiast poczekac na szczegóły to piszesz głupoty. Ale to u ciebie norma.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11291055#comment-11291055
Alemany jak zwykle top.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11291072#comment-11291072