1



Mistrz cietej riposty.

Walaszek oddaj Bombe :(

0

@Uukasz_93 Dlatego stawiam Lecha i Legie wyzej bo grali z takimi potegami jak Juve City Real Red bul Sporting Borusia etc

0

@ttR Moim zdaniem Lech i Legia z LM byli silniejsi

1

@BombowiecKrawczyk Piłkarz wybitny ale człowiek juz niekoniecznie

1

@AssisMoreira Peace :)

8

2

@kazbychu Powiesic...

0

@Hubsao We podrzuc tego wykopa

0

Oglądałem ostatnio mecz Korea Włochy z 2002 i ktos mi powie co z tym lewym sedzia sie potem stało? Ciekawy jestem ile w łape dostał za ten wał.

3

@Kapitan hawk Bo jestesmy słabi

0

@Damian11 Kontuzje?

2



Demolka resovi przez Wlazłego.

Mariusz zawsze bedzie dla mnie the best. Leon i Mariusz najlepsi serwujacy w historii polskiej siatkowki.

@Encore

4

@Ojciec5tkidzieci resovia to zawsze był klub bez klasy. Skra Zaksa to inna półka pod tym wzgledem.

5

@Mns21 Fajny ruch. Moze sie odbuduje

1

@Kamilos84 Bill Murray? Top

0

@Kwiatek67 Oby. Jesli jednak chca go to zdecydowanie na innych warunkach.

22

Roberto dalej nie obniżył wynagrodzenia? To po cholere on nam jak z nim sa same problemy? Na boisku tragedia,ostatnio same urazy a i pensja za duza wzgledem tego co oferuje... Chłopa trzeba sie pozbyc i tyle.

2

@gryfiT. Nie oczekuj po nim wiele.. Popisał sie ostatnio kiedy wział pod lupe znajomych Leo i syna Neymara.

33

Wracajac do Depresji

Kiedy tylko skonczy sie kwarantanna rozpoczynam terapie bo ostatnie dni to istna meka. Koszmary apatia i brak checi do czegokolwiek. Leki tez musze wykupic. Dodatkowo zasugerowano mi by zrobic EKG. Zobaczymy co dalej.

Chwilowo rezygnuje ze swoich cykli dopóki nie bede w lepszej kondycji psycho-fizycznej.

Dziękuje za wsparcie ludziom z dyskusji w goracych.

1



W kaftan i do tworek. Jaki on jest odklejony xD

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

3

Komentarz usunięty

5

Komentarz usunięty

0

@DonMatteo901 Byc może tak było. W dłuższej perspektywie wyjdzie to na dobre

1

@Rewolucja123 Jak ty mnie zainponowałes w tej chwili xD

4

@JonSnow Kolejny co czytac nie potrafi o logicznym mysleniu nie wspomne

0

@amanter Nie wiesz ile dostanie w przypadku rozwiazania umowy i podaje sie kwote netto nie brutto i wtedy to zle nie wyglada.

1

@amanter Po ra kolejny zamiast poczekac na szczegóły to piszesz głupoty. Ale to u ciebie norma.

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11291055#comment-11291055

Alemany jak zwykle top.

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11291072#comment-11291072

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?