Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Zero zdziwienia.
Pięknie napluł kibicom Realu Perez.
8
Nie ma to jak głosować za zmianami w biletach a później chodzić po mediach i mówić jakie to złe jest.
1
Nie ma co się dziwić Bernardo że woli Atletico.
U nas byłby zmiennikiem który by wchodzllil na 30 minut i to pewnie nie zawsze.
Po odejściu Griezmanna ma tam pewny skład.
0
@FCB24 Robi zajebiste liczby przy okazji obniżając poziom naszego całego zespołu.
Nie dziękuję.
0
@FCB24 Ja uważam że to może być niewypał natomiast Rashford nie ma prawa u nas grać bo jest po prostu za słaby na najwyższy poziom.
Liczby o niczym nie świadczą które głównie nabił z ogórkami ale to pomijam jeśli nie są poparte dobrą grą przestrzeni meczu
Gordona ocenie później ale na razie nie ma nic do rzeczy w dyskusji o Rashfordzie
6
@Lanosss Bardzo dobra decyzja.
Jak ktoś widzi liczby to stwierdzi że dobry był ale jak ktoś obejrzał trochę go w akcji to mógł stwierdzić jaki on był ograniczony i zbędny.
23
Ja nie wiem jak Boguś tam wytrzymuje,ja bym tam padł ze śmiechu.
1
@Arkon Kilka lat temu bym pewnie dal radę na PSL zagłosować ale w tej chwili to są zwykle podnóżki Tuska.
W przyszłych wyborach na bank pójdą na jednej liście by dostać się do koryta bo szorują po dnie z 2%.
Fakt Razem to drugi biegun konfy ale mam wrażenie że tak jak konfa na jakieś ideały i cele i to szanuje.
Głosując na koalicję głosuje na lobbystów, kolesiostwo, złodziejstwo, odklejencow, ludzi którzy rujnują to państwo głupimi pomysłami.
Oni nie mają za grosz Polski w sercu.
0
@Krzysztof1987 Ale oferta nie jest w żaden sposób wiążąca.
1
@Arkon Nie ma opcji żadnej bym zagłosował na tych nieudaczników i przygłupów z koalicji.
Po prostu się nie da
Jeśli miałbym kogoś wybrać zamiast konfederacji to bym zagłosował na Razem tylko że oni też są w opozycji.
1
@kanver_ Przecież to ustawka jest.
8
Tak naprawdę Barcelona nie ma nic do stracenia.
Jeśli Alvarez nie przyjdzie to nic się nie stanie.
Natomiast jak przyjdzie do zyskamy super grajka a Atletico i Realik się ośmieszy totalnie.
0
@maatiixx Była oferta ale dogadali się z Atletico że ja złożą a oni odrzucą ją.
Chcieli coś osiągnąć tym jedni i drudzy ale wyszła kompromitacja
1
Jeszcze bym to zrozumiał jakbym mógł od razu całą kobiałkę umyć tak ale 20dg to trzeba być ładnie odklejonym.
0
No to było do przewidzenia.
0
@MessiForeverTheBest Wszyscy czołowi dziennikarze to potwierdzili.
0
Ale jak to.
Real pewnie kłamie a Atletico pewnie za chwilę wrzuci przeróbki w AI jak kupują Mbappe za orzeszki bo jak tak można.
7
@macio_944 Przeproś lepiej że wprowadzasz ludzi w błąd i powielasz fejkowe informacje że wypowiedź tej pani jest nieprawdziwa.
Udajesz że tego nie widzisz.
To jest tak żałosne że brakuje mi skali.
1
@misterio Byłem trzy razy mimo że się nie uczyłem i dwa razy brakło mi jednej oceny wyżej by go mieć.
Wystarczało mi że posłuchałem na lekcji chwilę i już ogarniałem, nie musiałem siedzieć w domu i wkuwać
2
Komentarz usunięty
0
@ZuczekFCB1899 To pełnomocnik rządu do spraw instrumentu na rzecz Zwiększenia Bezpieczeństwa Europy.
2
@Karol145 Wstawiłem czy nagranie z wypowiedzią rzeczniczka do spraw SAFE gdzie mówi dokładnie to co napisał Płaczek i nadal twierdzisz że to fake.
Co z tobą jest nie tak?
10
@BillyButcher Dzieci i kobiety atakują nasze granice.
Tak mówił Tusk.
Ja mu wierze.
0
@Karol145 elektrotechnikę i automatykę
0
@Safrani Złotówki nie możemy ale już sprzęt możemy który kupimy
14
Wstawię tu dla wszystkich bo tam pewnie zginie nagranie w poście.
Rzeczniczka do spraw SAFE mówi że Ukraina może dostać od nas pieniądze które pożyczymy z programu.
0
@macio_944 To ty łyknąłes jak młody pelikan że to fejk.
Powyżej wstawiłem nagranie jak to
rzeczniczka mówi
4
@Starrk@Nieznajomy
@Sulimo
@Mow_mi_Douglas
@Safrani
Przecież ona to powiedziała.
Jaki to Fejk??
8
Jest to niebywały skandal , jeśli to prawda.
SAFE miało być projektem który pozwoli nam się uzbroić.
Polacy będą płacić a Ukraińcy będą pluć nam w twarz tak jak do tej robili.
To jest niepojęte to co się odwala.
3
Wszystko się zgadza xD