8

Zero zdziwienia.
Pięknie napluł kibicom Realu Perez.


8

Nie ma to jak głosować za zmianami w biletach a później chodzić po mediach i mówić jakie to złe jest.


1

Nie ma co się dziwić Bernardo że woli Atletico.
U nas byłby zmiennikiem który by wchodzllil na 30 minut i to pewnie nie zawsze.
Po odejściu Griezmanna ma tam pewny skład.

0

@FCB24 Robi zajebiste liczby przy okazji obniżając poziom naszego całego zespołu.
Nie dziękuję.

0

@FCB24 Ja uważam że to może być niewypał natomiast Rashford nie ma prawa u nas grać bo jest po prostu za słaby na najwyższy poziom.
Liczby o niczym nie świadczą które głównie nabił z ogórkami ale to pomijam jeśli nie są poparte dobrą grą przestrzeni meczu
Gordona ocenie później ale na razie nie ma nic do rzeczy w dyskusji o Rashfordzie

6

@Lanosss Bardzo dobra decyzja.
Jak ktoś widzi liczby to stwierdzi że dobry był ale jak ktoś obejrzał trochę go w akcji to mógł stwierdzić jaki on był ograniczony i zbędny.

23

Ja nie wiem jak Boguś tam wytrzymuje,ja bym tam padł ze śmiechu.


1

@Arkon Kilka lat temu bym pewnie dal radę na PSL zagłosować ale w tej chwili to są zwykle podnóżki Tuska.
W przyszłych wyborach na bank pójdą na jednej liście by dostać się do koryta bo szorują po dnie z 2%.

Fakt Razem to drugi biegun konfy ale mam wrażenie że tak jak konfa na jakieś ideały i cele i to szanuje.

Głosując na koalicję głosuje na lobbystów, kolesiostwo, złodziejstwo, odklejencow, ludzi którzy rujnują to państwo głupimi pomysłami.
Oni nie mają za grosz Polski w sercu.

0

@Krzysztof1987 Ale oferta nie jest w żaden sposób wiążąca.

1

@Arkon Nie ma opcji żadnej bym zagłosował na tych nieudaczników i przygłupów z koalicji.
Po prostu się nie da

Jeśli miałbym kogoś wybrać zamiast konfederacji to bym zagłosował na Razem tylko że oni też są w opozycji.


1

@kanver_ Przecież to ustawka jest.

8

Tak naprawdę Barcelona nie ma nic do stracenia.
Jeśli Alvarez nie przyjdzie to nic się nie stanie.
Natomiast jak przyjdzie do zyskamy super grajka a Atletico i Realik się ośmieszy totalnie.

0

@maatiixx Była oferta ale dogadali się z Atletico że ja złożą a oni odrzucą ją.

Chcieli coś osiągnąć tym jedni i drudzy ale wyszła kompromitacja

1

Jeszcze bym to zrozumiał jakbym mógł od razu całą kobiałkę umyć tak ale 20dg to trzeba być ładnie odklejonym.


0

No to było do przewidzenia.


0

@MessiForeverTheBest Wszyscy czołowi dziennikarze to potwierdzili.

0

Ale jak to.
Real pewnie kłamie a Atletico pewnie za chwilę wrzuci przeróbki w AI jak kupują Mbappe za orzeszki bo jak tak można.


7

@macio_944 Przeproś lepiej że wprowadzasz ludzi w błąd i powielasz fejkowe informacje że wypowiedź tej pani jest nieprawdziwa.

Udajesz że tego nie widzisz.
To jest tak żałosne że brakuje mi skali.


1

@misterio Byłem trzy razy mimo że się nie uczyłem i dwa razy brakło mi jednej oceny wyżej by go mieć.
Wystarczało mi że posłuchałem na lekcji chwilę i już ogarniałem, nie musiałem siedzieć w domu i wkuwać

2

Komentarz usunięty

0

@ZuczekFCB1899 To pełnomocnik rządu do spraw instrumentu na rzecz Zwiększenia Bezpieczeństwa Europy.

2

@Karol145 Wstawiłem czy nagranie z wypowiedzią rzeczniczka do spraw SAFE gdzie mówi dokładnie to co napisał Płaczek i nadal twierdzisz że to fake.

Co z tobą jest nie tak?

10

@BillyButcher Dzieci i kobiety atakują nasze granice.
Tak mówił Tusk.
Ja mu wierze.

0

@Karol145 elektrotechnikę i automatykę

0

@Safrani Złotówki nie możemy ale już sprzęt możemy który kupimy

14

Wstawię tu dla wszystkich bo tam pewnie zginie nagranie w poście.

Rzeczniczka do spraw SAFE mówi że Ukraina może dostać od nas pieniądze które pożyczymy z programu.


0

@macio_944 To ty łyknąłes jak młody pelikan że to fejk.
Powyżej wstawiłem nagranie jak to
rzeczniczka mówi

4

@Starrk@Nieznajomy
@Sulimo
@Mow_mi_Douglas
@Safrani
Przecież ona to powiedziała.
Jaki to Fejk??


8

Jest to niebywały skandal , jeśli to prawda.

SAFE miało być projektem który pozwoli nam się uzbroić.

Polacy będą płacić a Ukraińcy będą pluć nam w twarz tak jak do tej robili.

To jest niepojęte to co się odwala.




3

Wszystko się zgadza xD


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?