Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Dobre.
0
@TR3YWAY n→∞ gdzie n to liczba goli
1
@gumaz Już widziałem i uznałem że jakiś odklejony no name nie jest warty La Rambli.
Dziwi mnie jedno ze redaktor nie reaguje na te farmazony.
2
@FcPortoFan1999 Jakby nie było Gordona to tak ,już za późno
0
@gumaz którego eksperta?
10
Ma za duży fantazji i jest
zbyt techniczny. Haha
6
@AmigoBlancos 50% z 0 to nadal zero.
2
@Starrk Ale co zostało zdementowane?
Przez kogo?
Mam wierzyć na słowo Kosiniakowi?
6
@Starrk Masz źródło proszę bardzo.
Rzeczniczka do spraw SAFE z ramienia rządu.
14
@Andi18 Tak ale za 20mln pensji
To jest chora kasa jak na takiego grajka który byłby rezerwowym.
1
@FcPortoFan1999 później ogladne
1
@gumaz To taki żart jakby co xd
Kiedyś jakiś polityk powiedział że na ziemi jest 8 milionów ludzi
0
@FcPortoFan1999 kuźwa zapomniałem a miałem oglądać
0
@gumaz Więcej pieniędzy niż ludzi na ziemi wow
21
Służba zdrowia się wali
Edukacja tragedia.
Wojsko tragedia
Wieczna kompromitacja na arenie międzynarodowej.
Tymczasem czym się zajmuje polski minister.
0
@gumaz Chciałbym a na razie to się uczę na jutrzejszego kolosa z matmy z całek podwójnych i potrójnych
Choć to fakt że Rambla i x mnie troszkę odciągają od tego xd
0
@kodi77 To niedaleko bo ja z NH jestem
0
@kodi77 w jakiej części Krakowa?
6
@Aragorn33 A może jakiś komentarz odnośnie tego że ta zonda która jest rzekomo kontrolowana przez Rosję pisała ustawę o krypto dla KO???
2
W technikum pamiętam że jak pytali nas jakie mamy plany na nasze życie to zawsze odpowiadałem że mam zamiar wygrać w lotto.
Chyba trzeba zacząć grać xd
2
@norbi77 Nie wytłumaczył.
Dla mnie też to czerwo totalnie z dupy.
3
Uważam że mecz Korei z Czechami jest najciekawszym pojedynkiem do niedzieli
Korea powalczy moim zdaniem o 3 punkty nawet.
1
Jakie czerwo xd
7
Darek przecież prawdę mówi
0
@Gibbon_FCB Totalnie przeciętny
0
Ładna ta piłeczka którą grają.
Znacznie ładniejsza niż ta w 18 i 22
1
On strzelił w Arabii 33 bramki w lidze i jest królem strzelców.
Wow
3
Jedyny piłkarz które znam RPA i kojarzę to Czabalalalalalalala.
Szkoda że już nie gra.
3
Bernardo Silva w Realu.
Płakał nie będę i tak mial być tylko uzupełnieniem składu.
4
Adidas dosłownie ZJADA Nike pod względem koszulek.
To jest przepaść.