6

Dobre.


0

@TR3YWAY n→∞ gdzie n to liczba goli

1

@gumaz Już widziałem i uznałem że jakiś odklejony no name nie jest warty La Rambli.

Dziwi mnie jedno ze redaktor nie reaguje na te farmazony.

2

@FcPortoFan1999 Jakby nie było Gordona to tak ,już za późno

0

@gumaz którego eksperta?

10

Ma za duży fantazji i jest
zbyt techniczny. Haha


6

@AmigoBlancos 50% z 0 to nadal zero.

2

@Starrk Ale co zostało zdementowane?
Przez kogo?

Mam wierzyć na słowo Kosiniakowi?

6

@Starrk Masz źródło proszę bardzo.

Rzeczniczka do spraw SAFE z ramienia rządu.


14

@Andi18 Tak ale za 20mln pensji
To jest chora kasa jak na takiego grajka który byłby rezerwowym.


1

@FcPortoFan1999 później ogladne

1

@gumaz To taki żart jakby co xd

Kiedyś jakiś polityk powiedział że na ziemi jest 8 milionów ludzi

0

@FcPortoFan1999 kuźwa zapomniałem a miałem oglądać

0

@gumaz Więcej pieniędzy niż ludzi na ziemi wow

21

Służba zdrowia się wali
Edukacja tragedia.
Wojsko tragedia
Wieczna kompromitacja na arenie międzynarodowej.

Tymczasem czym się zajmuje polski minister.


0

@gumaz Chciałbym a na razie to się uczę na jutrzejszego kolosa z matmy z całek podwójnych i potrójnych
Choć to fakt że Rambla i x mnie troszkę odciągają od tego xd

0

@kodi77 To niedaleko bo ja z NH jestem

0

@kodi77 w jakiej części Krakowa?

6

@Aragorn33 A może jakiś komentarz odnośnie tego że ta zonda która jest rzekomo kontrolowana przez Rosję pisała ustawę o krypto dla KO???

2

W technikum pamiętam że jak pytali nas jakie mamy plany na nasze życie to zawsze odpowiadałem że mam zamiar wygrać w lotto.
Chyba trzeba zacząć grać xd


2

@norbi77 Nie wytłumaczył.
Dla mnie też to czerwo totalnie z dupy.

3

Uważam że mecz Korei z Czechami jest najciekawszym pojedynkiem do niedzieli

Korea powalczy moim zdaniem o 3 punkty nawet.

1

Jakie czerwo xd

7

Darek przecież prawdę mówi


0

@Gibbon_FCB Totalnie przeciętny

0

Ładna ta piłeczka którą grają.

Znacznie ładniejsza niż ta w 18 i 22

1

On strzelił w Arabii 33 bramki w lidze i jest królem strzelców.
Wow


3

Jedyny piłkarz które znam RPA i kojarzę to Czabalalalalalalala.
Szkoda że już nie gra.

3

Bernardo Silva w Realu.
Płakał nie będę i tak mial być tylko uzupełnieniem składu.


4

Adidas dosłownie ZJADA Nike pod względem koszulek.

To jest przepaść.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?