23

Trzeba nazywać to po imieniu.
Złodziejstwo koalicji obywatelskiej.


8

Troszkę tak xd


1

To chyba już koniec Gen.g
T1 sporo właśnie zyskało a do tego skaluje 10 razy lepiej.
@FcPortoFan1999

0

@FcPortoFan1999 Niby tak ale tak myśląc to powinno jechać większość drużyn z lck bo zjadają inne ligi.

0

@FcPortoFan1999 Mi tam Gen.G. nie szkoda xd

3

@LAMC_10 wszystkie

14

To akurat na plus.
Przerwa jest dla zawodników i trenerów a nie czas na wywiady.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Widzę że Turcja dostała na łeb.
Wczoraj pisałem że Australia powalczyć ale nie nie myślałem że pewnie wygrają

Obstawiam że Japonia też może zrobić taką niespodziankę

14

To było piękne xd


1

Vini już tam coś szczeka do sędziego

5

Hiszpania Argentyna czy Francja wychodzą i robią tej Brazylii dziecko.
Ta Brazylia z Portugalią miałaby poważne problemy

1

Dałem X2 i obie strzelą , z tą bramka Brazylii może być problem xd

Edit to se moment wybrałem haha

1

Prawda jest taka że Brazylia dawno nie miała w środku pola piłkarza mega kreatywnego i inteligentnego w środku pola.

No siadł by piłkarz o profilu Xaviego czy Pedriego.

0

Maroko!!!!!
Hahaha

2

Trener z Madrytu..
Piłkarze z Madrytu.
Gra jak z Madrytu .

I pewnie skończy się jakimś farfoclem i karnym z dupy.

0

Póki co Brazylia patrzy jak Maroko gra.


0

I jak tu się ekscytować takim meczem?

Każdy wie że odpadnie Haiti z tej grupy.

2

Slavko vincic sędziuje hahaha

1

Ja tam Brazylii życzę raczej źle.

Jednak koszulki to zawszę mają przepiękne.
To połączenie żółtego i zielonego jest idealne i do tego ładny herbik.

4

Patrzcie jaki piękny.


2

Szwajcaria piękna kompromitacja.
Szczerze to Katar był mocniejszy 4 lata temu przed MŚ.
I teraz dopiero zobaczyłem kto ten Katar prowadzi xd.

1

Australia też widzę że sobie radziła w ostatnim czasie świetnie.
Turcja na pewno nie będzie miała łatwo.
To samo Japonia.

I dziwią mnie te kursy.
Takie same na Maroko jak i na Haiti w meczu ze Szkocją xd

1

Dzisiaj Maroko dla mnie jakieś punkty zdobędzie.
Coś czuję że Brazylia znowu się nie popisze na MŚ.

0

@Tasde Bez Barcelony to może być co najwyżej średni

2

To jest tak zwane nowoczesne budownictwo.


7

Mój pies kontra pies @Luciano99

Który groźniejszy i agresywniejszy?
Niech La Rambla oceni

https://zapodaj.net/plik-HzgwnYN8sn

6

Dobre.


0

@TR3YWAY n→∞ gdzie n to liczba goli

1

@gumaz Już widziałem i uznałem że jakiś odklejony no name nie jest warty La Rambli.

Dziwi mnie jedno ze redaktor nie reaguje na te farmazony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?