0

@Bernard777 Duży

1

@Batys 5.5 strzelą potwierdzone info

4

Death note


2

Hiszpania dzisiaj mocno się przejedzie po RZP.
Myślę że nawet koło 8 mogą strzelić.

Zazwyczaj grając z takimi zespołami to silniejszy odpuszcza po kilku strzelonych ale to mundial i każdy zawodnik chce się pokazać trenerowi by trzymać miejsce w składzie i ewentualnie powalczyć zainteresowanie dobrymi klubami.


2

@Safrani Na papierze brzmi fajnie.
Jednak znając życie i tych kłamców z KO trzeba czekać by to ocenić.

2

To Kowal na trenera reprezentacji Polski a Mati Kopyto Bór na asystenta.



10

@kamyk_23 Jak nazwiesz to na przykład?


11

@Konradowskyy No tak lepsi złodzieje z KO którzy piłują każdą gałąź tego państwa.

6

Sondaż CBOS'u daje konfederacji 15% a koronie 11.5%.
Wiedziałem że rozdział im raczej da ale nie myślałem że aż tyle.

Oczywiście to tylko CBOS i trzeba podchodzić z dystansem tak jak aktualnie do każdego sondażu natomiast już średnia sondażowa już nam mówi sporo że te dwie partie mają tendencję wzrostową a KO i PiS lecą na ryj.
Średnia sondażowa z czerwca:


0

Niech Real sobie robi transfery.

I tak wiemy jak to się skończy:

https://zapodaj.net/plik-I83NuEyUzw

5

W punkt.


0

@MateuszDoniec Dokładnie, bardziej bałbym się o prawą bo jak Kounde nie dojedzie drugi sezon z rzędu to będzie problem.

5

Za komentarze odnośnie naszego okienka że tragiczne i już nikogo nie kupimy a Deco sobie śpi dawał bym bana za głupotę i bezmyślność.

Okienko jeszcze będzie trwać nadal 2 miesiące a w Hiszpanii to nawet jeszcze nie jest otwarte


8

Japończycy klasa.


0

@Katalończyk 99 Mnie trochę nie dziwi że niektórzy wylaczyli bo mecz denny.

0

Ciekawe czy dojdzie do skutku


0

@BorzyKrzys Gol nie zmienia mojej opinii.
Dopiero pierwszy celny strzał.
Uważam że mogliby ugrać coś więcej bo Holandia jest przeciętna

1

Nie wiem rozczarowała mnie Japonia trochę.
Holandia gra strasznie apatycznie, powinni wyjść agresywniej, nacisnąć tych Holendrów.

Edit xd gol Japonii nie zmienia to faktu że powinni zmienić nastawienie

2

@draxidox u nas szkolenie to dno

0

1

Tak nawiasem to Malaga gra finał baraży aktualnie z Almeria 0:0 póki co

0

Japonia dzisiaj ugra jakieś punkty moim zdaniem.

Holandia była w dużym kryzysie i to fakt że odbudowali się i weszli na dobry poziom na którym są już kilka lat.

Jednak brakuje jeszcze im wejścia ten poziom dwa wyżej.
Za Koemana to się raczej nie stanie i pewnie znowu max ćwierćfinał na co ich stać aktualnie.

0

Spokojnie Curacao się jeszcze dogrzewa.

Powoli budują formę na finał.

12

"Nie wiem czy Niemcy pozwolą sobie na ten luksus by stracić drugą bramkę"

Xdddd

0

Oczywiście Curacao jest słabe indywidualnie.

Natomiast widać że oni są poukładani i wiedzą co mają robić.

2

I zatkało Curacao.

Brawo!!!

2

Nie wiedziałem że Ruud Gullit jeszcze gra.

0

@RosjaninBut Masz dość okienka które nawet formalnie się nie zaczęło.

Poczekajmy bo jest bardzo dużo czasu jeszcze i nie co narzekać póki co.

0

@Comentateiro im mniej w budżecie tym mniej marnowania pieniędzy które zostają w kieszeniach obywateli.

0

@Kgorecki2500 Akurat jeśli chodzi o PiS to raczej dotrzymują obietnic wyborczych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?