Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bernard777 Duży
1
@Batys 5.5 strzelą potwierdzone info
4
Death note
2
Hiszpania dzisiaj mocno się przejedzie po RZP.
Myślę że nawet koło 8 mogą strzelić.
Zazwyczaj grając z takimi zespołami to silniejszy odpuszcza po kilku strzelonych ale to mundial i każdy zawodnik chce się pokazać trenerowi by trzymać miejsce w składzie i ewentualnie powalczyć zainteresowanie dobrymi klubami.
2
@Safrani Na papierze brzmi fajnie.
Jednak znając życie i tych kłamców z KO trzeba czekać by to ocenić.
2
To Kowal na trenera reprezentacji Polski a Mati Kopyto Bór na asystenta.
10
@kamyk_23 Jak nazwiesz to na przykład?
11
@Konradowskyy No tak lepsi złodzieje z KO którzy piłują każdą gałąź tego państwa.
6
Sondaż CBOS'u daje konfederacji 15% a koronie 11.5%.
Wiedziałem że rozdział im raczej da ale nie myślałem że aż tyle.
Oczywiście to tylko CBOS i trzeba podchodzić z dystansem tak jak aktualnie do każdego sondażu natomiast już średnia sondażowa już nam mówi sporo że te dwie partie mają tendencję wzrostową a KO i PiS lecą na ryj.
Średnia sondażowa z czerwca:
0
Niech Real sobie robi transfery.
I tak wiemy jak to się skończy:
https://zapodaj.net/plik-I83NuEyUzw
5
W punkt.
0
@MateuszDoniec Dokładnie, bardziej bałbym się o prawą bo jak Kounde nie dojedzie drugi sezon z rzędu to będzie problem.
5
Za komentarze odnośnie naszego okienka że tragiczne i już nikogo nie kupimy a Deco sobie śpi dawał bym bana za głupotę i bezmyślność.
Okienko jeszcze będzie trwać nadal 2 miesiące a w Hiszpanii to nawet jeszcze nie jest otwarte
8
Japończycy klasa.
0
@Katalończyk 99 Mnie trochę nie dziwi że niektórzy wylaczyli bo mecz denny.
0
Ciekawe czy dojdzie do skutku
0
@BorzyKrzys Gol nie zmienia mojej opinii.
Dopiero pierwszy celny strzał.
Uważam że mogliby ugrać coś więcej bo Holandia jest przeciętna
1
Nie wiem rozczarowała mnie Japonia trochę.
Holandia gra strasznie apatycznie, powinni wyjść agresywniej, nacisnąć tych Holendrów.
Edit xd gol Japonii nie zmienia to faktu że powinni zmienić nastawienie
2
@draxidox u nas szkolenie to dno
0
@DonCarletto wiem
1
Tak nawiasem to Malaga gra finał baraży aktualnie z Almeria 0:0 póki co
0
Japonia dzisiaj ugra jakieś punkty moim zdaniem.
Holandia była w dużym kryzysie i to fakt że odbudowali się i weszli na dobry poziom na którym są już kilka lat.
Jednak brakuje jeszcze im wejścia ten poziom dwa wyżej.
Za Koemana to się raczej nie stanie i pewnie znowu max ćwierćfinał na co ich stać aktualnie.
0
Spokojnie Curacao się jeszcze dogrzewa.
Powoli budują formę na finał.
12
"Nie wiem czy Niemcy pozwolą sobie na ten luksus by stracić drugą bramkę"
Xdddd
0
Oczywiście Curacao jest słabe indywidualnie.
Natomiast widać że oni są poukładani i wiedzą co mają robić.
2
I zatkało Curacao.
Brawo!!!
2
Nie wiedziałem że Ruud Gullit jeszcze gra.
0
@RosjaninBut Masz dość okienka które nawet formalnie się nie zaczęło.
Poczekajmy bo jest bardzo dużo czasu jeszcze i nie co narzekać póki co.
0
@Comentateiro im mniej w budżecie tym mniej marnowania pieniędzy które zostają w kieszeniach obywateli.
0
@Kgorecki2500 Akurat jeśli chodzi o PiS to raczej dotrzymują obietnic wyborczych.