La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1543 Culés

5

Za komentarze odnośnie naszego okienka że tragiczne i już nikogo nie kupimy a Deco sobie śpi dawał bym bana za głupotę i bezmyślność.

Okienko jeszcze będzie trwać nadal 2 miesiące a w Hiszpanii to nawet jeszcze nie jest otwarte


2

@Roobo dokładnie mnie już to totalnie irytuje spokojnie ludzie większość klubów jeszcze nie zaczęła okienka, może deco też coś robi po cichu a większość już odrazu ich miesza z błotem xddd a tak chwalili na początku, pieniądze mamy trzeba się pozbyć szortu i będzie bajka i transfery wlecą

1

@Roobo Ja już z tymi siusiumajtkami nawet dyskutować nie zamierzam bo szkoda czasu, podniecanie się transferami madryciaków tak jakby była gwarancja że się u nich przyjmą i jednocześnie sranie w gacie że nie robimy transferów tak jakby wszystkie transakcje były takie proste że je dopniesz przed rozpoczęciem okienka, niektórzy nie rozumieją że musimy liczyć na sprzedaż zawodników a to też nie zawsze musi być łatwe

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?