0

Szkoda że utrzymali ich w pucharze króla w meczu z celtą bo jedyne o co by teraz walczyli to o 2 miejsce z Atleti.

25

To są jaja, chłop staje na brzuchu przeciwnika i nic xD a ma już na koncie co najmniej 3 upomnienia.

0

@WolfXpS z każdym przybyszem z notatnika coraz niższy poziom xD przyznając ten sam wymiar kary dosłownie zrownujesz obydwa wejścia ale jak Ty tego nie rozumiesz to ciężka będzie dalsza dyskusja.

1

@WolfXpS nie porównuj impetu wejścia w męczennika do tego co zrobił mekambe bo się ośmieszasz.

1

@WolfXpS widełki są różne w zależności od klasyfikacji czynu śmietankowy kolego. Jakoś mnie nie dziwi że akurat faul prześcieradła zakwalifikowali w tych najniższych widełkach.

2

Podczas tego meczu zastanawiałem się który klub jest obrzydliwszy, Leganes czy Getafe i chyba mamy nowego lidera w tej klasyfikacji.

5

Endrick za kopa w krocze nic, Rudiger za gest podzynania gardła do kibiców kara w zawieszeniu a tutaj nagle da się surowo ukarać... Ależ zaskoczenie.

13

@lukkobe co za problem, niech nie grają i oddadzą walkowera. Puchar dla nas i odpoczynek zawodników, gdzie problem?

0

@th@les alemany, tak, bo alemany sam przyszedł do klubu nie? Laporta nie brał w tym udziału i nie zatwierdzał i nadzorował tych wszystkich decyzji?
Od przyjęcia Deco, w porozumieniu z Flickiem zbudowali kadrę która gra o wszystko ale Wy dalej nazywajcie ich szwagrami bo wam się wydaje że byście zarządzali takim klubem lepiej od nich xD

0

@Who_you_mam widzę że ciężko będzie Co cokolwiek wytłumaczyć xD ale spróbuję.
Tak, dokładnie, rozbijanie kontraktu na dłuższy okres z mniejszą pensja zawodnika niesprzedawalnego to uzdrawianie drabinki płacowej. Dźwignie służyły do ratowania klubu który nie miał daleko do niewypłacalności oraz do prawdopodobnie całkowitego paraliżu transferowego.
Więc skończ zgrywać bystrego i wracaj mamrotać na notatnik xD

5

@Who_you_mam goście uzdrowili praktycznie drabinkę płacową, zbudowali skład, który walczy w kwietniu na wszystkich frontach i ma realną szansę na tryplet a Ty coś mamroczesz o amatorach? xD

1

@KibicBarcy84 jakie efekty?

1

@MajkiYB a jakbym złożył reklamacje za zbyt duży rachunek za prąd do gazowni i ta odrzuciła mi te reklamacje to powinienem być zdziwiony czy domagać się uznania reklamacji bo przecież ja złożyłem, nieważne gdzie ale złożyłem? xD
Gruby głupek złożył papiery nie tam gdzie trzeba i jeszcze zdziwiony że zostało to anulowane.

1

Zaraz będzie sprostowanie na jakichś mediach społecznościowych jak dostanie reprymendę od Pereza.

1

Widzę że Camavinga przejął immunitet po Casemiro

4

@Barca_Q dodajmy że podchodzą do wywodów tylko po zwycięstwach xD po porażkach i remisach leją na swoich kibiców ciepłym moczem ale oni najwidoczniej to lubią.

0

@Comentateiro również uważam że passa 50 zwycięstw w sezonie ma ogromne znaczenie

0

Wczoraj w zasadzie już zdaje się któryś z lekarzy przy zejściu Olmo pokazywał na przywodziciela. Sam grając na śmiesznym poziomie miałem okres że przywodziciele leciały mi raz za razem i sporo musiałem się napracować żeby to opanować ale wiadomo że to inny poziom i całkiem inna opieka jak i trening więc miejmy nadzieję że jak wróci to już do końca sezonu nie wypadnie.

15

@Transu96 a gdzie jeszcze Osasuna gra oprócz ligi i ilu jej piłkarzy gra w kadrze? xD

3

"Kolejnym pomysłem LaLigi jest zniesienie ograniczeń terytorialnych i umożliwienie arbitrom sędziowania meczów pomiędzy zespołami ze swojej wspólnoty autonomicznej."
Zastanawia mnie z której części Hiszpanii jest najwięcej sędziów.

0

@RosjaninBut co to jest reputacja cracka i gdzie się ja zdobywa jak nie na boisku?

0

@pasjonat co Ty człowieku bredzisz? xD już pomijając Twoj wywód, to doprecyzuj proszę co Twoim zdaniem wpływa negatywnie na reputację Raphy?

1

Dawać tego sędziego do La Liga, przy gwizdaniu takich fauli w polu karnym byśmy mieli po kilka w każdym meczu za zapasy na Lewandowskim.

3

@Azazel_Pazuzu lepszy jest ten komentarz el jarka do "manipulacji" wypowiedzią Ancelottiego i stanowiskiem klubu w sprawie 72 godzin gdzie zarzuca wszystkim dookoła manipulacje kiedy to sam dopuszcza się w co drugim zdaniu manipulacji xD
Pisze że carlo powiedział że mogliby zagrać przy zachowaniu 72 godzin ale zapomina o szantażu walkowerem, jednocześnie wskazuje że się odwołali od daty meczu z villarealem zapominając całkiem o fakcie że real oficjalnie nie złożył ani jednego odwołania. Narzeka że przecież mogliby grać w sobotę mając mecz ligi mistrzów w środę ale zapomina że sobotnie mecze są dla drużyny grającej w lidze mistrzów we wtorek.
Płacz i żale jakich mało a później będą tam pisać że wszyscy płaczą tylko nie oni.
Nawet się zastanawiam czy wszystko ok tam u tego el jarka bo chłop ma ewidentny problem z kontaktem z rzeczywistością xD

2

@Mroziu jak 90% zawodników prześcieradeł. Oni mają taki klucz przy dobieraniu zawodników - nie może być zbyt mądry ani inteligentny i tak w obronie gra im znów dwóch ograniczonych, agresywnych psycholow.

0

@Greenalley oczywiście że nazywam ich środek pola przeciętniakami bo tak grają, jak przeciętniaki a w meczach z Barca masakrowali ich niedoświadczony Casado, wątły Pedri i zdaje się że nierówny Fermin na zmianę ze szklanym Olmo(przyjmuje retorykę prześcieradeł, intencjonalnie). Bellingham w tym sezonie kopie się po czole i jedyne co mu wychodzi to bieganie. Camavinga jest to chaotyczny że nikt nie wie jaki wylosuje mu się mecz a przy tym jego wejścia często w ważnych meczach, powinny kończyć się czerwonymi kartkami co się nie dzieje ale do tego się przyzwyczailiśmy od czasów Casemiro. Valverde to zadaniowiec, biega, jeździ na dupie, ma mocny i precyzyjny strzał ale żaden z niego rozgrywający. O Tchouamenim nawet nie wspominam.

0

@Greenalley podaje liczby z tego sezonu xD a pomoc to Oni mają akurat przeciętną co pokazują mecze z lepszymi rywalami. Ich środek pola nie istnieje w takich meczach.

19

Ja nie wiem jak sędzia może nie zauważyć takiej ręki. To nie dość że była ręką to i żółta kartka bo ewidentnie było to celowe zagranie.

0

@plesniak słownik, już się nie dał edytować jak zauważyłem że jest "mi" zamiast "mu".

5

Kolejny raz Balde przy dwóch bramkach się nie chciało wracać i ewidentnie koledzy mieli do niego o to pretensje. Mam nadzieję że podczas przerwy reprezentacyjnej Flick mi wytłumaczy że biegać to trzeba w dwie strony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?