19

Mam nadzieję że w końcu spadną z tej ligi. Oni z 4 ligowcem dostali 2 czerwone kartki i większość meczu wybijali piłkę na oślep. Nie sądziłem że to kiedyś powiem ale oni są jeszcze bardziej obrzydliwi niż śmietankowi.

1

W sumie to nie widzę go w Barcelonie. Jest według mnie zbyt toporny, technicznie też nie jest to jakiś wirtuoz a i ze skutecznością nie zawsze jest tak cudownie. Nie zmienia to jednak faktu że pasowałoby rozglądać się już za jakimś napastnikiem bo Lewy już długo nie pociągnie.

28

Coraz częściej zdaje sobie sprawę jak epokowym i ważnym w historii Barcelony był transfer Ronaldinho i postawienie na Messiego. Sporo zawodników chciało i chce tu przyjść właśnie dlatego, że grał tu Ronaldinho, Messi i wytworzyli wokół tego klubu swego rodzaju magiczna atmosferę.
Historia zdaje się zataczać powoli koło, cóż za zbieg okoliczności że znów dzieje się to pod sterami tego samego prezydenta.

14

Jak oni wyprodukują kolejny film w rmtv to będzie szczyt wszelkiej hipokryzji. Cięgna ich sędziowie tak że bardziej się nie da.

0

@DJ6 tak? A w czym się dokładnie różnią? Bo i CSD mówi o dotrzymaniu terminów jak i Barca mówi o dotrzymaniu terminów.

3

@JarekS dasz chlopie tego linka czy będziesz mamrotał jak przy sprawie z odzieżą i Nike? xD prosta sprawa, daj linka do oficjalnego komunikatu klubu skoro nic nie ukrywają i wszystko jest transparentne albo usuń swój żałosny i nie mający nic wspólnego z rzeczywistością komentarz.

Mało tego, w komunikacie Barcy zdaje się jest mowa o sprzedaży właśnie licencji na miejsce nie?

0

@DJ6 Laporta przedstawił swoją i klubu wersję jasno, te wersje potwierdziło CSD, grubas zapowiadał odwołanie ale do dzisiaj siedzi cicho a już kilka dni minęło więc tak, bardziej wierzę Laporcie niż śmietankowemu grubasowi.

0

@DJ6 nikt nie wie jaki był wymóg La Liga bo śmietankowy grubas do dzisiaj nie złożył zdaje się zapowiadanego odwołania.

8

@Qaz123 nie wiem czy rozróżniasz sprzedaż miejsca a sprzedaż licencji na miejsca ale to pytanie retoryczne bo ewidentnie nie :)

0

A gruby madridista już złożył to odwołanie czy jednak mu się pomyliło przy sprawdzaniu dokumentacji?

1

@JarekS daj linka do oficjalnych dokumentów Realu Madryt gdzie podają szczegółowa strukturę umowy :)

1

@gukwa być może, a może już mają albo będą tworzyć jakieś sportowe biuro podróży, z pakietami VIP. Cholera wie.

0

@Campeon87 nie znam dokładnie konstrukcji umowy ale zdaje się że sprzedano prawo do pierwokupu a więc przychód ze sprzedaży biletów nadal częściowo będzie trafiał do klubu a część zysku która wygeneruje nowy zarządca trafi do jego kieszeni(czyli wspomniana przez laporte marża).
Krótko mówiąc dwóch inwestorów kupiło sobie prawo do pierwokupu biletów na loże VIP po ustalonej cenie aby móc je odsprzedać drożej i na tym zarobić.

2

@Bajson ah tak, przepraszam, musiałem źle zinterpretować Twoje zawiłe i jakże elokwentne komentarze xD

10

@gukwa i tak powiedzą Ci że Barca sprzedaje co się da a Real robi genialne transakcje xD

2

@Bajson aa no oczywiście że jak się kibicuje jakiejś drużynie to robi się wszystko żeby jej zaszkodzić xD weź już skończ z tymi swoimi mądrościami xD

20

"Dlatego aktywowaliśmy nowy produkt, przeniesienie praw do eksploatacji miejsc VIP, nad czym pracowaliśmy od lutego 2024. "
To dla tych co to myślą że 100-200 mln transakcje się odwala w tydzień i z głowy xD a jest tu takich ekspertów trochę.

4

@Bajson Ty człowieku masz jakieś problemy z głową? xD Tebas już z 50 razy powtarzał że jest madridista a nowy prezes rfef ledwo objął urząd i już coś mamrotał że jest kibicem Realu xD
To są konkrety, jedyna osobą która wierzy zdaje się w medialne durdymaly z Hiszpanii jesteś właśnie Ty xD

2

@Bajson dziwne że prezesi najważniejszych organizacji ligowych deklarują się jako kibice Realu nie? xD nawet politycy deklarujący się jako kibice śmietankowych się oburzyli.

0

@Zielony55 jakbym wiedział że Ty nie wiesz że w skład zarządu wchodzi prezes czyli Laporta to bym nawet nie zaczynał tej dyskusji. Ja napisałem Ci wszystko czego nie wiedziałeś, udowodniłem Ci że Laporta takie gwarancję złożył a Ty widzę nadal nie wiesz o co chodzi. Na prawdę nie wiem jak Ty radzisz sobie w życiu xD

0

@Zielony55 nie no nie wierzę xD jak tacy ludzie jak Ty sobie radzą w życiu to nie mam pojęcia xD

0

@Zielony55 https://www.fcbarca.com/112343-media-laliga-zatwierdzila-gwarancje-bankowe-wladz-barcelony-ale-pieniadze-od-niemieckiego-funduszu-nie-dotra-na-czas-aktualizacja-21-54.html

Już to zrobił, ponad rok temu o czym napisałeś ale Tobie widzę nie chce się używać google tak samo jak i mózgu :)

22

Szkoda, szkoda jak cholera bo była spora szansa na wrzucenie im 7-8 bramek i upokorzenie doszczętne.

32

Robił co mógł, przy karnym dla Barcy pewnie go od środka rozdzieralo bo oglądał te klarowną sytuację chyba z 10 razy xD
Real powinien kończyć w 9 a w 10 powinni grać już cała 2 połowę, przy wyniku 4:1 mógł być wtedy historyczny wynik ale niestety mieli gila jak zwykle po swojej stronie.

5

@Zielony55 oczywiście, dlatego na przykład złożył swoje gwarancje bankowe kiedy sytuacja była tragiczna.

10

Skoro tak się otworzyli to może by stawali na konferencjach po meczach i opowiedzieli o swoich decyzjach.

0

@ojWojtek a powiedz mi dzieciaku czy w urzędach, jakichkolwiek, decydującą jest data złożenia dokumentów czy data ich rozpatrzenia? Śmietankowy grubas nie był w stanie nic konkretnego z siebie wykrztusić za to CSD robi to już całkiem konkretnie i ja temu stronniczemu patalachowi z Madrytu nie wierzę w ani pół słowa.

0

@ojWojtek szkoda czasu. Jeśli myślisz że 100 mln umowę się zawiera w 10 dni to znaczy że albo masz jeszcze mleko pod nosem albo jesteś na utrzymaniu rodziców i o świecie wiesz tyle co ogladniesz w filmach.
Jeśli chodzi o Franco to wiem że ograniczony jesteś do tego co wam na notatniku wkleili, czyli jak zwykle, wygodne wydarzenia z pominięciem tych mniej wygodnych i często okrojonym kontekstem więc nie wdaje się dalej w tę dyskusję bo również szkoda czasu.
Zapytam tylko o jedno w sumie, skąd masz informację że sprzedaż lóż VIP Barca uruchomiła 10 grudnia? Bo to bardzo ciekawe w kontekście tego co zostało powiedziane opinii publicznej.

0

@ojWojtek a i kolejny co myśli że ponad 100 milionowa umowę się przygotowuje tak samo i podpisuje jak umowę sprzedaży Matiza za garażem. Jakbyś doczytał to wiedziałbyś że Barca się dowiedziała na finale negocjacji z Nike że to jednak nie wystarczy i zdaje się w październiku uruchomili awaryjna operacje czyli właśnie sprzedaż miejsc VIP a w zasadzie długoterminowy wynajem.

3

@ojWojtek trudno żeby nie ratował jak wsadził tam swoich ludzi a do buntowników z Katalonii zdaje się że strzelał :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?