RichardWinters
Dołączył/a: sierpień 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawlak1992 przecież to jest w zdecydowanej większości wina człowieka, a nie psa. Nie poświęca się im kompletnie uwagi, nie daje możliwości wyładowania energii, potrzeby kontaktu z innymi psami i interakcji to się rodzi w zwierzaku frustracja. Wychudzenie na spacer jak pies jest w kojcu albo ma w najlepszym przypadku ogród do dyspozycji- a po co to komu? A potem takie są efekty.
1
@Messiah10 berneńczyk szczekający z powodu zimna? No już, na pewno. Pies tej rasy bez problemu da sobie radę w niskiej temperaturze, ale zdecydowanie nie daje sobię rady bez towarzystwa człowieka. Trzymanie takiego psa to kompletne niezrozumienie potrzeb tej rasy i krzywdzenie psa. Więc sorry, ale twoi sąsiedzi to idioci i tacy ludzie nie powinni mieć psów.
0
@Trojanek23 twój router w domu to też jest broń? Albo antena satelitarna?
To też są twoi rządzący, orle. Obrażasz sam siebie?
0
@Trojanek23 od kiedy zestawy do internetu satelitarnego to broń? Ty raczej nie jesteś najostrzejsza kredką w piórniku, prawda?
0
@Trojanek23 za jaką broń płacimy niby 50 czy tam 200 mln ?
8
https://pbs.twimg.com/media/Gllecf8XUAANjN4?format=jpg&name=900x900
Gandalf Pomarańczowy aka Agent Orange
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
1
@wyrek porównaj sobie PKB per capita Chin i USA, a potem wróć.
2
@michal26 pod jakim względem (oprócz powierzchni i liczby ludności) Chiny wyprzedzają USA? Co tam się znowu w tej twojej głowie urodziło?
1
@Bykunn bo nie siedzę pod kamieniem, wiem jaka jest wartość pieniądza obecnie i na ile ludzie cenią sobie swoją pracę? To dla ciebie takie zaskoczenie?
Z tym wiąże się jeszcze jeden temat. Jeśli się kompletnie nie znasz na narzędziach, ani na podstawowych naprawach to jesteś niemiłosiernie jechany na jakości i cenie usług. Bo jak jesteś w stanie zweryfikować pracę, którą ktoś wykonał?
0
@Stinger_ a gdzie ja mam do ciebie o cokolwiek pretensje? Wręcz przeciwnie, ja wiem, że dla takich "specjalnych" chłopców trzeba być bardzo wyrozumiałym. Co do proszenia o zgodę to rozumiem, że to z przyzwyczajenia, bo opiekunowie dalej wymagają tego od ciebie w każdej sprawie. Skończymy ten offtop bo to nie jest wątek na wylewanie twoich frustracji w związku z problemami z osiągnięciem jakiegokolwiek poziomu męskości i próby żałosnego "odgryzienia" się na mnie za wczoraj. Chociaż dobrze wiemy, że nie masz cojones i dalej coś tam będziesz ujadał jak to masz w zwyczaju, ale tylko w internecie rzecz jasna:)
0
@Stinger_ ależ ty chłopcze jesteś smutny. Aż tak cię zapiekło wypominanie twojego kompletnego braku męskości, że musisz tak śmiesznie ujadać za plecami jak mały York z kucykiem na głowie?
8
@Bykunn 1. Za 100 zł to może by ci to wnieśli na górę, a ty piszesz jeszcze o składaniu i powieszeniu, to nie są lata 2000.
2. Zwykłą wkrętarkę z wiertłami do podstawowych prac w domu kupisz za 200 zł. No ale tak, w końcu to są sprzęty jednorazowe i nie można ich w żadnym wypadku użyć ponownie...
3. To fajnie, dobrze, że twoim dzieciom też ojciec pomoże powiesić szafki na ścianie. A nie, czekaj...
3
@Ghostface no widzę, że fantastycznie się znasz na "drobnych naprawach hydraulicznych" jeśli nawet nie wiesz co miałbyś naprawiać. W toalecie nie ma czegoś takiego jak spławik, spławik to masz przy wędce. Będą jeszcze smoki w tej bajce o tym jak naprawiałeś PŁYWAK w spłuczce?
1
@Stinger_ chłopcze idź tam pobawić się młotkiem, ale co najwyżej w Minecraft bo to jest chyba ostatni wątek w jakim powinieneś się wypowiadać. Pomijając fakt, że udowadniasz fakt twojego kompletnego braku cojones tym, że się nawet boisz mnie oznaczyć tylko coś tam ujadasz za plecami.
2
@Bykunn no to gratuluję, tylko awarię mają to do tego, że są niespodziewane. To raz dwa - warunki się z czasem zmieniają i to, że na tą chwilę masz w (swojej perspektywie oczywiście) super niezawodne mieszkanie (bo dom to szczerze wątpię) i sprzęt w nim się szybko i boleśnie może zmienić.
2
@Ghostface "Nie mniej, tak inteligentny człowiek umie chyba wyobrazić sobie sytuację, gdzie dziecko pyta cię o coś na czym zupełnie się nie znasz, prawda?"
No i? Jak to się ma do tematu? I tak mu pomogę i pokieruję do sposobu w jaki może wiedzę i odpowiedzi na swoje pytania znaleźć. Nie popadaj w jakiejś idiotyczne skrajności, chcesz z dzieckiem studiować prawo, żeby nie było, że nie jesteś w stanie mu pomóc na studiach? Tak samo jak nikt nie wymaga od każdego mężczyzny umiejętności montowania fotowoltaiki żeby poprawić byt rodzinny. Tu ciągle jest mowa o podstawowej zaradności życiowej i w przypadku, kiedy np. woda zalewa ci mieszkanie nie bieganiu bez sensu jak kurczak bez głowy i jednym pomyśle na rozwiązaniu problemu - "do kogo by tu zadzwonić po pomoc?".
6
@Bykunn "Dla mnie męskość to dbanie o żonę i córkę a nie zmiana koła w aucie. "
A czy posiadanie umiejętności w obsłudze narzędzi, żeby nie być w każdej kwestii zależnym od łaski obcych ludzi nie jest potrzebne do dbania o rodzinę? Jak się w niedzielę wieczorem zawiesi pływak w toalecie i będziesz musiał powiedzieć rodzinie, że przez kilka/naście godzin nie będzie można z niej korzystać bo nie masz w domu ani narzędzi ani chęci żeby coś z tym zrobić to to będzie dobry przykład dbania o rodzinę?
1
@Ghostface nie wiem jak dla ciebie, ale dla mnie przypomnienie jakiegokolwiek przedmiotu na poziomie podstawowym na tyle żeby umieć pomóc dziecku w nauce to nie jest żaden rocket science. A aktualnie i zawodowo i rodzinnie ciągle muszę uczyć się albo przypominać pewnych przedmiotów i zagadnień, więc trafiłeś jak kulą w płot.
1
@Stinger_ przecież sam się przed chwilą spłakałeś, że ci nie odpowiadam na jakiś tam temat, a teraz- "nie jestem zainteresowany twoją propozycją". Szukaj to ty, ale resztek męskości.
2
@Stinger_ odpowiem ci na wszystkie pytania jak tylko nauczysz się obsługiwać klucz do kół, albo jakiegokolwiek inne narzędzia mój "męski" kolego.
1
@Peniu no właśnie, ale nie każdy jeździ 5 tys kilometrów rocznie 20-letnim Golfem z 90 KM pod maską. Oszczędzanie 100 zł na wyważaniu kół raz na pół roku jeśli się chociaż odrobinę ceni komfort jazdy to idiotyzm.
1
@Peniu a masz w domu wyważarkę do kół?
8
@Stinger_ a co to za różnica czy jest kierowcą czy nie i co tu jest do "umienia"? Przecież jak ktoś jest dorosłym chłopem, który kiedykolwiek odszedł od komputera i miał podstawowe narzędzia w dłoni to koło wymieni bez problemu. To nie jest w żaden sposób nic skomplikowanego, podłożenie lewarka i odkręcenie kilku śrub. Jeśli będziesz jechał kiedyś samochodem z kobietą, która ma prawo jazdy i trzeba będzie wymienić koło to będziesz stał jak sierota i się patrzył jak ona to robi?
9
@insp1re różnica jest taka, że za ich młodości, czyli wtedy kiedy człowiek najłatwiej przyswaja wiedzę i uczy się nowych rzeczy, to komputerów pewnie prawie nie było, a smartfonów wcale. Koła w samochodach, wkrętarki, młotki itp były, są i będą. Jeśli jesteś mężczyzną, który nie potrafi wymienić koła albo obsługiwać podstawkowych narzędzi no to wstyd i to mocno, o większy niż w przypadku starszych osób nie potrafiących obsługiwać się elektroniką.
0
@Stinger_ "ale on odpowiedział w tonie wszechwiedzącym, nieomylnego gościa"
"Widać, że oglądasz skoki maksymalnie od 2005-2006 roku."
Hipokryzja level Stingerek z labambli.com.
Napisałeś epopeję o niczym, do tego tak mocno coś cię zapiekło, że oznaczyłeś mnie aż 3 razy, i jak cię tu brać chłopcze na poważnie?
Jeśli myślisz, że zmarnuję czas na dyskutowanie o "karierze" Roberta Mameji z jego nawiedzonym psychofanem to z twoim zdrowiem psychicznym musi być jeszcze gorzej niż myślałem. Wiem, że to się w twoim skromnym rozumowaniu nie pomieści, ale są przyjemniejsze sposoby na spędzenie dnia.
0
@Stinger_ chłopcze, ja wiem, że jesteś mocno "wyjątkowy", ale przecież ty masz przykład wyżej jak "wcześniej skakał", potrzebujesz pomocy kogoś dorosłego żeby ci pomógł odtworzyć to wideo? Ja wiem, że w twoim "uniwersum" i w twojej głowie to był wybitny skoczek, epokowy wręcz, ale fakty są takie, że przez całą karierę jego najlepsze miejsce w klasyfikacji końcowej PS to 30. Czy Kryształowe Kule zdobyte przez Roberta Mameję są teraz z tobą w pokoju?
0
@adamek20151 on fantastyczne loty na mamutach od małego miał we krwi:
1
@Stinger_ chłopcze, jak ja oglądałem skoki to ty jeszcze na chleb mówiłeś "pep".
0
@Joe_Barbaro "Kapitan Grawitacja", oczywiście, że najlepszy, ale w specyficznej kategorii "lądowanie na buli".