Remi70
Dołączył/a: sierpień 2015
10 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mike78
Widzisz wszędzie inflacja, a tu deflacja.
1
@VinceVega
Niestety idiota kupował za 120, a teraz ie jest ważne za ile, aby tylko sprzedać, bo na co nam tak drogi zawodnik, co nic nie gra.
0
Osobiście bym Griezmanna przestał powoływać na mecze. Ostatnie spotkanie w jego wykonaniu to chyba specjalnie taka totalna padaka do potęgi (zwykła padaka jest zawsze), aby ktokolwiek nie chciał go kupić w tym okienku transferowym. Dobrze się ciągnie kasę z Barcy. Już bym wolał, aby Puig pograł, to przynajmniej poziom zaangażowania by był na odpowiednim poziomie.
1
Jak widać, aby zrobić jakikolwiek transfer, trzeba najpierw pozbyć się kogoś….
Najlepiej aby najpierw LaLiga pozbyła się Tebasa
1
@Tomcio
…jak na razie razem z Depayem to nasi najlepsi strzelcy w tym sezonie! Kto by pomyślał…
Ja mam do nich szacun, bo chociaż grają z pełnym zaangażowaniem.
2
@El dominatore
Są tacy, co z jednej strony bronią Griezmanna, a z drugiej hejtują Roberto czy Duńczyka.
Szkoda, że nie mogę oznaczyć takich w aplikacji, aby mi się nie wyświetlały ich „eksperckie” opinie.
0
No i carva masz…..
0
@Nieznajomy @Alozuer0900 @Iniesta19820815
Zgoda z Wami!
0
A jeżeli Ronaldo trafi do ManCity, to będziecie kibicować PSG Messiego czy City Guardioli?
Ja generalnie nikomu, ale tak się zastanawiam pod kątem ewentualnego oglądania tego dwumeczu.
4
@LucasW123
Taaaa….Roberto niepotrzebnie na 4:2 strzelił… bo emocje byłyby jeszcze większe…..
0
@BombowiecKrawczyk
Ale nie została żadna…
0
Kepa jednak oszukał. Zanim Albiol oddał strzał, Kepa odbijał się z prawej nogi, która była już przed linią bramkową… VAR tego nie ogarnia?
0
„Cieszy mnie również, że jest w tej świetnej ekipie mój kolega Sergio Ramos. ” wyczuwam tu ironię
0
@Magicc89PL
Od sekretarki ha ha to pewnie oferta jest zawsze aktualna ;-)
0
@boros
Użyj chociaż kawałka mózgu zanim coś napiszesz. Winni są ci, którzy doprowadzili do takiej sytuacji, a nie Laporta. Bartomeu na pierwszym miejscu raczej.
1
Ale super Nitras okłada PiS na sali sejmowej! Brawa dla niego!
0
@l0Messini
Czyli nie masz żadnych informacji, ale swoje bzdury wypisujesz
0
@Abominacja
Totalny lockdawn to tez działanie państwa które troszczy się oficjalnie o zdrowie obywateli, a w rzeczywistości nie chce, aby wydało się że ich interesik z respiratorami to mega wałek…
0
@l0Messini
A ilu ludzi u nas umarło po szczepieniu? Jest Jakieś źródło danych? Oficjalnie mamy tylko „odczyn niepożądany”
0
@l0Messini
Najprędzej to zaszczepisz się wirusem w tej sytuacji.
Każdy kto nie ma przeciwwskazań powinien się zaszczepić.
Oczywiście bez przymusu.
Zresztą po co przymus? Wystarczy dać po 500 za przyjęcie szczepionki i większość da się przekupić przecież.
0
@tomek8756
Hehe super! I gdzie są teraz ortodoksyjni zwolennicy tej partii, w której tylko spójnik jest prawdziwy? Dalej jazda na szczepienie, bo Jareczek osobiście będzie Wam igłę wbijał….
Oj zapędził się ostro dyktatorek.
W sumie to niech sobie w TVP i RadiuMaryja itp. straszy, a w pozostałych stacjach niech mówi razem z Dudą, aby się nie szczepić, to wtedy się ludzie zaszczepią.
0
@Martwy
Masz na myśli taki niezbyt szeroki ten wąsik? ;-)
2
@Dertinho
Też tak sądzę, ale faul jest w momencie gdy trwa akcja i pilka jest na boisku.
Natomiast to był przypadkowy faul po zagraniu, tak jak np. przypadkowe zagranie ręką, którego się nie gwiżdże.
1
@jfcb1990
No klepali nas ładnie, ale przypominało mi to trochę taką Barcelonę, co czasem 1000 podań i nic z tego potem. Rozumiem frustrację Hiszpanów.
0
Brawa dla Moraty gdy schodził?
Od naszych kibiców za dobitkę przy karnym ;-)
5
5 czynników, które wpłynęły na rzut karny:
1. Przyzwyczajenie, że zawsze to robił Ramos,
2. Wykonawcą był poszkodowany,
3. Zawodnik lewonożny częściej psuje karne,
4. Zjechała mu piłka z wapna i poprawiał, a to zły znak,
5. Faul przypadkowy, niemający wpływu na dalszy ciąg akcji, nastąpił już po zagraniu piłki…. I znowu VAR
Oliwa sprawiedliwa.
3
@Andy83
Akurat biorąc pod uwagę umiejętności czysto piłkarskie to trzeba było mieć więcej rozumu od rywali, aby wyciągnąć z tego remis.
Szczęście to by było gdyby nie było VAR-u i przy golu dla Hiszpanii, ale gol był prawidłowy.
0
@Xxxbarca4ever
A gdzie ja tu poniżam budowlańców?
Nigdzie tez nie napisałem, że praca budowlańca jest lekka. Wcale tez nie napisałem @ikar35, że nauczyciel ma zarabiać krocie więcej od budowlańca. Osobiście szanuję wszystkich, a sam żadnej pracy się nie boję. Na budowie praca tez może być całkiem fajna.
Pozdrawiam!
2
@Commando
Skąd wiesz, że pracuje dużo mniej?
Nie licz tylko godzin pracy na lekcjach. Dobry nauczyciel musi się przygotować do zajęć, a także pracuje często po nocy oceniając różne prace uczniów i wszystko potem jeszcze do librusa o 23-ej. Tak czy inaczej absurd, aby kończyć studia i tylko tyle zarabiać. Niedługo jednak robotnik będzie zarabiać kilka razy więcej niż ktoś dobrze wykształcony i to nie z powodów politycznych, tylko dlatego, że będzie brakować siły roboczej generalnie. ....
0
@pawello10
Może została zaproszona do Radio ma ryja...