Remi70
Dołączył/a: sierpień 2015
10 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SelloutCrowd
U mnie przez 2 dni tylko ból mięśniowy na szczęście. Pfizer
2
Znalazłem taki tekst:
„Z informacji podanych przez MF wynika, że po 1,4 tys. zł rocznie mają zyskać pracownik fizyczny na budowie zarabiający 4 tys. zł miesięcznie oraz nauczyciel dyplomowany zarabiający 4 tys. zł miesięcznie.”
Nie chodzi o to kto ile zyska, ale o fakt, że dyplomowany nauczyciel został już dawno zrównany z robotnikiem budowlanym, a teraz na dodatek w ramach „nowego ładu” (i jeszcze większego burdello) równamy dalej w dół. Wszyscy będziemy tak samo biedni, a będą nam wmawiać, że wszyscy będziemy bogaci. Najgorsze jest to, że znowu większość da się przekupić i pójdzie na to.
12
Cud, że Messi nie zszedł ze złamaną nogą. Bogu niech będą dzięki!
1
Ale VAR szukał spalonego na siłę....
0
Dobre zmiany! Brawo trener!
0
@Piechu_9
No fakt. Żadnego gola tez nie straciliśmy, gdy był na boisku.
0
@JUNIORcom
No jest cienki jeszcze, ale pod koniec się rozkręcił nieco
0
@JUNIORcom
No to Messi ma asystę drugiego stopnia w tej sytuacji ;-)
1
Czy ja dobrze myślę, że Messi grając klepkę ze słupkiem zaliczył asystę przy tym swoim golu ?
0
Tak czy inaczej 2:1 wygrywa „Own goal”
0
@JUNIORcom
Tak, powinien zostać przy jednym, a drugiego odpuścić, to by nie było gadania, że jego wina.
Zgadzam się, że jeszcze mu daleko do formy, ale tu był błąd drużyny, że nie uzupełnili braku Minguezy
0
Najlepiej to pierniczyć, że Roberto zły, tylko ja pytam dlaczego tam było 3 graczy Getafe na 2 obrońców na tej naszej prawej obronie w tej akcji?
Nikt nie wypełnił luki przy chwilowym braku Minguezy
0
Messi bez tej brody dużo lepiej wygląda w tym ataku!
23
Wreszcie uśmiechnięty, wreszcie z pucharem i wreszcie bez tej brody!
0
Dlaczego przed meczem są same reklamy na twardego Wacka? Czy oni myślą, że my wszyscy kibice jesteśmy grupą docelową?
3
@Janiama
Super!
Dużo zdrowia dla Ciebie!
.... i dużo siły na cudowne chwile z La Rambla i cudowne chwile z żoną nie tylko w łóżku!
Pozdro!
0
@Tasde
Zwykły przecinak jak Pepe.
Edit: .... i kabareciarz symulant, jak Di Maria
1
Trzecia żółta kartka Casemiro w ciągu ostatnich 30 minut jego pobytu na boisku !
2
Największym błądem sędziego to jednak było podyktowanie rzutu wolnego przy rzekomym faulu Araujo i jeszcze żółtko dla niego. Po tej decyzji padł gol na 2:0
4
Najważniejsze, aby Casemiro profilaktycznie jak najszybciej dostał żółtą kartkę.
0
@Tomek54321
Najlepszy czas Manuela to dla mnie rok 2010 i Mistrzostwo Świata dla Niemiec. Wtedy to on powinien był dostać Złotą Piłkę. Przez wiele lat był numerem 1 na świecie, ale dziś to nawet Navas był lepszy i z bólem serca to piszę, bo nie przepadam za tym ostatnim.
A kto dziś jest najlepszym bramkarzem, to trudno powiedzieć, ale na pewno już nie Neuer.
0
@barcelonaLM
Przy ten całej arogancji, to wręcz drobiazg
0
@Dertinho
Zbyt skomplikowana ta Twoja ksywa
0
@Tomek54321
Raczej był kiedyś
1
Kolejny wyczyn Pawłowicz, która już sprawdziła i wie jakiej płci jest dziecko... żenada! Co za podłość!
https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/8135769,burmistrz-reakcja-wpis-krystyna-pawlowicz-lgbt-transplciowosc-dziecko-szkola.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter
Dobra reakcja burmistrza podwarszawskiego miasteczka!
4
Piłkarz z największą liczbą Klasyków.... i z największą liczbą czerwonych kartek
0
@zwyklykibic93
W tym momencie Griezmann
0
Okazje się, że znaleźć się na spalonym to przywilej korzyści
0
Na miejscu trenera też bym mówił, że zagrają, aby rywal ustawiał taktykę pod tą wypowiedź, a ostatecznie bym ich zostawił na ewentualne wejście w drugiej połowie przy słabym wyniku.
1
Nie jestem fanem Ronaldo, ale w pełni rozumiem jego wściekłość, jak sędziowie dziś sobie z nim pograli. Pomijam już totalną żenadę z brakiem VAR.