Remi70
Dołączył/a: sierpień 2015
10 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Mimo wszystko poprzestałbym na kartce pomarańczowej, słuszna decyzja sędziego.
Póki co żółtkuje prawidłowo.
Wolę tak, niż gdyby wszytko puszczał płazem. Wówczas mecz z agresywnym rywalem bylby mega ciężki.
1
Na TVP Sport można nacisnąć plusik w dekoderze c+ i jest alternatywny komentarz
… no ale bez emocji, jakby szachy komentował….
Najlepszy chyba na Flashscore, ale wtedy trzeba przystopować na kilka sekund tuner i z lekkim opóźnieniem oglądać, aby była synchronizacja….
0
@szczurzysyn
„przytomność umysłu” ;-)
1
@MessiForeverTheBest
Hehe dobre! Polać koledze, bo fajnie skomentował to borkowanie
3
@Kai0
I jeszcze trzeba uważać, aby nie trafić na salę sądową, bo tam są bardzo źli ….sędziowie.
9
Kozacki ten Endrick - uczciwie trzeba przyznać
17
Jak najbardziej Lewy powinien był dostać te 2-3 piłki, jeśli miał pretensje, to jak najbardziej słuszne. I to już nie chodzi o osiągnięcia indywidualne, chodzi o to, że w tych 2-3 sytuacjach był na lepszej pozycji, aby dać korzyść drużynie, a nie tylko na nabijać swój licznik.
0
@elcaminodelsol
Raczej 2026/2027
21
Dopóki Real nie będzie miał matematycznych szans na mistrzostwo, dopóty nie podpalajmy się zbytnio i nie dzielmy skóry na niedźwiedziu.
5
Przydałoby się jeszcze mu trochę wyrównać tynk pod kopułą, aby lepiej myślał na tym boisku.
0
Czuję, że rozpirzymy ich w pył 3:0
1
@Stinger_
Zdecydowanie lepsze te jej 2:0 niż piłkarzyków. Właśnie sobie obejrzałem wielką Magdę, ta dziewczyna wcale nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w tym turnieju!
1
@tbas
Tak, Coco daje co innego, ale Magda gra ostatnio całkiem nieźle, jestem pod wrażeniem!
0
A tymczasem całkiem nieźle daje Magda Linette!
0
Jpr….. ile oni podan wymienili, a nasi obrona Częstochowy. Co za żenada
0
@FcPortoFan1999
Już myślałem, że rozwiesi pranie, ale chyba nie mógł wypatrzeć kibiców gości, więc zrezygnował
0
O co Wam chodzi? Przetrwaliśmy 25 minut bez straty gola z wielką Maltą?
8
W sumie gramy w białych strojach, to może sędzia wykręci jakiegoś karniaka dla nas i jakoś przepchniemy ten mecz?
10
Jakim trzeba było być idiota, aby dać Yamala na karnego….
4
@escarabajo
Miał 3,6 w pierwszej połowie
0
@th@les
Jeszcze Kononowicz by się przydał.
Jak zwykle przyjdzie wybierać mniejsze zło.
2
Karny z dupy jak dla mnie
0
A tymczasem Ronaldo rating 3,6 xD
0
Słusznie, powinni ich ukarać i dać po 2 mecze zawieszenia dla każdego.
4
No dziś Magda Linette mnie zachwyca nie tylko tymi pięknymi nogami.
0
@FcPortoFan1999
Przekierują go na Heatrow i będzie miał za swoje
13
Jak będziecie krytykować Lewego, to weźcie pod uwagę, że napastnik żyje z podań.
0
@escarabajo
I z niezwykle trudnym trenejrem.
1
@Comentateiro
Ściemniasz… jak widzę Twój avatar, to przecież nie mogłeś być przeciwko Canarinhos
0
@FcPortoFan1999
Tez bym dogrywkę obejrzał, aby trunek dopić do końca