Remi70
Dołączył/a: sierpień 2015
10 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oprawa jak przed finałem Ligi Mistrzów
1
@StanBarcyFan
Aż któryś syn Messiego zacznie grać na poważnie ;-)
0
@mekston
Tylko mało kto się liczy z występujących tam zawodników ;-)
5
W przyszłym sezonie Szczęsny będzie nr 1
Cały ten pic z kontraktem i opowieścią Szczeny o chęci bycia drugim bramkarzem to ściema. Ter Stegen musi zostać, bo nie ma kasy na nowego bramkarza, więc musi myśleć, że będzie pierwszy, a Szczena z czegoś przecież musi dostać podwyżkę…
0
@PatrychoO
Jak nie wygrają tych wyborów, to nie będą w stanie przepchnąć żadnej ustawy i będzie, że źle rządzili. Ja chcę zobaczyć, jak oni porządzą, jak pisiorski prezydent nie będzie wetował wszystkiego. Wtedy dopiero można będzie ocenić uczciwie te rządy, bo na razie to nie wygląda najlepiej.
0
@Commando
Skuteczność gaśnicy
1
@Stinger_
Fakt. Na szczęście wzięli bandziora, więc jest cień szansy, że nie wygra i nie będzie wetował wszystkiego i ułaskawiał przestępców.
Swoją drogą, to biorąc pod uwagę ile takich typów zna Nawrocki, to mógłby pol mafii wypuścić z więzienia.
0
Niestety ten pkt 5 śmierdzi najbardziej.
1
Jeszcze niedawno: „85 proc. Żydów uważa, że antysemityzm w Polsce to duży problem”(2021)
…. a tu się okazuje, że raptem 6,2%
0
@tbas
Ludzie tam zrozumieli, że ruskie są za inną opcją i jakoś uratowali. Dobry przykład dla nas.
1
Teraz to pewnie że 3 karne dla Barcy…. a nie zaraz…. jeszcze by Lewy Żółwia dogonił
6
O czym tu dyskutować?
Zacisnął piąchę i wziął zamach, aby uderzyć.
Czerwo i won z boiska.
1
@jacek905
Gol prawidłowy
1
@HORUS
Nie było spalonego, jest jeszcze jeden ziomek z Mallorci jest schowany za plecami zawodnika Realu na tej stopklatce.
0
@Czarny_ck
Karne to prokuruje obrona; ostatnio Pau.
0
@Guess
Powiem tak: „mądrze mu z oczu patrzy”, więc wydaje się bardziej dojrzały, co automatycznie w naszym postrzeganiu dodaje mu kilka lat. Czasy głupków na boisku już dawno się skończyły, a w szczególności w takiej drużynie, jak ta, potrzeba zawodników inteligentnych, jak Eric.
5
W sumie ten Nawrocki świetnie kłamie, trzeba przyznać. Szkoła Jarka.
1
Trzaskowski wreszcie dobrze!
15
@Croocers
Sędzia uznał, że już nie ma go na boisku i go nie zauważył na powtórce.
1
@BORO_12
Wieczorem byłoby to samo ;-)
7
@fotohobby
Pokazali taki od tylu pod „dobrym” kątem, aby się wydawało, że ręka była przy ciele.
Oni już tam wiedzą z jakiego kadru korzystać
3
@Herbert
https://www.reddit.com/r/Sneakers/comments/1k4ms8z/what_is_the_name_of_this_nike/#lightbox
0
@Czarny_ck
Mylisz się! Analiza VAR nie zawiodła w żadnym przypadku. Nie zawiodła Interu oczywiście.
Marciniak musiał wiedzieć o poprzednim skandalu, nie ma opcji, aby nie wiedział, ale pasowało mu widocznie polegać na opinii tych oszustów z VAR-u.
Wielki wstyd Panie Marciniak.
2
Chciałbym, aby wczoraj VAR tak dbał o Barcelonę, jak dziś dba o PSG.
0
Komentarz c+ jest irytujący, że aż ciężko słuchać tego braku profesjonalizmu.
0
Powinni podziękować jeszcze Marciniakowi, a już w całej okazałości tym Xuyom z VAR-u.
9
@damiantyszka
A co Ty możesz wiedzieć co z Balde? Rozmawiałeś z nim i ze sztabem medycznym?
0
@norbo80
W przyszłym sezonie zdobędzie!
2
@Hawajski89
Przy De Jongu strzał Yamala był niecelny
12
Mimo wszystko muszę uznać, że ten wybór MVP podsumowuje poziom tego spotkania, ale grunt to 3 pkt. Martin w miarę ok dziś, ale Balde to z niego nie jest.