1

@okiemtypera_lucaxx95 gram po 30 zł na fortunie, bo masz drugi kupon za darmo (oddają 30 zł w punktach). W czwartek siadł kupon na 930 zł, wczoraj "za darmo" za ich punkty na 670 zł. Jeśli wchodzi takie coś to dla mnie jest to fajny bonus do wypłaty w danym miesiącu. Nie mam parcia żeby to podwajać i grać 2 "pewniaczki" za 1000 zł z łącznym kursem 3.

A jak ktoś gra po to żeby zarobić i przewala tam pół wypłaty to dla mnie już kwalifikuje się na leczenie od hazardu i nie trafia do mnie argument "a ja nawet tego nie odczuwam" xD

6

@Peciak przez chwilę myślałem, że czytam historię w jaki sposób Real wygrywał swoje ligi mistrzów

0

@4drian0 człowiek by pograł w takiego Silent Hilla, ale nie ma nic gorszego dla mnie niż wjazdy na psychikę przez grę, która potem powoduje, że ciężko się śpi chociażby xD

Może to głupie, że dorosły chłop boi się pikseli, ale po kilku godzinach w Alan Wake'u po prostu miałem dosyć, ciągłe uczucie grozy do którego nie da się przyzwyczaić, bo nie masz jumpscarów jak w jakimś Outlaście, które po czasie nie robią już żadnego wrażenia. Klimat tych gier mega mi się podoba, no ale chyba tego nie przeskoczę niestety.

2

@Sulimo wyszczupla, więc top

1

@Lucyfffer hehe, ale zabawne.

0

Jaki był w takim razie sens ściągania Szczęsnego skoro prawdopodobnie ominą go 2 najważniejsze mecze tej rundy? Ja myślałem, że go wyprosili o powrót z emerytury po to żeby grał od początku i zastąpił Ter Stegena.

Duży minus dla Flicka jeśli faktycznie podejmie taką decyzję. I patrząc na ofensywę Realu i Bayernu może się to zemścić bardzo szybko.

0

@Pedri16Future popierać ludobójcę xd takich ludzi to pod ścianę i niech poczują to co czuli ludzie, którzy tego doświadczyli.

Do zobaczenia za tydzień.

2

@Lucyfffer nie twierdzę, że nie pomagał, ale CBŚ nie zawija nikogo o tak o dla zabawy, a szczególnie nie daje po kilku dniach 3 miesięcy aresztu xD

Budda swoim ostatnim zachowaniem dał podstawy do tego żeby zacząć na niego szukać brudów i widocznie znaleźli. Gość był śliski od dawna, niemożliwe (dla mnie) jest legalnie dorobić się takiego majątku w kilka lat w Polsce, szanujmy się.

0

@ArterkHD często, średnio raz w tygodniu, ale głównie pizza, nie chce mi się jeść pasztetu, który nazywają mięsem w tych kebabach. Jakość w ciągu ostatnich kilku lat u mnie na miejscu mocno spadła i potem 3 dni człowiek się męczy na kiblu xD

0

@bartekvisca Ci wszyscy "eksperci" nawet nie wiedzą czym się charakteryzuje napastnik jak Lewandowski, jaką ma rolę, jakich graczy musi mieć obok siebie xD Się naoglądali na youtubie Suareza w prime i się zastanawiają dlaczego nasz Lewandowski tak nie potrafi zrobić, ale to trzeba mieć więcej niż 2 iq żeby to zrozumieć.

0

@FcPortoFan1999 nie zdziwiłbym się jakby wprowadzili zasadę jak w Familiadzie, że dana drużyna może być mistrzami max 3 czy 5 razy i potem wybieramy następną xD

6

@Eto'o9 R10 grał, wkręcił Grzelczaka jak dziecko przy rożnym

0

@Volk pytanie, jak? XD Chłop liczy to szybciej w pamięci niż ja bym na kalkulatorze wpisał.

11

@KrychaFCB ostatnio trafiłem na opis, że jeśli "chcesz poruchać i się pobawić to do burdelu i nie zawracaj mi głowy", a na zdjęciach typiara z dzieckiem XDD No ciekawe co się wydarzyło w przeszłości. Nagle się takie budzą w wieku 25+, że jednak to co kiedyś odwalały i ktoś je zalał to był błąd i szukają porządnego chłopa, który zaakceptuje jej dziecko, ale jeśli przez to je odrzuci to jest ujem xD

2

@Pnog37 mówienie o głębokiej wodzie w przypadku bramkarza, który bronił w Premier League i Serie A na najwyższym poziomie to jakiś absurd xd

0

@BorzyKrzys a on czasami nie mówił, że po prostu na youtubie nie będzie już nagrywał i swój kontent przeniesie na instagrama czy X (twitter)? Bije od niego taką hipokryzją, że uj xD

0

Palą ten standard i się odwracają, nie czaje w ogóle takich akcji xD gość nie powinien tam pół fraga zrobić, a zrobił prawie 2

0

@ranger3120 widać brak pomysłu u Snaxa jeśli chodzi o tego Mirage, katastrofa po stronie terro póki co

9

@Encore ? chłop atakuje kolano, nawet nie próbował w piłkę trafić xddd

3

@kuz wydaje mi się, że to kwestia tego, że graliśmy w 10 praktycznie od początku meczu i cały plan poszedł w pizdu na starcie. Niewiele można zdziałać jednego mniej, do tego z tak wąską ławką.

Patrząc na to jak Barcelona z minuty na minutę się rozkręca w meczu traktowałbym ten mecz z Monaco jako wypadek przy pracy póki co.

1

Tu drugie czerwo powinno byc XDDD

1

Przecież powinni go zawołać do VARu żeby sprawdził i zmienił na czerwoną kartkę, co to ma kurwa być

1

@tobiasson92 miałem ich na kuponie, więc nie dziwi mnie taki rozwój sytuacji XD

0

@Eric_Abidal_22 coraz większe przeciążenia organizmu. Trening 2x dziennie (który nie wygląda tak jak 15 minut wolne dla mediów), mecz co 3 dni na 110% wysiłku i ogromny pech.

0

Coś czuję, że to więzadła poszły

0

Oszaleje z tym Ter Stegenem, KOLEJNA z rzędu piłka w środek na stratę. Niech mu Flick w łeb strzeli w przerwie albo go ściągnie, bo to się znowu skończy golem w końcu

0

Casado kolejne ciasteczko

2

@norbi77 i jeszcze obwiniają Garcie xD

2

Nie no weźcie tego Ter Stegena i te podania w środek XD Chłop przed chwilą odwalił takie tarło i robi to dalej, nie wytrzymam

0

Kara powinna być sroga za takie wsadzenie ziomka na minę. Co on odjebał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?