8

@Karzel Wiedźmina to nawet za 500 zł warto. Cena śmieszna jak na ilość godzin, frajdy ile ta gra oferuje.

Dodatki w tej grze są lepsze niż większość gier, które ostatnimi czasy wychodzą.

0

@tomek8756 szczerze to zobaczyłbym jakieś bombardowanie ze strony Francji xd Nie chce nudnego meczu, a z naszej strony raczej nie ma co liczyć na zajebistą grę, skoro oni pewnie już żyją wakacjami xD

3

@tomcias10 nie, z czymś takim trzeba cisnąć i nieważne kto to jest. Tym bardziej jak on jeszcze próbuje to obrócić wszystko w żart, mocno nieudolnie xD.

4

@barcelonaLM chciałbym wierzyć w to, że faktycznie ktoś w końcu pójdzie po rozum do głowy i wojsko faktycznie będzie mogło robić to co powinni w stanie zagrożenia, a nie bawić się jakimiś armatkami wodnymi czy gazem.

5

@Kapitan hawk tu im ktoś odpowie, tam nie bardzo xD

2

@macio_944 ja w zimie narzekam zawsze na te minusy, ale jak przychodzi takie coś jak teraz to chyba zacznę lubić ten chłód. Najgorsze, że jak przyjdzie te 30+, pełne słońce, zero wiatru to ani w domu się nie da wytrzymać, ani na dworze. Wiadomo, że ten kto ma swój ogród, basen to Ci powie, że zajebista pogoda, ale nie każdy ma taką możliwość xD.

Idealnie jest do tych 25 w dzień i 18-20 stopni wieczorem. Ubierasz się jak chcesz, we wszystkim Ci wygodnie i jest git.

3

@J4no Wiedźmin 3, Cyberpunk. Topka gier imo, które trzeba ograć.

0

@PizzerMan poszło parę dyszek, trzymaj się

8

@Encore cudowny piłkarz, nawet jak się ślizgał to podanie było idealne. Mimo barw to życzę zakończenia kariery z wygranym Euro.

1

@don'T.R.I.P.e Tak hahaha

3

@macio_944 i te czasy bez LR gdzie komentowało się mecze pod postem ze składami :D

1

@Emhyr nie lubię go (jak wielu zapewne), ale ogromny szacunek, że gość w takim wieku nadal daje z siebie wszystko, gra w kadrze i potrafi jej jeszcze coś dać. Mimo wszystko fajnie będzie zobaczyć taką legendę na jeszcze jednym turnieju w Europie.

0

@kondzix2115 jeśli są przemyślane i ciekawe to robię wszystko od deski do deski (W3, Cyberpunk przykładowo), w innych robię tylko po to żeby nafarmić materiały na ulepszenia i potem totalny skip, bo niestety dużo gier nie oferuje nic ciekawego w pobocznych aktywnościach.

2

@macio_944 Grafika tragedia, ta Iga wygląda jak Lara Croft z pierwszych części Tomb Raidera XD Ale chwilę pooglądałem to gameplay daje radę.

1

Borussia jest lepsza, czyli wygra Real XD

0

@macio_944 był w historii snookera jakiś Polak, który się wyróżniał na tle innych? Za dzieciaka sporo oglądałem, ale nie potrafię sobie przypomnieć naszego nazwiska.

1

@tomek8756 takim tortexem najlepiej XD

9

@marcin62 i pasztet zamiast sosu na spodzie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

19

@KrychaFCB jego obchodzi tylko Real, w dupie ma resztę klubów. Niesamowite, że taki gość dalej tam siedzi i zarządza.

0

@MichuZ44 akurat jak leciałem pierwszy raz to trafiły się takie, że samolot tracił na wysokości (zgaduję, że tak musi być z jakichś względów), co było widać i niby nic takiego, ale człowiek w takich momentach nie myśli pozytywnie XD Telepało co chwilę jak cholera, już wiem, że każdy kolejny lot samolotem będzie dziwny.

0

@Emhyr niech zagrają w papier kamień nożyce kto ma zdecydować o trenerze. Co za bałwany tam siedzą XD

5

Oni tam proszą Xaviego żeby sam odszedł żeby on nie miał podstawy do ubiegania się o należności z reszty kontraktu czy jak to działa XD

0

@macio_944 No szczerze zobaczymy jak to będzie wyglądało po okresie optymalizacji, szczególnie na konsole, gdzie cięcia będą na 100%. Cały potencjał tej gry zobaczymy dopiero za 2-3 lata na high-end PCtach.

0

@Stinger_ ja się nastawiam po prostu na wygraną Realu XD Po meczu z City i tym co tam się działo można było już powiedzieć, że Real wygrał LM. Tylko jakiś błąd w matrixie, cud jakiego świat nie widział sprawi, że Borussia wygra ten finał. Choćby było w sytuacjach 30 do 1 dla BVB to Real wciśnie jakiegoś farfocla w swoim stylu w 95 minucie XD

12

@RosjaninBut ale piękny nokaut na końcu, miód dla oczu

1

@Hindus jaki by nie był to akurat takie akcje (czy pod PR czy nie) zasługują na jakiekolwiek uznanie.

Dla chłopaka i jego rodziny niezapomniane przeżycie, które będą mieli w pamięci do końca życia i to jest najważniejsze.

8

@esem91 jeszcze jak

0

Ale kręcą tym gównem na prawej obronie XD

1

@macio_944 Pamiętam jak prawie 1h wczytywał mi się początek na moim drewnianym PC, a jak już się wczytało to były 2 fpsy i brak tekstur XD Jaki był płacz jako dzieciak wtedy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?