1

Roque na skrzydle z jego ball control to się do Arki nadaje

1

@Witekk10 Ja też jedzenie przygotowałem wracam idealnie na start meczu a tu cyk:P

0

@Barcasub Przecież on co chwilę wraca do szpitala, a jak gra to nie pomaga. Zarabia więcej niż topowi gracze którym do pięt nie dorasta i co chwilę mówi jak bardzo kocha klub i to miasto xD Jak ma klub go szanować jak mówi jedno a robi drugie

1

@kuz Ogólnie tutaj jego otoczenie może mieć dla nas zły wpływ. W trakcie ME było 5000 komunikatów że mamy z nim porozumienie i że teraz jedynie trzeba załatwić sprawę z jego klubem. Teraz "możemy" za niego zapłacić ale nagle okazało się że on ma jakiś problem z tym transferem. Dlatego jedną opcją jest że żadnego porozumienia z nim nie było i on sam nie był aż tak zainteresowany transferem albo bliscy mu ludzie zasiali ziarno niepewności i tym sposobem od trzech dni poznajemy jego decyzję.

0

@Stinger_ Dynamo zostanie w Lublinie jeśli przejdą do fazy grupowej?

22

Piękne zakończenie kariery Messiego w repce. Przez tyle lat brakowało jemu drużyny więc chociaż na koniec kariery udało mu się osiągnąć z nią tak wiele.

1

@RobsonPL To tobie należy współczuć straconych koncertów :D

6

@TheNekro94 To że Rodri nie jest powszechnie uznawany za gwiazdę to jest jakiś kryminał

0

@kanver_ Chyba nie zrozumiałeś tego co miałem powiedzieć :d

6

Strasznie mało grają dzisiaj przez Yamala

0

@FCB_dimiC Idealny scenariusz aby Angole strzelili jakiegoś placka z dupy i murarka do 90

1

Vamos España! Niech Yamal skopie dupę tym miernotom

2

Te panenki w CA coś nie wchodzą :P

0

@partymaker Zniszczyć PR? O tym magistrze za dwa miesiące już nikt nie będzie pamiętał. Anka może ciągnąć się trochę dłużej ale jakby nie patrzeć to jego związek więc jego decyzje

0

@kanver_ Jak dla mnie to Kane w niego z większym impetem wszedł

0

@Tasde Skończy się pewnie finałem Francja Anglia i niestety męczenie buły wygra z atrakcyjną piłką Hiszpanii

0

Szwajcaria miała wywalić Anglię dla całej Europy a to chyba jednak oni odpadną:/

1

@PatrychoO Pewnie nie bo byłoby to pretekstem aby piłkarze grali jeszcze więcej spotkań więc wyszłoby na to samo

0

@kuz Ja tam lubię słuchać jego spustów nad Costą

0

@maroon Chyba tylko przez kibiców Barcelony xD

5

Kroos znowu fauluje a ten łysy cep nic

1

Obrzydliwi Niemcy biorą to i De La Fuente zapłaci za Nico i Yamala

0

Jaki Havertz jest cienki XDDD

2

Taylor I Kroos to najlepsze Duo tych mistrzostw

0

Łysy poddał mecz tym Ferranem

0

@KrwawiaceoczyVEB Z przodu nikt się nie wyróżnia, a oni mają potencjał by zdziałać więcej bo w końcówce połowy nie wyglądało to optymistycznie

0

Yamal z Nico dzisiaj kiepsko a Morata bez nich nie przeżyje

0

Lepiej żeby Ronald zatrzymał Brazoli bo jakoś nie widzę kolejnego finału z nimi jeszcze z tą formą

0

Słoweńcy co oddali XDDD

2

Niemcy za bardzo nas rozpuścili tym pierwszym meczem bo z biegiem czasu to Euro stało się strasznie nudne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?