Nicko
Dołączył/a: sierpień 2019
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Roque na skrzydle z jego ball control to się do Arki nadaje
1
@Witekk10 Ja też jedzenie przygotowałem wracam idealnie na start meczu a tu cyk:P
0
@Barcasub Przecież on co chwilę wraca do szpitala, a jak gra to nie pomaga. Zarabia więcej niż topowi gracze którym do pięt nie dorasta i co chwilę mówi jak bardzo kocha klub i to miasto xD Jak ma klub go szanować jak mówi jedno a robi drugie
1
@kuz Ogólnie tutaj jego otoczenie może mieć dla nas zły wpływ. W trakcie ME było 5000 komunikatów że mamy z nim porozumienie i że teraz jedynie trzeba załatwić sprawę z jego klubem. Teraz "możemy" za niego zapłacić ale nagle okazało się że on ma jakiś problem z tym transferem. Dlatego jedną opcją jest że żadnego porozumienia z nim nie było i on sam nie był aż tak zainteresowany transferem albo bliscy mu ludzie zasiali ziarno niepewności i tym sposobem od trzech dni poznajemy jego decyzję.
0
@Stinger_ Dynamo zostanie w Lublinie jeśli przejdą do fazy grupowej?
22
Piękne zakończenie kariery Messiego w repce. Przez tyle lat brakowało jemu drużyny więc chociaż na koniec kariery udało mu się osiągnąć z nią tak wiele.
1
@RobsonPL To tobie należy współczuć straconych koncertów :D
6
@TheNekro94 To że Rodri nie jest powszechnie uznawany za gwiazdę to jest jakiś kryminał
0
@kanver_ Chyba nie zrozumiałeś tego co miałem powiedzieć :d
6
Strasznie mało grają dzisiaj przez Yamala
0
@FCB_dimiC Idealny scenariusz aby Angole strzelili jakiegoś placka z dupy i murarka do 90
1
Vamos España! Niech Yamal skopie dupę tym miernotom
2
Te panenki w CA coś nie wchodzą :P
0
@partymaker Zniszczyć PR? O tym magistrze za dwa miesiące już nikt nie będzie pamiętał. Anka może ciągnąć się trochę dłużej ale jakby nie patrzeć to jego związek więc jego decyzje
0
@kanver_ Jak dla mnie to Kane w niego z większym impetem wszedł
0
@Tasde Skończy się pewnie finałem Francja Anglia i niestety męczenie buły wygra z atrakcyjną piłką Hiszpanii
0
Szwajcaria miała wywalić Anglię dla całej Europy a to chyba jednak oni odpadną:/
1
@PatrychoO Pewnie nie bo byłoby to pretekstem aby piłkarze grali jeszcze więcej spotkań więc wyszłoby na to samo
0
@kuz Ja tam lubię słuchać jego spustów nad Costą
0
@maroon Chyba tylko przez kibiców Barcelony xD
5
Kroos znowu fauluje a ten łysy cep nic
1
Obrzydliwi Niemcy biorą to i De La Fuente zapłaci za Nico i Yamala
0
Jaki Havertz jest cienki XDDD
2
Taylor I Kroos to najlepsze Duo tych mistrzostw
0
Łysy poddał mecz tym Ferranem
0
@KrwawiaceoczyVEB Z przodu nikt się nie wyróżnia, a oni mają potencjał by zdziałać więcej bo w końcówce połowy nie wyglądało to optymistycznie
0
Yamal z Nico dzisiaj kiepsko a Morata bez nich nie przeżyje
0
Lepiej żeby Ronald zatrzymał Brazoli bo jakoś nie widzę kolejnego finału z nimi jeszcze z tą formą
0
Słoweńcy co oddali XDDD
2
Niemcy za bardzo nas rozpuścili tym pierwszym meczem bo z biegiem czasu to Euro stało się strasznie nudne