Nicko
Dołączył/a: sierpień 2019
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gaz Cristiano przynajmniej wszystko uczciwie wygrywał( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@JohnnySilverhand Ten sam gość który przeciwko nam pierdnąć nie mógł bo tak był stłamszony XD
3
@PatrychoO Może z innego miejsca ale aż przypomniał się jego gol z Atletico :P
0
Bravo to na tamtym zdjęciu pewnego malarza przypomina
0
Najpierw Brazylia uwaliła jeden kupon a teraz Francja coś niesamowitego :P
0
@patrykzmc2000 Ja mam wrażenie że oni co rok kupują z 7 zawodników i uja z tego mają xD
1
Messi tak bardzo chce że to nie ma prawa wyjść xD
0
Po pierwszych meczach widać, że Portugalia z Anglią największymi faworytami do wygrania Euro
0
Lukaku powinien mieć zakaz gry w piłkę, on jest typowym przykładem kloca w piłce
0
Dzisiaj musimy udowodnić że Kubica>Verstappen!
0
Czemu ze wszystkich musiało trafić akurat na Gundo
1
@Coutinho007 Najważniejsze że Fati w swojej głowie jest totalnym kozakiem
0
Pudło Zywoo totalnie zatopiło Vitality
0
Ale kibice intują z tym skandowaniem Xaviego xDDD
0
@AlexDark00 Czy fajniej bo Lewy schodzi?
0
@DonAndresFCB Xavi wierzy że Robber jak w Bayernie strzeli 5 w 9 minut
2
Piłeczka od Araujo coś pięknego
5
@Pedri16Future Bo sędziowie im pomagali, a to że w żadnym przypadku nie bylibyśmy w stanie nawiązać walki to inna sprawa
0
O przyszły zwycięzca golden Boya właśnie strzelił xD
1
@Pawlak1992 Co to za jakiś random śpiewa swoją drogą xD
1
@norbi77 Spokojnie z Rayo krzywo piłkę kopnie i będzie sprzedawany za czapkę gruszek. U nas na dobrą sprawę 3/4 zawodników jest skreślanych po jednym meczu
2
Vitora chyba lewe jądro boli dlatego Xavi go nie wpuścił
3
@fart znowu po naszej stronie
0
@Hindus Jest Katalończykiem
2
Strach pomyśleć jak Mekambe będzie w nas wjeżdżał
1
Szkoda Yamala teraz bo ładnie poszedł
0
@ProMILs Ronald to najlepsza broń na Viniego Mekambe i resztę ale to jego trzeba się pozbyć żeby Cubarsi każdy pojedynek prędkościowy przegrywał xD
1
Teraz zobaczymy jak Real radzi sobie w ciężkich momentach
0
@zadafcb Real i tak by rozwalił PSG w finale
0
@Kuba_1 On też jest niezły xD Najpierw cieszy się że Xavi zostaje, a teraz to. Te jego big decisions to taki martwy slogan, a najgorsze jest to że wielu kibiców zachowuje się dokładnie jak on