1

@NeroTFP1 Warto przypomnieć kto nie wystawił piłki w meczu z Atletico

7

@P33ck Mój goat, widać jak wielki ma wpływ na wynik

0

Lewy rzyga bonito

0

Doping lepszy niż na narodowym ( ze strony naszych kibiców )

1

@Qlimax86 Furia elegancko przegrała i w pickemie weszła mi razem z Mongołami na 0-3 :P

1

Ter Stegen przekot

3

Klaun z gwizdkiem

0

Szkoda że nie celebruje xD

0

@Fake69 Nawiązuję do opinii wielu osób które sądzą że mamy duże szanse zajść daleko. Do ludzi którzy zapomnieli jak graliśmy przez cały sezon

0

Jak my w takim stylu gramy z Atleti to nie mamy co myśleć o przejściu półfinału z nimi, a co dopiero dwumeczu z Paryżanami

1

Nie istniejemy dzisiaj w grze piłką

0

@Culer9002 Fermin strasznie chaotyczny dzisiaj, ale jeśli dostanie trenera który będzie chciał nad nim popracować to będzie totalnym kotem z przodu

0

Romeu pozazdrościł kapitanowi asysty

0

@Encore Od paru minut ledwo co się rusza i oddaje każdą piłkę jaką dostaje, to że jest najlepszy to fakt ale nie powinien już grać

0

Tylko czemu Yamal nadal na boisku xD

5

Xavi jednak postawił na sabotaż XD

2

@Gibbon_FCB Dobry timing :D

0

Cubarsiemu też swoją drogą wiek powinni sprawdzić :D

2

Sędzia debil standardowo

0

Antek zgasił światło

1

I znowu Roque będzie grał z Lewym po to żeby męczyć się na skrzydle XDDD

1

Taka pozytywna reakcja, że Mallorca nas dominuje na naszym stadionie xD

0

Może tak spełnimy marzenie Jamalka i przygarniemy go do siebie :p

1

Fenomenalny wślizg sędziego

1

Grzybobranie zdecydowanie bardziej emocjonujące niż ten mecz

1

Przyjechała mocniejsza drużyna i znowu widzimy obraz tej nijakiej drużyny

0

Cancelo jak Felix nie wie kiedy przestać holować piłkę

7

Piłki Lewego to dzisiaj pierwsza klasa, szkoda tylko że nasi skrzydłowi są upośledzeni

2

Rapha wraca do formy :DD

0

No i niestety brazylijski placek w pierwszym składzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?