8

Może w tym sezonie nie jesteśmy lepsi w ataku, ale za to jesteśmy gorsi w obronie :D

3

Nie bez powodu mówili że Rapha nie wygląda na Brazylijczyka

1

@Emhyr Najprawdopodobniej żaden, już mamy 3 miejsce w tabeli a Xaviemu nie jest na rękę przy takiej sytuacji jeszcze dodatkowo eksperymentować.

5

Ale Peña wyciągnął :O

0

Rapha jak się zesrał ...

0

@HypeR Myślałem że tylko ja to zobaczyłem i mi zaimponowało :D

0

Kibice tak samo głupi jak piłkarze xD

5

Rzucił Lewym jak jakąś szmatą ale uj nic nie ma xD

0

Ale Lewandinho bawi się dzisiaj piłką:D

0

@Seledynowy Ale co z tego że on to widzi jak tak jest w każdym meczu xD

0

Iñigo totalny szef dzisiaj zarówno w obronie jak i w rozgrywaniu

0

Jesteśmy dziadami part 501

2

Yamal jak ładnie poszedł

0

@Sysia11 Endrick nie mówił że od zawsze wolał Ronaldo ?

4

Marcin Buła to jednak dobry jest

1

Jak patrzę na to co robi Szczęsny z piłką to zaczynam doceniać Matsa xD

1

Ronaldzik dla Urugwaju :DDD

0

Ale ten Mac Allister nie chodzi

0

@against_modern_football Rzecz w tym, że to "kolega" z drużyny opluł go. Musi sobie radzić z presją i konfliktami to fakt ale gość ma 16 lat, a gość który powinien być dla niego przykładem i wsparciem potraktował go jak jakiegoś śmiecia, co nie może mieć miejsca gdy grają w jednej drużynie.

2

Haha Chelsea na kolanach :D

15

Ale zawał... Romeu znowu tym który mógł nas udupić

0

Ale załadował pod samą ladę

2

Takiego Roberta potrzebujemy a nie jakiegoś rozgrywającego

0

Brawo Robert tak masz strzelać

0

Jedyna dobra rzecz jaką Xavi zrobił w kontekście tego meczu to zamiana Araujo z Kounde. Poza tym standardowo każdy stoi bez pomysłu a w obronie burdel jakiego od paru lat już nie było

2

Ładnie tam zgwałcił naszego Kounde

2

Oprócz tego że jesteśmy obsrani kiedy gramy z plackami które klepią nas jak chcą to na dodatek kolejny mecz z rzędu nasza prawa strona nie istnieje

1

Ten Samu to będzie nas dzisiaj nękał

0

@thorin Nie wiem gdzie takie rzeczy słyszałeś ale to logiczne było że fpsów będzie mniej. Mi tam najbardziej przeszkadza przypadkowość strzelania w tym csie :P

2

Jesteśmy dziadami part 105

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?