1

@Moov ich kibice śpiewali dziś puta Barca.
Życzę PSG wszystkiego najgorszego i wielu goli Leo.

0

Najlepsza 10 w historii dostaje nr 10.
Wiele goli Leo i zero trofeów. PSG to syf.

0

@NaFazieHitman ja im życzę blamażu w LM oraz Ligue zakończonym zostawieniem klubu przez szejka.
I Leo w następnym sezonie wraca na pożegnalny rok.

0

@jeykey1543 osobiście jestem przeciwko SL, ale nie mogę spokojnie patrzeć jak PSG olewa wszelkie zasady. UEFA to skorumpowana organizacja.

0

@blazeq dodatkowo pieniądze za Hakimiego, bonusy za podpisy (między innymi 50 mln dla Leo i 15 mln dla jego ojca.
Jednak dziwnym trafem FFP zawieszone do 2023 roku czyli prawdopodobnie do momentu gdy PSG skoczą przychody. No chyba, że tak jak piszesz Mbappe poprosi o 40/50 mln brutto bo w sumie od takiego kontuzjowanego Neymara gorszy nie jest.
Dla mnie na obecną chwilę najważniejsze jest to aby Barcelona wyszła finansowo na prostą.

3

Dajmy już spokój z tymi newsami o Messim. To zbyt bolesny temat więc żyjmy własnym życiem.

0

@haryveb944 202 to było przed nowymi nabytkami. Teraz mają lekko z 370 mln Euro przy bodaj 560 mln przychodów.
I to na same pensję pierwszego zespołu bez kosztów transferów, podpisu za umowę, bonusów, utrzymania stadionu, pensji pracowników etc.

12

Ale to jest idiota lub kłamca. Nikt nie oskarża, że sprzedają prawa do La Ligi czy że dług jest obciążeniem hipotecznym tylko, że za 2,7 mld dzielą się zyskiem przez 50 lat. I to 11%.
Przecież ten deal jeszcze bardziej pogrąży La Ligę.

1

@LuisSalvano można, a nawet się powinno.

0

@KapiFCB 7 dostanie jako piłkarz PSG. Toż to dramat.
Niech się ten klub znudzi szejkom, albo kluby piłkarskie zrobią coś z nimi.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Umtitti i Pjanic, Dembele zapraszam wypier....
Dosyć szkodników i leni, klub stoi na granicy upadku właśnie przez takich graczy i Bartomeu.
Liczę, że gwizdom nie będzie końca.
Co do Leo, życzę mu mnóstwa goli i zero trofeów z PSG.

5

@Blantozaur bo PSG stoi na straży footballowych wartości nie to co zła Superliga.

0

@Dani13 oby się udało.

0

@LuisSalvano mimo tego, że praktycznie nigdy się z Tobą nie zgadzam i wierzyłem w Laporte to tu muszę Ci przyznać rację.
Klub płonie, a ten sobie robi urlop. Jak nie zarejestrują Depaya to Cules chyba go na taczkach wywiozą.

2

@Encore za 4 dni klub musi mieć zmniejszone pensję.
To naprawdę jeden z najgorszych momentów na świętowanie.

0

@VirtuoZ on ma głęboko La Ligę. Posadka w UEFA czeka.

5

@Tasde gwiżdżą, ponieważ jest bezużyteczny dla klubu i tylko generuje koszty.
Gość 3 lata się leni więc mają mu klaskać?

16

@El dominatore otóż to. Umtitti jest jednym z tych, którzy dorzucili swoją cegiełkę do odejścia Leo.
Musi się wiele napracować, aby odzyskać szacunek kibiców.

4

@PatrychoO oby się udało.

1

@Kgorecki2500 bardziej nie chciał aby La Liga oddała 11% przychodów z 50lat za 2,7 mld.

0

@Przeemekk przecież zanotował coś po golu.

1

@IMBALEO oglądam mecze i widzę innych zawodników w tych sytuacjach.
Zresztą nie było żadnego bara w plecy bo inaczej odgwizdano by faul.

1

@IMBALEO jakie 90%? Tyle to się potrafi zastawić i utrzymać piłkę.

1

@haryveb944 gdyby nie kontuzja to byłby Fati.

1

Griezmann bardzo aktywny.

5

Demir bez kompleksów. Pewnie podzieli los Pedriego i będzie sporo grał.

0

@chudinhomc to piszą ci, którzy jeszcze czekają na pociąg do PSG.

1

@FCBurnley Barca przede wszystkim odpowiada za swoje długi, a PSG nie. To ogromna różnica.

0

@Pilka_jest_okragla przyznaje się do błędu. Nie wiedziałem o tym zapisie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?