1

@BojanKriKicz


Ja to nie wiem ale kojarzę tylko to

1

@Marusek mi się kojarzy to z ojcem. Słuchaliśmy na kasetach :)

0

@comtedurgell tymczasem ja gdzieś pomiędzy: jak ja nie cierpię tych smerfów!

1

@wojopancer to najlepszy klub kto nie wierzy ... Mu w dziób, ... Mu w dziób!

0

@Ziemny meczyki też mają live

0

@Danny Gaucho


To było golazo

2

Pamiętacie naszego Adriano? Ciekawe co z nim. Bardzo lubiłem goscia

2

@Derean najlepsze jest to, że chętnie wbiliby Ci nóż w plecy jakby mogli gdybyś powiedział coś złego na temat ich partii/polityka przy czym owi politycy gdyby mogli to by im nasr**i do mordy (i tak to robią) Peace, joł

2

@macio_944 mi na zawsze w pamięci zostanie jak tusk mówił oficjalnie, legalnie, że Polacy będą j****i i okradani przez nich. Puścili to w tv i co? Dalej jest ; ) kraj z kartonu : )

0

@betonito pocą to się nogi nocą.

0

@mientusek1407 dwa słowa: Javier Tebas (ha tfu)

0

@MsBarca o nie, pozbylismy się amuletu

0

@patrix211 a co czyni cię dorosłym ?

2

Czacie, że są ludzie, którzy nie dorastali oglądając DB? O_o

1

@Czyhrynski no i też mają szansę na awans

2

@D10SLEO nie będziesz miał złóż ropy naftowej ukrywanej przede mną. Amen

0

@Rastafarnianin czyli standardowo CH... Ale stabilnie

0

Mamy tu jakiś masażystów sportowych?

0

@Alvarinho oni sami siebie skreślili xD

0

Komentarz usunięty

1

@Kozinho. Hola hola jakie bajki?! To styl życia, biblia, wszystko. Chociaż mógłbyś powiedzieć chińskie bajki xD

2

@NeroTFP1 spacer 1h nie nazwałbym aktywnością fizyczną. O co tu chodzi tym ludziom z tymi 10k krokami dziennie? Przecież to żadna aktywność

0

Kto mvp został ??

5

@Jakchcesz przegiolem co?

0

@AmigoBlancos obozy pracy z kromka chleba i szklanka wody na dzień wydaje się najrozsądniejsze

1

@tbas czy tylko mnie denerwuje nazywanie tej osoby "babą"? Szacunku można, ba, a nawet należy nie mieć do hajto ale do ofiary tak. To nie baba, a czyjąś mama, babcia itp

3

@LeszekFCB miło by było gdyby ludzie w komentarzach pisali ile mają lat. Bo inaczej dla 20 latka iść do roboty, a inaczej dla 40 latka

1

@NeroTFP1 czyli dla ciebie jedno piwko to to samo co 20? Przecież po jednym piwku nic nie czuć. Zwłaszcza jak ktoś jest alkoholikiem (xD) w UK można spokojnie jeździć po dwóch i jest dobrze dopóki jedziesz prosto. Zaczniesz robić coś podejrzanego to cię od razu zatrzymują.

0

@PatrychoO kun to praktycznie nic nie zagrał niestety

5

@Sysia11 zgloszone

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?