Munio
Dołączył/a: maj 2013
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BojanKriKicz
Ja to nie wiem ale kojarzę tylko to
1
@Marusek mi się kojarzy to z ojcem. Słuchaliśmy na kasetach :)
0
@comtedurgell tymczasem ja gdzieś pomiędzy: jak ja nie cierpię tych smerfów!
1
@wojopancer to najlepszy klub kto nie wierzy ... Mu w dziób, ... Mu w dziób!
0
@Ziemny meczyki też mają live
0
@Danny Gaucho
To było golazo
2
Pamiętacie naszego Adriano? Ciekawe co z nim. Bardzo lubiłem goscia
2
@Derean najlepsze jest to, że chętnie wbiliby Ci nóż w plecy jakby mogli gdybyś powiedział coś złego na temat ich partii/polityka przy czym owi politycy gdyby mogli to by im nasr**i do mordy (i tak to robią) Peace, joł
2
@macio_944 mi na zawsze w pamięci zostanie jak tusk mówił oficjalnie, legalnie, że Polacy będą j****i i okradani przez nich. Puścili to w tv i co? Dalej jest ; ) kraj z kartonu : )
0
@betonito pocą to się nogi nocą.
0
@mientusek1407 dwa słowa: Javier Tebas (ha tfu)
0
@MsBarca o nie, pozbylismy się amuletu
0
@patrix211 a co czyni cię dorosłym ?
2
Czacie, że są ludzie, którzy nie dorastali oglądając DB? O_o
1
@Czyhrynski no i też mają szansę na awans
2
@D10SLEO nie będziesz miał złóż ropy naftowej ukrywanej przede mną. Amen
0
@Rastafarnianin czyli standardowo CH... Ale stabilnie
0
Mamy tu jakiś masażystów sportowych?
0
@Alvarinho oni sami siebie skreślili xD
0
Komentarz usunięty
1
@Kozinho. Hola hola jakie bajki?! To styl życia, biblia, wszystko. Chociaż mógłbyś powiedzieć chińskie bajki xD
2
@NeroTFP1 spacer 1h nie nazwałbym aktywnością fizyczną. O co tu chodzi tym ludziom z tymi 10k krokami dziennie? Przecież to żadna aktywność
0
Kto mvp został ??
5
@Jakchcesz przegiolem co?
0
@AmigoBlancos obozy pracy z kromka chleba i szklanka wody na dzień wydaje się najrozsądniejsze
1
@tbas czy tylko mnie denerwuje nazywanie tej osoby "babą"? Szacunku można, ba, a nawet należy nie mieć do hajto ale do ofiary tak. To nie baba, a czyjąś mama, babcia itp
3
@LeszekFCB miło by było gdyby ludzie w komentarzach pisali ile mają lat. Bo inaczej dla 20 latka iść do roboty, a inaczej dla 40 latka
1
@NeroTFP1 czyli dla ciebie jedno piwko to to samo co 20? Przecież po jednym piwku nic nie czuć. Zwłaszcza jak ktoś jest alkoholikiem (xD) w UK można spokojnie jeździć po dwóch i jest dobrze dopóki jedziesz prosto. Zaczniesz robić coś podejrzanego to cię od razu zatrzymują.
0
@PatrychoO kun to praktycznie nic nie zagrał niestety
5
@Sysia11 zgloszone