Oni tego nie wygrają, Argentyna znaczy się:(

0

Chyba nie, wygrana Meksyku ;)

0

@PiotrR Mecz meczowi nie równy, zobaczymy zobaczymy czy będzie lepsza po meczu tych drużyn:)

2

@cris2706 No niby racja nie racja, od tego właśnie są napastnicy, ostatnio jakiś polski piłkarz gadal w wywiadzie że on jako obrońca może grać prefekt cały mecz, przychodzi 94minuta, zawala akcje i tracą gola i jest tym winnym, napastnik za to gra gowno cały mecz, strzela w 94 minucie na 1-0 i jest tym najlepszym. Tak to już jest :)

0

Jak tam meczyk? Jak Portugalia gra?

1

@MESSIah16 Arabia, Japonia, oni chociaż potrafią akcje skleić :)

0

To po co wogle jechać?

0

Francja chyba przełamie kątfe, że mistrz nie wychodzi z grupy :)

0

On tego nie strzeli, róbcie scriny :)

0

Uuu ciężka sprawa z Argentyną :(

0

Pytanko, któryś gol nieuznany powinien być uznany dla Argentyny?

0

@FCB24 mecz z Argentyna dopiero w 3 kolejce, jeszcze jest taka opcja :)

0

Wiadomo Anglik na pierwszym :)

0

@Sau_Ron Barcelona w te 5lat chociaż coś wygrywała :), wiadomo że o Barcelonę ci chodzi :)

0

@Sapos93 żałosny to ty jesteś, to tak samo jak Ter Stegen nie ma asyst i goli bo jest Bramkarzem to tak Gavi nie jest od strzelania czy asystowania, jak byś się trochę znał to byś wiedział co pisze ale z debilem nie wygrasz.

1

@AbelKabel No ja to wiem, tylko ogólnie kiedyś to po połowie było z Realu i Barcelony :)

1

@wolbi_10 fakt, nie zauważyłem :)

3

Tylko Carvajal z Realu :)

0

Niby Fati zaoferowany Psg? Ile w tym prawdy??

0

Witam, pytanko mam, jak tam śmietankowi grają ?