Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja mam radę dla grubego Holendra, nie powinien za bardzo się przejmować tym co robi jakiś siedemnastoletni gówniarz
2
@Gaucho Nie, ale za to ma równo pod kopytem, tak słyszałem
0
@tristan87 A tego to nie pamiętam już rzadko te studia oglądam
2
@tomek8756 Pan Nalepka
31
Wam też się Wichniarek i Boras kojarzą z takimi dwoma bufonami z przerośniętym ego? Ciężko typów znieść i ich słuchać dłużej niż parę minut
1
@Criss18Barca Chyba kurła mydlaną
1
@July_6_BcN Jeszcze jak
3
@Bolton Na avatarze u Ciebie chyba widać siuśka wszystko się zgadza
6
@July_6_BcN Fakt, po hej odrazu wysyła się zdjęcie knagi
0
@messi33 Portugalia do finału MŚ przestań bo się zejsram ze śmiechu
22
@GeneralXavi Spróbuj wytatuować sobie na rękach Dragonballa może pomoże
3
@Encore Najlepsze jest "gibasz się jak pier**lony rezus", albo scena z historią swetra której i tak byś nie zrozumiał, zresztą tam jest tyle dobrych scen że ciężko wybrać najlepszą xD
0
@Gronek Niby nie dostajesz punktów za styl, ale jakby dla kibiców się on nie liczył to równie dobrze można sobie same wyniki na flashscore sprawdzać :P To właśnie piękna i widowiskowa gra jest czymś co najbardziej przyciąga przed ekrany i zawsze będę to stawiał wyżej niż jakieś głupie pucharki
1
@bartekvisca Tak, uwielbiam tą część, oprócz przyjemnego pirackiego klimatu sama rozgrywka bardzo urozmaicona. Tu sobie coś na lądzie możesz podziałać, tu statkiem kogoś zaatakować, albo odrazu zatopić armatami albo abordaż, no imo pod względem rozgrywki top 1 asasyn, natomiast jeśli chodzi o fabułę i klimat to na tronie ciągle siedzi Ezio
0
@Natenczas 6,5 godziny
0
@allien18 Prędzej świnie zaczną latać niż je przyrządzę
1
@DiSBlaDE Browar > piwko
1
@July_6_BcN No nie, za tydzień to jest zmiana czasu na letni
8
@D10SLEO Nie, jutro, pojutrze zresztą też
1
@NeroTFP1 Właśnie oglądałem wywiad, no cóż na takie wyczyny musi być odpowiednia forma
0
Kiedy ten Duplantis będzie rekord bił?
2
@draxidox To jak te debile jeżdżą że najwięcej wypadków na prostym odcinku przy dobrych warunkach, to muszą być te "kozaki" co zapierdzielają po 200 i więcej bo myślą że dobry warun to mogą się popisać swoimi pseudo umiejętnościami. Mowa o ekspresowych drogach czy autostradach oczywiście, bo w zabudowanym to 100 już bywa niebezpieczne
2
@draxidox Temat rzeka, co jadę autostradą albo ekspresówką to przeważnie te 20 więcej niż znak mówi i uważam że jest to rozsądna prędkość przy dobrych warunkach za którą nie chciałbym być karany. Masz może dane o tych wypadkach ile z nich jest na autostradach, ekspresówkach, a ile w zabudowanym itd?
2
Jak z Litwą dziś zremisujemy to nie będę wiedział co dalej zrobić
0
@Michael24 Jeszcze jak
3
@clyde Heniek bawi się ptaszkiem w łaźni? To wszystko wyjaśnia dlaczego tak Ci się spodobała ta gra
0
@Prorokk I tak i nie. Kierowca będzie winny przekroczeniu prędkości, ale to kot wtarga na jezdnię i powoduje wypadek, tak by to wyglądało w kwestii prawnej. Nawet gdyby ludzki pieszy wszedł na jezdnię po za miejscem do tego wyznaczonym to w większości przypadków zostałby uznany za głównego winowajcę, a kierowca dostałby co najwyżej mandat za niedostosowanie prędkości
7
@Batys Taki kociołek to można by opierdzielić
0
@DonAndresFCB To nie wiem, bo ja na telefonie robiłem, ale całkiem możliwe że jak kliknąłeś w przeglądarce żeby usunąć dane przeglądania to mogłeś mieć domyślnie ustawiony zakres czasu "ostatnie 15 minut", sprawdź i usuń "od początku" zarówno pliki cookies jak i pamięć cache itd
0
@DonAndresFCB Telefon czy PC?