1

@partymaker coś jest ostatnio ktoś dawał linka

0

@Frimpong materiał z którego te koszulki są robione jest tragiczny.
Miałem okazję być w botidze to koszulki plastikowe praktycznie

0

@barteq ważne, że w klubie panuje optymizm

0

Czaił się jak szpak na ....

0

@Gibbon_FCB efekt nowej miotły w Tottenhamie

1

@Astad sachtar to byli głównie Brazylijczycy w tamtych latach

0

@clyde nie wiem czy to dobry pomysł tak szybko wracać jak się odchamiłaś

2

@Kgorecki2500 wasabi jak najbardziej, za imbirem średnio przepadam

0

@Zelazny_Mike sony od razu mówiło, że będzie wsteczna kompatybilność więc gry z ps4 bez obaw będą działać na ps5

0

@4drian0 Czarnogóra, Albania

2

@Encore ciężary są

2

@Guillegavira Flick może coś z niego ulepić

1

@ptrx dazn na tym kanale znajdziesz

0

@goldensun Pau pewnie odejdzie więc masz 3 opcje

3

@catalanian09 przypomnij sobie co było gdy w klubie był Bravo i płacz Marca w mediach, że gra tylko w lm i pucharze króla

0

@MsBarca Raphinia za napastnikiem, a Nico na lewej

0

@tadzik447 na obecną chwilę pomoc, Olmo jak najbardziej mógłby zostać sprzedany

0

@Tarnowitz Olmo oby poszedł do City, a Victor chce odejść i Torre chyba będzie na liście piłkarzy do sprzedania

0

@AndresBurek kajaki 3 dni

4

@Pomimo27 a jemu nie kończy się kontrakt w tym roku?

0

@karci0 liga i lm

1

@qbsonFCBarca na netflixie nie ma ?

1

Już dajcie spokój, gdyby Llorente trafił do bramki to nikt by nie mówił o tej sytuacji. Atleti jest samo sobie winne Vasquez podpiął Atletico do tlenu i nie wykorzystali tego

1

@bleble123 Vasquez podłączył Atletico do gry także winne sobie jest Atleti, a dokładnie Llorente który trafił w poprzeczkę

5

@Pawlak1992 Mentzen wydaje się bezpieczniejszą opcja, a jak wygra Trzaskowski to porty zostaną sprzedane do Niemiec

0

@kuczyniak tylko, że c+ ma pierwszeństwo wyboru, a nie odda im meczu Realu bo przyciągnie większą publikę przed tv. Pretensje można mieć do uefa, że jednego dnia wsadzili Barca vs Benfica, Bayer vs Bayern i Liverpoll vs PSG

0

@Barcaa12 szczerze mówiąc to wyboru dużego nie mieli. Arsenal vs PSV albo AV vs Club Brugge

0

@kejdzi niedawno skończyła się powtórka meczu Barcy w magazynie skrótów który aktualnie trwa na C+

1

@lucas/catalan ostani chory mecz który sobie przypominam to Totki z Interem gdzie Totki grały w 10, a Bale strzelił 3 bramki praktycznie w ten sam sposób, a mecz skończył się remisem

0

Mecz mi lagował to przynajmniej skrót na strimie obejrzę bez zacięć haha. Jak ktoś chce posłuchać reakcji komentatorów jeszcze raz polecam włączyć właśnie skróty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?