Lordzi
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
To tylko statystyki opta. Według bukmacherów Barcelona jest faworytem.
Barcelona - 3
PSG - 3.3
Arsenal 3.5
Inter 5.5
0
@Eto'o9 R10
To samo Valverde. Są niby tacy wspaniali a nie potrafili przejąć środka przegrywając 3-0.
0
Był ktoś z Was na San Siro? Można sobie przyjść w koszulce Barcelony na sektor gospodarzy czy nie bardzo? :D
0
@Gaz
Oczywiście że 1, co to w ogóle za pytanie
Edit. Myślałem że my ligę, to jednak 2.
6
Akurat bez niego mogą sprawić nam więcej kłopotów. Zagrają pewnie czwórką pomocników, nie będzie trzech człapaczy nie uczestniczących w obronie i pressingu
0
Teoretycznie styl Interu wybitnie nam nie leży. Może być ciężej niż z Bayernem. Jednak patrząc na wczorajszy mecz z BVB, miałbym obawy przed wyjazdem na Allianz Arena. Z Interem będzie blisko, na pewno żadna drużyna nie dostanie KO.
1
@kamiVeB
Może pojadą pokibicować chłopaki
1
Ciekawie ułożyły się te półfinały. Radosne, ofensywne PSG i Barcelona kontra pragmatyczny Arsenal i Inter
0
@kamiVeB
Jest dobry ale Balde jest według mnie lepszy
19
@macio_944
Jeszcze ze 4 takie sezony i sprawiedliwości stanie się zadość xD
1
Kurde obejrzałbym sobie Inter Bayern bo gruba końcówka się zapowiada, ale z drugiej strony fajnie tez oglądać bezradnych Madryciakow
3
Zaczyna się hahahah
6
Asencio celebruje interwencję w obronie jakby wygrywali 3-0 xD
1
Pierwszy raz cieszę się oglądając takie gówno. Oby tak dalej Real!
3
Ale Real jest dramatycznie słaby
1
Ależ magia i aura Bernabeu. Całe 0.08xG w 40 minut gry przegrywając 3-0 w dwumeczu XD
0
A podobno w lidze mistrzów tak dobrze sędziują białym i nie ma żadnych skandali. Już płaczą xD
0
Który mecz LM wybieracie dzisiaj do oglądania?
0
Ten mecz pokazał jak ogromna jest różnica pomiędzy naszą ławką a pierwszą 11tka. Fermin, Martin, Araujo nie mają nawet cienia podjazdu do Olmo, Balde i Inigo
5
Sprzedać Araujo póki ktoś daje dobre pieniądze i kupić solidnego zmiennika. Chłop jest dramatyczny.
0
Dobra Eric w pomocy, to mieliśmy kontrolę przez 10 minut
0
Raphinha 0 za ten występ
0
Nie no nie ma już tutaj zagrożenia. Ale wkur*ia niemiłosiernie ta nasza niechlujność
0
Co oni robią XDD niepojęte
0
Zwrotność Martina na poziomie załadowanego TIRa
0
A tu cyk czerwona Araujo w 5 minucie
0
@Dynak
Arsenal jest zbyt pragmatyczną drużyną by stracić 3 bramki zaliczki. Jeszcze gdyby to było PSG, Bayern, byłbym w stanie uwierzyć, mimo całego syfu jaki gra Real. Ale nie Arsenal, nie w tym sezonie.
1
@1LY0 Aston Villa to dzisiaj trójkę dostanie minimum. Nie będą mogli się bronić jak w pierwszym meczu, nie mają szans w otwartej grze z PSG
1
Oho już widzę że zaczęło się pompowanie balonika o jakiejś aurze Bernabeu XD Niech wierzą w awans, jutro będzie brutalne zejście na ziemię
1
Zawodnik Alaves ma farta ze stopą ześlizgnęła mu się po murawie. Inaczej ciężkie złamanie.