16

To tylko statystyki opta. Według bukmacherów Barcelona jest faworytem.

Barcelona - 3
PSG - 3.3
Arsenal 3.5
Inter 5.5

0

@Eto'o9 R10
To samo Valverde. Są niby tacy wspaniali a nie potrafili przejąć środka przegrywając 3-0.

0

Był ktoś z Was na San Siro? Można sobie przyjść w koszulce Barcelony na sektor gospodarzy czy nie bardzo? :D

0

@Gaz
Oczywiście że 1, co to w ogóle za pytanie

Edit. Myślałem że my ligę, to jednak 2.

6

Akurat bez niego mogą sprawić nam więcej kłopotów. Zagrają pewnie czwórką pomocników, nie będzie trzech człapaczy nie uczestniczących w obronie i pressingu

0

Teoretycznie styl Interu wybitnie nam nie leży. Może być ciężej niż z Bayernem. Jednak patrząc na wczorajszy mecz z BVB, miałbym obawy przed wyjazdem na Allianz Arena. Z Interem będzie blisko, na pewno żadna drużyna nie dostanie KO.

1

@kamiVeB
Może pojadą pokibicować chłopaki

1

Ciekawie ułożyły się te półfinały. Radosne, ofensywne PSG i Barcelona kontra pragmatyczny Arsenal i Inter

0

@kamiVeB
Jest dobry ale Balde jest według mnie lepszy

19

@macio_944
Jeszcze ze 4 takie sezony i sprawiedliwości stanie się zadość xD

1

Kurde obejrzałbym sobie Inter Bayern bo gruba końcówka się zapowiada, ale z drugiej strony fajnie tez oglądać bezradnych Madryciakow

3

Zaczyna się hahahah

6

Asencio celebruje interwencję w obronie jakby wygrywali 3-0 xD

1

Pierwszy raz cieszę się oglądając takie gówno. Oby tak dalej Real!

3

Ale Real jest dramatycznie słaby

1

Ależ magia i aura Bernabeu. Całe 0.08xG w 40 minut gry przegrywając 3-0 w dwumeczu XD

0

A podobno w lidze mistrzów tak dobrze sędziują białym i nie ma żadnych skandali. Już płaczą xD

0

Który mecz LM wybieracie dzisiaj do oglądania?

0

Ten mecz pokazał jak ogromna jest różnica pomiędzy naszą ławką a pierwszą 11tka. Fermin, Martin, Araujo nie mają nawet cienia podjazdu do Olmo, Balde i Inigo

5

Sprzedać Araujo póki ktoś daje dobre pieniądze i kupić solidnego zmiennika. Chłop jest dramatyczny.

0

Dobra Eric w pomocy, to mieliśmy kontrolę przez 10 minut

0

Raphinha 0 za ten występ

0

Nie no nie ma już tutaj zagrożenia. Ale wkur*ia niemiłosiernie ta nasza niechlujność

0

Co oni robią XDD niepojęte

0

Zwrotność Martina na poziomie załadowanego TIRa

0

A tu cyk czerwona Araujo w 5 minucie

0

@Dynak
Arsenal jest zbyt pragmatyczną drużyną by stracić 3 bramki zaliczki. Jeszcze gdyby to było PSG, Bayern, byłbym w stanie uwierzyć, mimo całego syfu jaki gra Real. Ale nie Arsenal, nie w tym sezonie.

1

@1LY0 Aston Villa to dzisiaj trójkę dostanie minimum. Nie będą mogli się bronić jak w pierwszym meczu, nie mają szans w otwartej grze z PSG

1

Oho już widzę że zaczęło się pompowanie balonika o jakiejś aurze Bernabeu XD Niech wierzą w awans, jutro będzie brutalne zejście na ziemię

1

Zawodnik Alaves ma farta ze stopą ześlizgnęła mu się po murawie. Inaczej ciężkie złamanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?