37

Martin może grać poprawnie ale nigdy nie będzie na poziomie Balde. Balde swoją mobilnością i umiejętnością wychodzenia spod pressingu daje nam bardzo dużo. Oj będzie go brakować.

4

Rapha szacun za ten powrót

3

Oby nic poważnego. Z Martinem to my LM nie wygramy.

5

Spoko że Stano pokazuje głupotę polityków i ich obnaża, ale mógłby dołożyć do tego swoje pomysły/stanowisko. Chyba że ma na celu jedynie trollowanie

4

@Seledynowy
On jest BeZpArTyjnY

1

Ci prowadzący powinni trochę ich przycisnąć aby odpowiedzieli na zadane pytanie. Inaczej to nie ma sensu, leją sobie wodę i unikają pytania

2

@michal26
A zatańczyłbyś tiktoka z policją na tiktoku?

6

No teraz Biejat pojechała Rafała, dobra zagrywka z jej strony

13

Dobrze się zrozumieli i ch*j xD

2

@Kozinho.
Z kim ma je przegrać?

11

Nie no Stanowski to mega inteligentny gość. Wiadomo, że nie ma szans ale wyobrażacie go sobie w ogóle w roli prezydenta?

0

Czemu hejtujecie tę debate? Nie interesowałem się zbytnio tematem

0

@Piotrek1993
Mówisz i masz w studio

7

Jeśli dojdzie do finału Barcelona - PSG to mam wrazenie że będzie to najbardziej zasłużony finał w ostatnich latach. Zdecydowanie dwie najlepsze drużyny w tym roku, łącznie 1 porażka a mamy kwiecień.

0

Yamal kontuzja…

4

Dla mnie De Jong przyćmiewa dzisiaj nawet Pedriego, świetny mecz

0

A narzekałem na ich współpracę hahaha teraz piękna akcja trójki

1

Wkur*ia mnie niesamowicie gra trójki z przodu między sobą. Każdy samolubnie, jak już podają to niecelnie, nie rozumieją się. Od jakiegoś czasu jest ciągle to samo. Niech przestaną pier*olic o złotych piłkach w wywiadach tylko grają dla drużyny

1

Fermin nic ciekawego nie oferuje w grze. Chciałbym Ferrana na LS i Rapha na SPO

0

@tarczon
Przecież ta piłka leciała w środek bramki, to był oczywisty gol.

3

Raphinha no po prostu kretyn, inaczej nie da się tego opisać. Ma szczęście. Złota piłka siedzi im wszystkim w głowie, Flick powinien zrobić z tym porządek

1

Nie mam słów żeby opisać to co zrobił teraz Raphinha

0

Oj brakuje Olmo na 10tce. Fermin to może grać póki co na Leganes a nie w ćwierćfinale LM.

5

@Vurt
Z ich gra odpoczynek nic nie zmieni. Są po prostu słabi.

0

Fart się skończył

1

@macio_944
Bo oni są po prostu słabą drużyną.

0

Przy całym braku sympatii do Realu, mogliby chociaż dać ciekawe widowisko. Ale oni nawet swoją gra niesamowicie męczą oko postronnego widza

6

Real taktyka jak z City rok temu. Autobus przed polem karnym, trochę wstyd dla takiego zespołu

1

Real gra jakiś archaiczny paździerz. Wstyd.

0

Ale wiecie że Real tak samo może żałować tej kolejki jak i my? Koniec końców odrabiamy 1 punkt mając o wieeeele trudniejszego przeciwnika. 4 punkty, jest dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?