Lordzi
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
37
Martin może grać poprawnie ale nigdy nie będzie na poziomie Balde. Balde swoją mobilnością i umiejętnością wychodzenia spod pressingu daje nam bardzo dużo. Oj będzie go brakować.
4
Rapha szacun za ten powrót
3
Oby nic poważnego. Z Martinem to my LM nie wygramy.
5
Spoko że Stano pokazuje głupotę polityków i ich obnaża, ale mógłby dołożyć do tego swoje pomysły/stanowisko. Chyba że ma na celu jedynie trollowanie
4
@Seledynowy
On jest BeZpArTyjnY
1
Ci prowadzący powinni trochę ich przycisnąć aby odpowiedzieli na zadane pytanie. Inaczej to nie ma sensu, leją sobie wodę i unikają pytania
2
@michal26
A zatańczyłbyś tiktoka z policją na tiktoku?
6
No teraz Biejat pojechała Rafała, dobra zagrywka z jej strony
13
Dobrze się zrozumieli i ch*j xD
2
@Kozinho.
Z kim ma je przegrać?
11
Nie no Stanowski to mega inteligentny gość. Wiadomo, że nie ma szans ale wyobrażacie go sobie w ogóle w roli prezydenta?
0
Czemu hejtujecie tę debate? Nie interesowałem się zbytnio tematem
0
@Piotrek1993
Mówisz i masz w studio
7
Jeśli dojdzie do finału Barcelona - PSG to mam wrazenie że będzie to najbardziej zasłużony finał w ostatnich latach. Zdecydowanie dwie najlepsze drużyny w tym roku, łącznie 1 porażka a mamy kwiecień.
0
Yamal kontuzja…
4
Dla mnie De Jong przyćmiewa dzisiaj nawet Pedriego, świetny mecz
0
A narzekałem na ich współpracę hahaha teraz piękna akcja trójki
1
Wkur*ia mnie niesamowicie gra trójki z przodu między sobą. Każdy samolubnie, jak już podają to niecelnie, nie rozumieją się. Od jakiegoś czasu jest ciągle to samo. Niech przestaną pier*olic o złotych piłkach w wywiadach tylko grają dla drużyny
1
Fermin nic ciekawego nie oferuje w grze. Chciałbym Ferrana na LS i Rapha na SPO
0
@tarczon
Przecież ta piłka leciała w środek bramki, to był oczywisty gol.
3
Raphinha no po prostu kretyn, inaczej nie da się tego opisać. Ma szczęście. Złota piłka siedzi im wszystkim w głowie, Flick powinien zrobić z tym porządek
1
Nie mam słów żeby opisać to co zrobił teraz Raphinha
0
Oj brakuje Olmo na 10tce. Fermin to może grać póki co na Leganes a nie w ćwierćfinale LM.
5
@Vurt
Z ich gra odpoczynek nic nie zmieni. Są po prostu słabi.
0
Fart się skończył
1
@macio_944
Bo oni są po prostu słabą drużyną.
0
Przy całym braku sympatii do Realu, mogliby chociaż dać ciekawe widowisko. Ale oni nawet swoją gra niesamowicie męczą oko postronnego widza
6
Real taktyka jak z City rok temu. Autobus przed polem karnym, trochę wstyd dla takiego zespołu
1
Real gra jakiś archaiczny paździerz. Wstyd.
0
Ale wiecie że Real tak samo może żałować tej kolejki jak i my? Koniec końców odrabiamy 1 punkt mając o wieeeele trudniejszego przeciwnika. 4 punkty, jest dobrze.