0

Trochę nas usypia Atleti w tej drugiej połowie, boję się żeby nie wturlali farfocla w końcówce jak w pierwszym meczu

0

@July_6_BcN
Spłakany dzieciak.

0

Macie swojego placka rekina, ze tez ludzie sie na niego dalej nabierają

0

@July_6_BcN
Przestań płakać.

3

Gramy bez defensywnego pomocnika i bez Gaviego, za miękko w środku pola na Atletico

1

Nie przeboleje jak Isak tu nie trafi

0

Pomoc Casado, Pedri, Gavi. Na 9tce Olmo. Chciałbym zobaczyć takie ustawienie

0

@Kibic1998
Niee, nie sądzę, teraz 3-2 dla Beterbieva. Nawet kurs 1.18 live mówi dużo

0

@OskP
Remis jest

1

Ja bym chciał zobaczyć Olmo na 9tce z Atletico. Graliśmy tak w jednym z meczów i piłeczka chodziła aż miło

1

W pierwszej połowie 0, w drugiej 8, gdzie jedyną dłuższą przerwa był ten VAR. Nieźle.

4

Przecież widać że jest spalony i to nawet dwukrotnie. Czemu oni kur*a pokazują inne powtórki skoro już na początku jest oczywisty spalony???

3

Teraz pomyślcie czy Lewy przyjąłby taką piłkę xd

0

No tak, w ogóle przerw nie było, ciągle grali

21

Przypominam tylko, że to United ograło City na ich stadionie. Tak apropo zachwytów że Madryt wraca do gry o wszystkie trofea po ich meczu z City xD

0

Ale wylew w polu karnym United xD

0

Chciałbym PSG. Dwumecze z PSG i Atleti, mmm wielka piłka powraca

2

Lider łatwooooooo

50

Olmo ma to coś co sprawia że chce się aby dostał piłkę. Bajeczna technika

0

Ależ Yamal jest ostatnio słaby

1

Hahahaha co to było? Czemu nie uznali tego gola?

2

Zalewski wchodzi na 30 minut

33

rmtv widziało 4 karne w pierwszej połowie dla Realu w meczu z Osasuna XDD ale to są odklejeńcy

22

Nareszcie ten angielski cham dostał to na co zasługiwał przez długi czas. Mam wrażenie że sodówka uderzyła do głowy, w pierwszym sezonie tak się nie zachowywał

8

Mam wrażenie że już kilka razy czytałem że Tah wybrał Barcelonę

2

Ja tam się ciesze, fajnie będzie zagrać dwumecz z mocnym rywalem. Wystarczajo dużo mamy Valencii i innych Alaves w lidze.

Przypominam, że gnietliśmy to Atletico niemiłosiernie, tylko oni wiedzą jakim cudem zdołali wygrać w lidze.

2

Występ iluzjonisty na losowaniu kulek to dosyć dziwny pomysł

0

Który bukmacher oferuje teraz bonus od ilości zdarzeń? Lubiłem pograć taśmy a Superbet zniszczył wszystko kilka dni temu, zmieniając zasady bonusu

31

Jeszcze niedawno pojedynek gigantów, teraz pojedynek dwóch bardzo przeciętnych zespołów. Przecież Barcelona, Liverpool, Arsenal czy PSG rozgnietliby dzisiaj zarówno City jak i Real

1

To starcie to trochę pojedynek słabego ze słabym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?