0

@Pussy Patrol
Stylowo może i tak ale ja nigdy jego wielkim fanem nie byłem. Chyba zbyt dobrze pamiętam jego dawne występy w Argentynie.

0

@Ziemny
Isak, ewentualnie Alvarez. Innej opcji nie widzę

0

Myślicie że przeszlibyśmy te obecne PSG?

0

@cules100pro
Liverpool od dłuższego czasu ma zjazd formy. Wyniki to czasem tuszowały ale od dawna nie gra tego co na początku sezonu.

0

@Szmulek
Bez kitu. Dwóch największych dzbanów, ciężej było wybrać gorszego.

5

@Rifek
Przecież to KMS nie będzie miało żadnego prestiżu. Świeżo po sezonie, po finale Ligi Mistrzów, kogo to obchodzi? Jedynie co to fajny hajs do zgarnięcia za udział, podejrzewam że niektórzy nie przyjadą nawet najmocniejszym składem.

0

Nie wiem czy zwróciliście uwagę jak spóźniony był Fdj przy tym podaniu w polu karne. Dobrze że trafiło w gracza Benfiki

0

Działa Wam apka Santandera?

0

@kiper09
Tak, pisze całkiem serio.

1

Może jeszcze Fermin za Pedriego?

1

@kuz
Nie oglądałem studia, chodziło mi o realizatora i komentatorów

17

Czemu nie pokazują tego faulu na De Jongu. Każdy się zachowuje jakby tam nic nie było. Sędzia jawnie nas przekręcił, czerwona kartka w 20 minucie meczu

28

W tym meczu brakuje jeszcze tylko Ter Stegena na bramce, który wyjmowałby piłkę z siatki już 2 razy, i mamy poprzednie lata

0

@Filipem
Przecież i tak ktoś dostanie czerwo w 15 minucie.

2

Człowiek się jara Ligą Mistrzów, myśli że zobaczy fajny mecz z dominacją Barcelony a po 20 minutach jak mokrą szmatą w pysk. I to nie pierwszy raz eh

2

Lewy i tak dotknie piłkę kilka razy. Niepotrzebnie Olmo

1

Przecież tam był faul na De Jongu

2

Boże lewy w górę tylko i gol jest

18

@yoli
Zapiszmy ten pomysł i myślmy dalej

1

Już widzę jak Atletico ogrywa ich w rewanżu, przeliczą się jak zwykle. Zamiast atakować na remis to sobie spacerują. Real był dziś do ogrania

4

Fatalne te ostatnie 15 minut. Widać że obu drużynom pasuje ten wynik

0

Ale syf jutro w tej LM w porównaniu do środy

3

Kwadratowy łeb Lewego

8

Szybko się skończyła ta niedziela dla kibiców Realu XD

2

Raphinha strasznie niechlujny

4

Alvarez klasa wykończenie

0

@norbi77
Chętnie obejrzałbym wszystkie 3 mecze :/

0

@Xxxbarca4ever
Ale wtedy nie grali tak jak teraz

1

Takiego frajerstwa to nie widziałem od ostatniego meczu z Atletico. Ch*jki budzą się na ostatnie kilka minut i ładują nam drugi raz 2 bramki. Zmiany zepsuły ten mecz

4

Fermin i Gavi fatalne zmiany. Wprowadzili tylko chaos w środku pola.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?