Lordzi
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hm... Real będzie jeszcze grał z takimi drużynami jak Valencia, Levante, Athletic czy Espanyol... jest szansa, że straci pkty. Ale znowu my również mamy na to taką samą szansę ...
0
Szkoda, że jak np. Adriano czy Tello uda się minąć przeciwników na skrzydle, to nikt nie wbiega w pole karne... Wszyscy czekają przed 16.
0
KURWA! Czemu Messi tak jakby olewa te sam na sam ?! W pierwszej połowie mógł przesądzić o wyniku, ale musiał się bawić. Daliśmy dupy po całości i nie ma się co oszukiwać. Straciłem wiarę... Adios La ligo ...
Ale ... VeB!
0
Zapewne Puyol na prawej, Masche ŚO, a Alves prawy pomocnik :)
0
Również wolę Federera, ale Novak musi jutro wygrać z Nadalem. Nie cierpię tego Hiszpana :) Nie lubię jego sztucznego uśmiechu...
0
Racja Ronaldo jest bardziej kompletny, pod względem karnych bije wszystkich na głowę... tyle z jego kompletności.
Ale nie przejmujmy się, dopiero połowa drogi :)
0
Jestem spokojny o wynik, panowie. To dobry znak :)
Athletic gra wyśmienicie! Słyszałem od paru osób, że grają podobną piłkę do Barcy, teraz wiem, że nie kłamali :) Co do Bielsy to tak zgadzam się - jeśli Guardiola kiedyś odejdzie to on musi go zastąpić.
0
Brawo Athletic!!! Wiedziałem, że będzie bramka jak już Llorente uciekał Ramosowi :)
0
blaugrana7
Z tym dobrym meczem Thiago to trochę przesadziłaś :)
0
seba7
grają na Bernabeu, a nie San Mames.
0
Messi bardzo chce dzisiaj zaliczyć asystę :)
0
Ma rację Jest Niesamowity. Zawsze to powtarzałem. Moim zdaniem nie jest wcale gorszym magikiem od Leo - ba, jest nawet lepszym. Kapitalny balans ciałem no i jak wiadomo ośmieszanie przeciwnika, aż miło.
0
galacticos!
Błagam Cię, w pierwszej połowie oddaliście hmm.. 1 strzał ?. I ty mówisz, że byliście lepsi ? Trochę szczerości. Co do Pepe nie dziw się. Sam sobie na to zapracował wcześniejszymi wybrykami i tak jest teraz postrzegany. Basta.
0
galacticos.!
Ahaha co za kompleks. Co ? Na boisku wczoraj nie byliście tacy cwani? Musisz się podbudować tekstem o Messim ? Śmieszne.
0
Taaak nieumyślne :) Ewidentnie widać jak celowo przytupuje nogą palce Messiego. Pogrąża się dalej, oj pogrąża...
0
Nie, żebym się czepiał ale... skoro oni mogą to my też.
http://kwejk.pl/obrazek/849009/pepetwardziel.html
0
nelson25
'' kilo bananów i oponę na sznurku '' hahaha padłem :D (+)
Marcelo i Ronaldo pewnie musieli mieć niezłe miny gdy Alves z Abidalem tańczyli '' Ai se eu te pego '' :)
0
Brawo nasi !!! Kapitalnie! Jak ja was kocham!
A co do Pepe ... zawiesić go. Psychol i tyle. Nie powinien nigdy w życiu kopnąć już piłki.
0
Ja osobiście jakoś się nie martwię, wiem, że gramy lepiej i w końcu musi to przerodzić się w bramkę. Jak nie dziś to na Camp Nou.
0
Messiego nie ma ??!! Gość cały czas posyła świetne piłki na skrzydła, ciągnie naszą grę ofensywną, a wy mówicie, że go nie ma. Gdyby nie on nasza gra opierała by się tylko i wyłącznie na klepaniu na naszej połowie.
0
Złoić im dupska panowie po raz kolejny ! VeB!
0
I po co wy mu odpisujecie ? Temu pucie ? Przecież widać po samej ortografii, że to tępe dziecko. Żadne argumenty nie działają, bo z nim po prostu nie da się dyskutować.
0
mateusz1991
A to Barcelona wygrała fuksem twoim zdaniem ?? Brawa dla Betisu, ale to my byliśmy lepsi.
0
Oh jak dobrze, że wygrali :) Piękny mecz.
0
Szczerze to nie wierzę, że Real straci jakiekolwiek punkty. Już tyle razy się przeliczyłem, że wolę nie robić sobie nadziei :)
0
Zwykle poznawałem Leo, po tych jaskrawych, pomarańczowych butach :) Takie transmisje w internecie... No cóż teraz trzeba będzie wypatrywać złotego :)
0
I ♥ Messi !,
O to, że u nas nie grać żaden Xabi tylko Xavi. Ale rozumiem, mogłeś kliknąć złą literkę ;-)
0
I ♥ Messi !,
A to my kupiliśmy 'Xabiego' ? ;)
0
Ludzie nie srajcie się tak z tymi Gran Derbi... To będzie inny mecz, spójrzcie choćby na nasz skład... A wy już wysuwacie wnioski, że przegramy z Realem.
0
Świetnie to wyglądało. Sędzia biega sobie po boisku z puszką Coli :D