0

Pierwszy raz w życiu jadę wagonem 2 klasy w Intercity, (zawsze jeżdżę 1 klasą), ale już wiem, że nigdy więcej xD
Duchota, ciasnota, a tylko 24 złote taniej, nigdy więcej :)

0

@marcin62 Nie jestem fanem Ronaldo, za to jestem fanem zamykania gęb tym, którzy masowo umniejszają tutaj genialnym piłkarzom. Nie dodawaj sobie za dużo.

0

No i elegancko, szkoda, że nie Ronaldo, ale wszystko przed nami

1

@macio_944 Wybacz, nie śledzę społecznościowych pudelków tak uważnie jak Ty.

0

@macio_944 No tak ekspercie Maćku, bo oczekiwania jakiegoś randoma z X'a to oczekiwania ogółu i każdy tak myśli xD

0

Beka z tych znawców i innych Maciusiów poniżej co cisnęli bekę z Mbappe w pierwszej połowie, a ten wali 2 bramki xD

1

No i elegancko. Jeszcze tylko win Norwegii i Algierii i będę w pełni ukontentowany

0

@AmigoBlancos Borek Realista z krwi i kości, to co się dziwić

0

@DonCarletto Dajesz Kante obok Tchouameniego, Dembele na PS i masz miejsce dla Cherkiego, no ale to beton Deschamps więc czego ja oczekuję

2

Mieć Cherkiego na ławce i grać 60 letnim drewnianym Rabiotem w środku pola xD

0

0

Ooo nawet Sane naturalizowali xD

0

@Zoker Eat Snickers.

1

@FcPortoFan1999 "moja Anglia" XD

0

@Kgorecki2500 jedyni słuszni.

0

Jazda Trójkolorowi!

0

@tadzik447 W pełni się z Tobą zgadzam

1

@John_Doe Zabierać się na wybory i głosować na Prawo i Sprawiedliwość...

5

@blakkudium ale to flaga Turcji xD

1

Ale przyferranił

0

@FcPortoFan1999 W sumie ta, 160k komentarzy robi swoje xD

3

@FcPortoFan1999 Piłeś? Nie pisz.!

1

@gumaz
Psychiczne 9/10
Fizyczne 7/10 :/

1

@esem91 Ja to ogólnie odnoszę wrażenie, że Rodri od zdobycia ZP a już tym bardziej kontuzji, jest cieniem samego siebie.

4

Pedri dzisiaj też jak jakiś ogór, z taką grą bez szans na MŚ

0

Cieniutka ta Hiszpania póki co, może wejście Nico i Yamala trochę rozrusza ich grę, bo póki co to trochę wstyd tak grać na takiego kopciuszka

0

@Filipem Nikt nie chce xDDDDDD
Dumfries zajebisty PO i Konate, który wciąga naszych parodystów, Araujo czy Cubarsiego, muszę przyznać, że niezłe fikołki

4

Ekwador co klepie :o

2

@Eklerek Diomande - Rapha - Yamal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?