LeszekFCB
Dołączył/a: sierpień 2025
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FabianekMrozek Brazylia - Maroko >>>
7
Ale ten Diomande siadłby u nas na skrzydle, mega przyjemnie się go ogląda
2
Kilka lat temu nie pomyślałbym nawet, że Yeboah ze Śląska czy Rakowa będzie starterem Ekwadoru
7
Powodzenia @Kessie! Klepnij im tam brameczkę
1
@Encore Ten Diomande to jest baller, widziałbym go w Barcelonie, ale Lipsk chce za niego minimum 90M euro
1
@darek60 "goście powinni mieć wybór , ci co chcą to się muszą napić ,ci co nie to nie będą pić, ale wesele bez alkoholu , to proszę sobie darować"
No to przecież mają wybór...
Jeśli ktoś nie potrafi wytrzymać kilku godzin bez nachlania swojej mordy i uzależnia swoje przyjście na ślub i późniejszą imprezę oraz to czy da kopertę, od tego czy będzie alkohol. To ja mam w głębokim poważaniu takich gości, i w ogóle mogą nie przychodzić i poświęcić ten jakże cenny czas na nachlanie się u siebie w domu.
Jakie to polskie, że jedyną rzeczą na weselu, która interesuje ludzi to na**banie się do upadłego...
5
@Bykunn Ten wątek idealnie obrazuje, jak wielki problem alkoholizmu jest w tym kraju. Idziesz do kogoś na wesele, najważniejszy dzień w życiu dla pary młodej i jedyne o czym myślisz to żeby się nachlać do upadłego, bo przecie bez tego to nie wesele, to nie zabawa xD
I ten gość co napisał, "że bez kopert tez" xD Właśnie takich ludzi nie chciałbym u siebie na weselu.
5
Kompromitacja Szkopów xD
0
Idealnie wpasuje się na ich lewą obronę, bezmózg jakich mało, i mam gdzieś, że to nasz wychowanek, nigdy go nie trawiłem.
Czekam na pierwszy klasyk i to jak Yamal będzie kręcił tym cieniasem
0
@July_6_BcN No ta, wóda najważniejsza, bo bez tego, to już nie zabawa.
3
@tomek8756 Zdecydowanie tak, i na moim weselu na pewno go nie będzie, a jak komuś coś nie przypasuje to po prostu ta osoba może nie przychodzić. Dosyć mam już widoku nachlanej rodziny na każdej imprezie rodzinnej, bo przecież niektórzy bez alkoholu nie umieją się kulturalnie bawić...
Ja nie piję, moja kobieta nie pije, i nie wyobrażam sobie libacji alkoholowej na moim ślubie.
1
@Eklerek I Kurakaodrinkowców nad szkopami
22
Kurakao drink... mówi to Panu coś?
1
Uuu Travis znów na meczu :D
0
Pięknie Vini, jazda Canarinhos!
5
Żadna sensacja, Maroko topowa drużyna
0
W tej Brazylii to nawet ten Vini tak nie wkur...
0
@malypuzon Z pewnością, tym bardziej, że to Portugalczyk :)
1
Zajebiście się ogląda drużyny pokroju Maroka, szybkie ataki, bez kalkulacji, technika, tylko czysta piłka nożna
0
Vamos Brasil!!!
0
Sommer by wyciągnął
2
Beka ze Szwajcarów XDDDDDD
3
@Lukikiki O Jezu, nie wywołuj wilka z lasu xD
4
Zajebisty ten mecz, że większość czasu przesiedziałem na telefonie a mecz leci se w tle XD
1
@Spider_Man Daj se spokój, ja tam oglądam tylko Brazylię z Maroko i w kimono, a resztę jutro rano na YT
2
Xhaka ładna rakieta, szkoda, że nie siadło
1
@Katalończyk 99 @takisobiektos Chodziło mi raczej, o dosyć widocznego spalonego, ale może to kwestia perspektywy.
0
Że za to karny xD?
0
@Kgorecki2500 Przecież i tak Cię podobno nie interesuje ten Mundial ;)
1
Nie wiedziałem, że Laptopkolegi jest treneiro Kataru