1

@Encore Wiem, że śmiesznie to zabrzmi z ust zwykłego Kowalskiego takiego jak ja, ale kompletnie nie podoba mi się ta willa. Czułbym się jak w jakimś hotelu albo muzeum xD

0

@Lionel_Messi10 No tak, lepszy Gerardzik Moreno, mitoman pierwszej kategorii xD

7

Niech Bóg ma w opiece nasz piękny klub i sprawi, że ten średniak skończy w PSG...


0

@Roobo zgoda, ale do jej gorszej części ;)

5

@Roobo Byle nie do Barcelony.

0

@Sulimo No i po co było się wczoraj tak denerwować? ^^

10

@Roobo Klepali i klepią biedę?
To won do uczciwej pracy a nie ciągnąć socjal z budżetu państwa za gówno, którym nikt się nie interesuje i którego nikt nie chce słuchać.
Jak nie rozdawnictwo Kaczora to teraz ten farbowany "Polak" robi wszystko, żeby uciułać parę głosików...

0

@Lionel_Messi10 "bajkopisarzu" xD
Chłopie, miej jaja i godność i przynajmniej trzymaj się tego co piszesz, bo naprawdę żałośnie to wygląda.

1

@Pedri16Future On nie sądzi. On jest zwyczajnie zaślepiony i niezdrowo podniecony, bo Alvarez jest Argentyńczykiem. Do tej pory mam bekę z tego typa, gdzie pisał, że on dałby nawet 200M euro za tego średniaka XD

6

@Zbyszard Nie biorę.

1

Max ciśnij oponiarza

1

@Eklerek typowy oponiarz

1

@tbas Nie ma to jak wały i hipokryzję jednego złodzieja i manipulanta tłumaczyć innym hipokrytą xD

0

Hurricane i 1:0 dla Bayernu w finale

0

@Sulimo "Bo sie ciesze sukcesem Gieksy xD"

Tak tak, z sukcesu GKS'u, dziwnym trafem akurat wtedy kiedy traci na tym Legia :) Kogo Ty oszukujesz xD

0

@Sulimo akurat Ty hipokryto powinieneś zamilknąć, bo jesteś jedną z tych osób xD

0

Ilu kompleksiarzy od razu wypełzło xD
Ale wam siedzi na deklach ta Legia, która niby was nie interesuje

1

No to uj GKS strzeli...

0

Górnik jaki gwałt na Radomiaku xD

3

@kanver_ najlepsza liga świata

1

@Xaviball ale Ty płaczesz xD

0

@paweldunajecfcb Co Tym razem?
Strzelam, że kobieta.

0

@FcPortoFan1999 Coś w tym jest, fantastyczny początek, a potem jakby celowo sabotowali ten awans. Ja tam bym chciał awansu Polonii i powrotu derbów

0

@FcPortoFan1999 Nie widzę ich awansu. Ruch albo Wieczysta awansują.

2

Już za nieco ponad 6 godzin Lechia i Piast przypieczętują derby Łodzi w I lidze w przyszłym sezonie

5

@LAMC_10 Każda ilość alkoholu szkodzi. Typowe gadanie alkoholików

1

@July_6_BcN Ten Pedri to wygląda na jakiegoś cieplaka

1

@July_6_BcN pocieszam się, że przynajmniej dzisiejsza wizyta u urologa przebiegła po mojej myśli i wszystko jest w porządku, bo dłuższy czas nie dawało mi to spokoju :/

2

Nie ma to jak siedzieć ponad miesiąc na zwolnieniu z powodu dolegliwości w nodze, i złapać przeziębienie w momencie, kiedy akurat zaczęło robić się ciepło i można byłoby zniwelować ból w nodze spacerami :(

Ahh te zdrowie

1

@blakkudium 500 mln xD
Z jego pensją to nie wiem czy byłby chętny na niego za 10M euro.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?