LeszekFCB
Dołączył/a: sierpień 2025
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore Wiem, że śmiesznie to zabrzmi z ust zwykłego Kowalskiego takiego jak ja, ale kompletnie nie podoba mi się ta willa. Czułbym się jak w jakimś hotelu albo muzeum xD
0
@Lionel_Messi10 No tak, lepszy Gerardzik Moreno, mitoman pierwszej kategorii xD
7
Niech Bóg ma w opiece nasz piękny klub i sprawi, że ten średniak skończy w PSG...
0
@Roobo zgoda, ale do jej gorszej części ;)
5
@Roobo Byle nie do Barcelony.
0
@Sulimo No i po co było się wczoraj tak denerwować? ^^
10
@Roobo Klepali i klepią biedę?
To won do uczciwej pracy a nie ciągnąć socjal z budżetu państwa za gówno, którym nikt się nie interesuje i którego nikt nie chce słuchać.
Jak nie rozdawnictwo Kaczora to teraz ten farbowany "Polak" robi wszystko, żeby uciułać parę głosików...
0
@Lionel_Messi10 "bajkopisarzu" xD
Chłopie, miej jaja i godność i przynajmniej trzymaj się tego co piszesz, bo naprawdę żałośnie to wygląda.
1
@Pedri16Future On nie sądzi. On jest zwyczajnie zaślepiony i niezdrowo podniecony, bo Alvarez jest Argentyńczykiem. Do tej pory mam bekę z tego typa, gdzie pisał, że on dałby nawet 200M euro za tego średniaka XD
6
@Zbyszard Nie biorę.
1
Max ciśnij oponiarza
1
@Eklerek typowy oponiarz
1
@tbas Nie ma to jak wały i hipokryzję jednego złodzieja i manipulanta tłumaczyć innym hipokrytą xD
0
Hurricane i 1:0 dla Bayernu w finale
0
@Sulimo "Bo sie ciesze sukcesem Gieksy xD"
Tak tak, z sukcesu GKS'u, dziwnym trafem akurat wtedy kiedy traci na tym Legia :) Kogo Ty oszukujesz xD
0
@Sulimo akurat Ty hipokryto powinieneś zamilknąć, bo jesteś jedną z tych osób xD
0
Ilu kompleksiarzy od razu wypełzło xD
Ale wam siedzi na deklach ta Legia, która niby was nie interesuje
1
No to uj GKS strzeli...
0
Górnik jaki gwałt na Radomiaku xD
3
@kanver_ najlepsza liga świata
1
@Xaviball ale Ty płaczesz xD
0
@paweldunajecfcb Co Tym razem?
Strzelam, że kobieta.
0
@FcPortoFan1999 Coś w tym jest, fantastyczny początek, a potem jakby celowo sabotowali ten awans. Ja tam bym chciał awansu Polonii i powrotu derbów
0
@FcPortoFan1999 Nie widzę ich awansu. Ruch albo Wieczysta awansują.
2
Już za nieco ponad 6 godzin Lechia i Piast przypieczętują derby Łodzi w I lidze w przyszłym sezonie
5
@LAMC_10 Każda ilość alkoholu szkodzi. Typowe gadanie alkoholików
1
@July_6_BcN Ten Pedri to wygląda na jakiegoś cieplaka
1
@July_6_BcN pocieszam się, że przynajmniej dzisiejsza wizyta u urologa przebiegła po mojej myśli i wszystko jest w porządku, bo dłuższy czas nie dawało mi to spokoju :/
2
Nie ma to jak siedzieć ponad miesiąc na zwolnieniu z powodu dolegliwości w nodze, i złapać przeziębienie w momencie, kiedy akurat zaczęło robić się ciepło i można byłoby zniwelować ból w nodze spacerami :(
Ahh te zdrowie
1
@blakkudium 500 mln xD
Z jego pensją to nie wiem czy byłby chętny na niego za 10M euro.