LeszekFCB
Dołączył/a: sierpień 2025
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Katalończyk 99 @takisobiektos Chodziło mi raczej, o dosyć widocznego spalonego, ale może to kwestia perspektywy.
0
Że za to karny xD?
0
@Kgorecki2500 Przecież i tak Cię podobno nie interesuje ten Mundial ;)
1
Nie wiedziałem, że Laptopkolegi jest treneiro Kataru
1
@HarveySpecter Oczywiście, że oglądam. Sobota, dobry mecz, dobra godzina, to aż żal przegapić.
3
@Arden i kasynem.
1
@BarcaaVEB Ja używam Intensely, jak dla mnie TOP na jesień/zimę i późną wiosnę.
4
@Popitek12 A Neymar to nie jest przypadkiem nadal połamany?
3
@Comentateiro A Ty u Trzaskowskiego, Biedronia czy Śmiszka?
7
@Arden Oczywiście, że tak.
1
@Conradxc Ok, ale dalej nikt nie pytał, i dalej nikogo nie interesują opinie madryckiej opcji.
1
Komentarz usunięty
2
Sobota, i okej
0
@FcPortoFan1999 właśnie widzę.
4
@Tomaszekkkkk z soboty na niedzielę.
1
@FcPortoFan1999 Ale Ty wiesz, że to był sarkazm, wiesz, prawda?
5
To niezły "Paragway" w studiu na TVP Sport xD
0
No i już jestem za Bośniakami, Legionista w składzie
3
Co to, pogrzeb Bośniaków jeszcze przed meczem?
6
@QQL5 Nie trawię tej nacji, ale chyba powinno nam być na rękę, że tłuką naszego największego wroga, który jest dla nas realnym zagrożeniem.
1
@VegetaPolska Nie wiem, używam tylko Instagrama i WhatsAppa.
4
Zdecydowanie akcja meczu xD
6
@PIWOSZ89 Jimeneza
3
Po partidazo, które zaprezentowało RPA, z niecierpliwością czekam na wirtuozów z Haiti czy Uzbekistanu :D
3
To niezły wolny ahahahaha
0
@Matheu12 Oby jak najmniej takich drużyn
5
Jeszcze chciał mu kopa na łeb sprzedać xD Niesamowite bydło z tego RPA, jakbym jakieś Getafe oglądał
2
Przecież to jest klarowny karny XD
0
@aspr1me W życiu z taką "grą"
1
Patrząc na grę RPA to tutaj się skończy na jakimś 5:0, oni nie mają żadnej techniki użytkowej