1

@Katalończyk 99 @takisobiektos Chodziło mi raczej, o dosyć widocznego spalonego, ale może to kwestia perspektywy.

0

Że za to karny xD?

0

@Kgorecki2500 Przecież i tak Cię podobno nie interesuje ten Mundial ;)

1

Nie wiedziałem, że Laptopkolegi jest treneiro Kataru

1

@HarveySpecter Oczywiście, że oglądam. Sobota, dobry mecz, dobra godzina, to aż żal przegapić.

3

@Arden i kasynem.

1

@BarcaaVEB Ja używam Intensely, jak dla mnie TOP na jesień/zimę i późną wiosnę.

4

@Popitek12 A Neymar to nie jest przypadkiem nadal połamany?

3

@Comentateiro A Ty u Trzaskowskiego, Biedronia czy Śmiszka?

7

@Arden Oczywiście, że tak.

1

@Conradxc Ok, ale dalej nikt nie pytał, i dalej nikogo nie interesują opinie madryckiej opcji.

1

Komentarz usunięty

2

Sobota, i okej


0

@FcPortoFan1999 właśnie widzę.

4

@Tomaszekkkkk z soboty na niedzielę.

1

@FcPortoFan1999 Ale Ty wiesz, że to był sarkazm, wiesz, prawda?

5

To niezły "Paragway" w studiu na TVP Sport xD

0

No i już jestem za Bośniakami, Legionista w składzie

3

Co to, pogrzeb Bośniaków jeszcze przed meczem?

6

@QQL5 Nie trawię tej nacji, ale chyba powinno nam być na rękę, że tłuką naszego największego wroga, który jest dla nas realnym zagrożeniem.

1

@VegetaPolska Nie wiem, używam tylko Instagrama i WhatsAppa.

4

Zdecydowanie akcja meczu xD


6

@PIWOSZ89 Jimeneza

3

Po partidazo, które zaprezentowało RPA, z niecierpliwością czekam na wirtuozów z Haiti czy Uzbekistanu :D

3

To niezły wolny ahahahaha

0

@Matheu12 Oby jak najmniej takich drużyn

5

Jeszcze chciał mu kopa na łeb sprzedać xD Niesamowite bydło z tego RPA, jakbym jakieś Getafe oglądał

2

Przecież to jest klarowny karny XD

0

@aspr1me W życiu z taką "grą"

1

Patrząc na grę RPA to tutaj się skończy na jakimś 5:0, oni nie mają żadnej techniki użytkowej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?