1

@VbamboeB bo najważniejsze jest to żeby się przylansować do zdjęć, żeby razemki mogły się tasować.

0

@norbi77 https://www.tvp.info/82278410/wroclaw-zagrozenie-powodziowe-premier-donald-tusk-uspokaja-po-odprawie-sluzb
https://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,31301676,donald-tusk-uspokajal-we-wroclawiu-nie-ma-powodu-do-paniki.html#commentsAnchor

Łap razemkowy rozmydlaczu :). Wszystkie media w Polsce podawały ten tytuł jako przekaz wystąpienia Tuska, a Ty mi podajesz jakieś wysrywy koalicyjnego pachołka xD
P.S. ach ci manipulatorzy z wyborczej i czystej wody TVP - oni też przeciwko Tuskowi z tymi tytułami co nie?

0

Komentarz usunięty

0

@marcjanna takich ekspertów nam trzeba na świecie. Już zasymulował co będzie w przyszłości, prawdziwy Nostradamus:D

1

@okiemtypera_lucaxx95 raczej nikt poważnie nie stawiało go w kontekście ZP. Chłop jest już skończony od 2 lat w poważnej piłce

4

Bramka powinna być przypisana do Cristiano, bo tu on zamarkował przyjęcie piłki i zmylił bramkarza

3

@Comentateiro w 100% się zgadzam. Takie persony jak on pośrednio miały wpływ na to, jaką dziadowy poziom piłki mamy w tym kraju, a chłop jeszcze dostał repkę do prowadzenia xD oczywiście zostawił po sobie smród związany z aferą premiową i napuchnięte oczy od bólu oglądania jego "kunsztu trenerskiego", no ale przecież jest świetnym fachowcem i Krzysio dalej go będzie promował xD

46

Liczba bramek na euro 2024 wg klubów:
Manchester City - 0
Górnik Zabrze - 1

1

@SeeZeR klasyka u zapatrzonych w Donalda tutaj - nie znajdziesz żadnych konkretnych argumentów, tylko tanie banialuczki o ślubie Berkowicza i Mentzena xD

7

@Explode Dokładnie. Tu nie ma nic fikołkowatego w słowach Bryłki w porównaniu do polityków popisu co wybory. Raczej już go tutaj nie zobaczymy xD

9

@Mow_mi_Douglas to my Tobie współczujemy takiego oszukiwania się. Kiedyś zrozumiesz

1

@insp1re ten nieudolny zarząd wywalał się na wielu decyzjach, po prostu odejście Neya zapoczatkowało lawinę ich genialnych decyzji. W żadnym zdrowym klubie odejście za tak dobre pieniądze drugiego najlepszego zawodnika nie powoduje degrengolady klubu

0

@Pawlak1992 ale był wymieniany jako ten, który kocha tiki-takę i ma jednak to DNA Barcelony zaszczepione. Tutaj przychodzi trener z całkiem innego świata

0

@Dany9555 minęły ponad 4 lata, może i Real chodził. Ale gdzie Zidane pracował przez te ostatnie 4 lata i co zdobył lub osiągnął. Samo to już go powinno dyskwalifikować jako kandydata na trenera

0

@Joopiter Bo może chce pracować w Hiszpanii? Żaden z największych klubów po 2022 r. nie zmieniał trenera a on może czeka na większe wyzwanie niż średniak w Anglii ?

3

@Dany9555 oceniać trenera klubowego za prowadzenie reprezentacji to jest dopiero totalna zagłada. Przypomnij sobie jak chodził Bayern w 2020 roku

0

@Amidamaru polscy kibice są najbardziej zawistni wobec Lewego, chociaż chłop ma prawie 100 goli w LM i gra na najwyższym poziomie w wieku prawie 36 lat gdzie taki Suarez kopie się po amatorskich ligach

1

@AlexDark00 co robi po hattricku? XD

2

@AlexDark00 co robi po dublecie?

0

@JordiAlbion no właśnie ter stegen pokazał piękny błąd

0

Niestety już po dwumeczu

0

@macio_944 PIS poprawił wynik z 2018 roku ;)

5

@MrCental Rozumiem, że rolnicy w całej zachodniej Europie strajkują, bo PiS już nie rządzi? Gratuluję dedukcji

1

@arasz1819 zaś największymi zwolennikami Tuska są aktualne rządy Niemiec i Francji ochoczo romansujące z putinem (mamy przykład rozmowy nagrania rozmowy w przededniu wojny między Macronem a putinem, kiedy to prezydent Francji wielokrotnie nazwał putina przyjacielem). Koneksje energetyczne Francji, Niemiec i Rosji i ich "ochocza" pomoc Ukrainie szczególnie w pierwszych dniach wojny pokazuje zupełnie coś innego więc "to działania definiują to jak jesteś postrzegany" ;) a to Polska z rządami pisu wraz z Anglią i USA była postrzegana i działała jak wróg Rosji, a nie rządy Niemiec z którymi Tusk ma najlepsze relacje ;)

3

@pioz123 moc argumentów wielbicieli Donalda wobec osób o innych poglądach jest porażająca xD

1

@HighestInTheRoom przecież PiS miał wiecznie na pieńku z ruskimi więc jacy agenci - prędzej USA... Łukaszenka cieszył się na wynik ostatnich wyborów
https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-lukaszenka-gratuluje-polakom-dobra-robota-nie-spodziewalem-s,nId,7113791

2

@Sawik_10 jak to było ? "Nasz człowiek w Warszawie"? 2024 rok a ludzie dalej się na niego nabierają :D

0

@Prorokk za parę lat się wymienią stołkami i władza po jednych pieniądzach zostanie ta sama... ważne żeby gawiedź miała się czym popodniecać

1

1

@RosjaninBut cicho - psujesz narrację osobom na tej stronie o szachach 5D Tuska :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?