6

@tbas to chyba inne debaty oglądaliśmy xD

0

@krzakov jeśli uważasz Vinicjusa i Dembele którzy wymieniani są jako najlepsi skrzydłowi na świecie jako "kopnij piłkę i biegnij ile sił w nogach" to mam tylko pytanie czy leci z nami pilot?

1

@fart ten Flick się nie zna, to my powinniśmy dokonywać zmian jak w fifie

2

@krzakov ten który w tym sezonie jest wymienimy w gronie faworytów do Złotej piłki ?

0

@Matheu12 nie wiem. Wolałbym jednak żeby naszym prezydentem nie był człowiek wypowiadający się w ten sposób o naszej ojczyźnie dając się nagrać jak dzieciak

9

@Comentateiro celnie o Tomaszu Piątku z wątku

3

@BorzyKrzys to ten od wypowiedzi że polskie państwo istnieje tylko teoretycznie? Jego żona nazywała prezydenta USA Hitlerem ? Widzę popularność i szacunek na La ramblii na pstrym koniu jeździ, teraz ulubieńcem społeczności jest Radek xD

1

@Nazio_87 i tak miał wygrać Komorowski

1

@Pnog37 oni tak od wielu lat męczą bułę, ledwo wygrywają, wieszczymy na LR ich szybkie odpadnięcie już w 1/8, ale w ćwierćfinale już na pewno, półfinału nie przejdą, ale w finale już na pewno, a potem cyk wpada LM i/lub majster

1

@Tasde jak Ty mało rozumiesz z geopolityki, lepiej zajmij się innymi rzeczami :)

2

@Jakchcesz Trump ma turbosyjonistyczne podejście i raczej jego zwolenników te ruchy zupełnie nie dziwią, tylko lewactwo się tym podnieca

0

Zapłaciliśmy za 1-0 i było 1-0

0

@VinDiesel też tak czuję niestety w kościach

0

@Smixu przypomnij sobie ostatnie el-classico

2

@Bercik77 tutaj tyle talentów się marnuje na prezesa Barcelony. Nie znając nawet 1% zmiennych wyzywają Laportę od najgorszych, dziwne że sami jeszcze nie robią karier dyrektorów sportowych

0

@Kamiloza91 przy takiej naszej grze jak ostatnio więcej niż na 3 miejsce nie ma co liczyć

0

@Darek123 Wojtek jak wejdzie to nauczy naszych strzelać bramki, czy nie będzie wpuszczał dosłownie żadnych bramek?

3

@Ramon_Villaverde Skoro Ty nie widziałeś to spoko - nie było tematu zamykamy wątek

0

@Comentateiro powiedział miłośnik Tuska, który wprost mówił o tym, że nie będzie przestrzegał prawa xD

1

@PatrychoO my jesteśmy do tyłu z kulturą zachodu tak gdzieś 10-15, stąd u nas ta "kultura" się tak rozwija, a na zachodzie już zobaczyli jej skutki i jest powoli zwijana.

0

@Toretto no przecież widać wyraźnie że noga Lewego wystaje. Przestańcie siać tę propagandę

2

@MysticCat On nie będzie się zajmował takimi błahymi rzeczami, tylko tym co polityk opozycji miał ileś lat temu na bluzie

0

@vangoor gdzie tam jest napisane, że Nitro i Bungee są zatrzymani?

3

@Roobo nie oczekuj od niego zbyt dużo - on jest oślepiony blaskiem Tuska

0

@joloskyy wpisz sobie w google i wybierz - to normalna terminologia

0

@joloskyy oczywiście że jest

0

@marcjanna daj spokój to bez sensu, typ ma zryty czerep i patrzy tylko na swoje "fakty"

4

@Kozinho. No oczywiście że było w 100 konkretach ale cicho - teraz jest narracja dla silnych razem że do końca kadencji xD niech sobie żyją marzeniami

4

@ZeroArtiforce Tylko mnie zastanawia też fakt, jak dorosły starszy chłop mieszkający w wielkim USA siedzi codziennie na lr i pluje jadem w jedną opcję polityczną, na przewały drugiej mając oczywiście oczy szeroko zamknięte :). Mnie ten wykreowany wizerunek mocno śmierdzi, być może to zwykły trollek siedzący w piwnicy pod Pcimiem.

16

@siuuu Zawsze intrygowali mnie ludzie, którzy zwiali za granicą ale najlepiej wiedzą co kto zły i na kogo głosować. Oni zawsze wszystko wiedzą jaki masz mieć rząd w kraju, w którym nawet nie siedzą xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?