Kubalinio2
Dołączył/a: maj 2021
Lublin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@tbas to chyba inne debaty oglądaliśmy xD
0
@krzakov jeśli uważasz Vinicjusa i Dembele którzy wymieniani są jako najlepsi skrzydłowi na świecie jako "kopnij piłkę i biegnij ile sił w nogach" to mam tylko pytanie czy leci z nami pilot?
1
@fart ten Flick się nie zna, to my powinniśmy dokonywać zmian jak w fifie
2
@krzakov ten który w tym sezonie jest wymienimy w gronie faworytów do Złotej piłki ?
0
@Matheu12 nie wiem. Wolałbym jednak żeby naszym prezydentem nie był człowiek wypowiadający się w ten sposób o naszej ojczyźnie dając się nagrać jak dzieciak
9
@Comentateiro celnie o Tomaszu Piątku z wątku
3
@BorzyKrzys to ten od wypowiedzi że polskie państwo istnieje tylko teoretycznie? Jego żona nazywała prezydenta USA Hitlerem ? Widzę popularność i szacunek na La ramblii na pstrym koniu jeździ, teraz ulubieńcem społeczności jest Radek xD
1
@Nazio_87 i tak miał wygrać Komorowski
1
@Pnog37 oni tak od wielu lat męczą bułę, ledwo wygrywają, wieszczymy na LR ich szybkie odpadnięcie już w 1/8, ale w ćwierćfinale już na pewno, półfinału nie przejdą, ale w finale już na pewno, a potem cyk wpada LM i/lub majster
1
@Tasde jak Ty mało rozumiesz z geopolityki, lepiej zajmij się innymi rzeczami :)
2
@Jakchcesz Trump ma turbosyjonistyczne podejście i raczej jego zwolenników te ruchy zupełnie nie dziwią, tylko lewactwo się tym podnieca
0
Zapłaciliśmy za 1-0 i było 1-0
0
@VinDiesel też tak czuję niestety w kościach
0
@Smixu przypomnij sobie ostatnie el-classico
2
@Bercik77 tutaj tyle talentów się marnuje na prezesa Barcelony. Nie znając nawet 1% zmiennych wyzywają Laportę od najgorszych, dziwne że sami jeszcze nie robią karier dyrektorów sportowych
0
@Kamiloza91 przy takiej naszej grze jak ostatnio więcej niż na 3 miejsce nie ma co liczyć
0
@Darek123 Wojtek jak wejdzie to nauczy naszych strzelać bramki, czy nie będzie wpuszczał dosłownie żadnych bramek?
3
@Ramon_Villaverde Skoro Ty nie widziałeś to spoko - nie było tematu zamykamy wątek
0
@Comentateiro powiedział miłośnik Tuska, który wprost mówił o tym, że nie będzie przestrzegał prawa xD
1
@PatrychoO my jesteśmy do tyłu z kulturą zachodu tak gdzieś 10-15, stąd u nas ta "kultura" się tak rozwija, a na zachodzie już zobaczyli jej skutki i jest powoli zwijana.
0
@Toretto no przecież widać wyraźnie że noga Lewego wystaje. Przestańcie siać tę propagandę
2
@MysticCat On nie będzie się zajmował takimi błahymi rzeczami, tylko tym co polityk opozycji miał ileś lat temu na bluzie
0
@vangoor gdzie tam jest napisane, że Nitro i Bungee są zatrzymani?
3
@Roobo nie oczekuj od niego zbyt dużo - on jest oślepiony blaskiem Tuska
0
@joloskyy wpisz sobie w google i wybierz - to normalna terminologia
0
@joloskyy oczywiście że jest
0
@marcjanna daj spokój to bez sensu, typ ma zryty czerep i patrzy tylko na swoje "fakty"
4
@Kozinho. No oczywiście że było w 100 konkretach ale cicho - teraz jest narracja dla silnych razem że do końca kadencji xD niech sobie żyją marzeniami
4
@ZeroArtiforce Tylko mnie zastanawia też fakt, jak dorosły starszy chłop mieszkający w wielkim USA siedzi codziennie na lr i pluje jadem w jedną opcję polityczną, na przewały drugiej mając oczywiście oczy szeroko zamknięte :). Mnie ten wykreowany wizerunek mocno śmierdzi, być może to zwykły trollek siedzący w piwnicy pod Pcimiem.
16
@siuuu Zawsze intrygowali mnie ludzie, którzy zwiali za granicą ale najlepiej wiedzą co kto zły i na kogo głosować. Oni zawsze wszystko wiedzą jaki masz mieć rząd w kraju, w którym nawet nie siedzą xD