KrychaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
W-Wa
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Słyszę Borka i od razu mute.
24
Najśmieszniejsze są te komentarze białych tutaj że jak my możemy tak pisać tak brzydkie komentarze o nich ale jak u nich lecą 10 razy gorsze słowa od ku.. dzi... itd itd to pewnie plusują i się tasują xD
0
@Rust_Cohle na pewno nie za realem ;)))
0
Jutro wszystkie sklepy ze sprzętem do nurkowania wywieszą szpalery żeby uhonorować nurka i piłkarza realu Viniciusa Juniora który ze swoją drużyną wygrał ligę.
0
@Ali3231 Sprzedać obu.
2
@kubix05 To chyba zdjęcie z Otwocka przy rzece świder.
3
@Kamilos84 Ja też mimo że nienawidzę ekstraklapy to Rakowi życzę jak najlepiej bo to jedyny klub w Polsce dobrze zarządzany.
4
a Ter Stegen stoi i się gapi jak mu piłka koło nogi przelatuje xD
0
o ogórek z realu na rozgrzewce xD Może ten ,,talent" za 10 lat w końcu trafi do głównej drużyny.
8
Jak Wiśniowski mówił że Depay czeka na omówiony znak sygnał to mi się przypomniała ta scenka z nic śmiesznego jak ten most wysadzili xDD
0
Dobrze że Pique zdrowy.
2
@Janiama 2:1 dla nas.
8
@konrad1661 Tak, jest nasz :)
28
Kiedy na la rambli jest więcej komentarzy białych cieszących się majstrem niż na kafejce xD
5
Komentarz usunięty
2
@ShawnC złamał palec.
3
Riqui będzie czekał aż kolejny dzieciak z la masii go wygryzie xD piłkarz mem.
0
Raioli serce bolesne się łamie dla jego widząc że interes w postaci Haaland się sypie w jakiś sposób.
0
Od 2 lat jak nie chory to wiecznie połamany a jak zdrowy to nie da się na niego patrzeć na boisku, dlaczego z nim przedłużają kontrakt? Zbędny, niepotrzebny zawodnik który nic nie wnosi do drużyny, dla tego klubu.
3
Nazario chyba znowu afro zapuszcza :D
1
@Kurkmen Dobry kot z niego jak potrafi złapać gryzonia ale sumienie mu nie pozwala go zabijać to udaje że się bawi, mój to samo robi a pies normalnie u babci w ogródku niucha i nornice z ziemi wyciąga.
31
Jakie złoto XDDDD
https://streamable.com/byrmep
5
@Xpert77 pan kuśko?
112
pięknie zgaszony.
8
footroll podał dalej na twitterze post jakiegoś dzbana i kibica realu co porównuje Zidana do Xaviego, tylko jaki skład miał Zidane jak obejmował real a jaki ma Xavi?
https://x.com/ElKova11/status/1518343888452435969
8
@Klimach fan XDDDDDD
2
Ferran Torres co to za zawodnik który po 4 miesiącach w klubie ma 4 bramki i 4 asysty w la liga w 13 spotkaniach i miewa gorsze momenty, sprzedać w letnim okienku transferowym, to samo Xavi co to za trener który przegrywa mecze z rayo i cadizem a na farcie pokonał real, atletico, valencie, napoli bo ci mieli słabszy dzień, Torresa sprzedać, XAVIEGO ZWOLNIĆ!!!!!!
5
A ja mam nadzieje że w przyszłym sezonie spadniecie do segunda division.
7
Arjen Robben padł na murawe i nie żyje po kopnięciu przez L. de Jonga.
0
leżą na tym boisku jakby ich ukrzyżowali XD