25

Real musisz


przegrać.

5

@Rust_Cohle ale jutro to oni już będą poza ligą mistrzów, dzisiaj mają mecz.

2

@Janiama tak już widzę jak Bayern płaci 250 milionów za Hallanda xd

0

@tristan87 ,,Ciekawe co mu Puig powiedział."
Żeby wpadał bo ładne zdjęcia robią.

26

Pan Tomasz Ćwiąkała jak zawsze w punkt!


1

Co mówi Luuk de Jong gdy Barcelona przegrywa mecz? Głowa do góry.

0

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11613511#comment-11614286
i co kurna? Głowa Luuka de Jonga widziała, posłuchała i strzeliła.

78

hahahaha białym tak rzopy pękły że aż strone wywaliło XDDDDDDDDDDDDDDDD

2

co robi Luuk de Jong głową? strzela niom.

2

głowo Luuka de Jonga dziękuje że mnie posłuchałaś :*****

0

te rozwiązane sznurówki Gaviego w slow motion xDDD

15

apeluje do głowy Luuka de Jonga o strzelenie bramki.

7

Dembele dej jeszcze jedną asystę.

1

Wszedł Pedri, Gavi pressing założyli i odcięli prąd levante, gówniarze przypominam.

1

Pedrinho i Gavinho na rozgrzewce.

0

a w Niemczech w Frankfurcie i Hanowerze kacapy wyszły na ulicę z flagami kacapii i zsrr.Przejazd kolumny samochodowej odbył się pod hasłem "Przeciw mowie nienawiści, zastraszaniu i dyskryminacji ludności rosyjskiej"

https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-ukraina-rosja/aktualnosci/news-prorosyjskie-demonstracje-w-hanowerze-i-frankfurcie,nId,5951187#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
W Polsce to te flagi by mieli powsadzane w żopach.

3

ale widać też że mokro strasznie jest na boisku aż trawa odpada.

1

Co to było? XDDDDDD

0

Kiedy Destinho wraca?

0

ajajaj Ferran...

0

Alba chyba nie wyszedł z szatni, co on robi...

8

Brak Pedriego jest odczuwalny, chłop 19 lat ma a jest już tak ważny dla naszego zespołu.

0

Francuzi mają chyba dosyć Makarona, że nawet Melenchon ma duże poparcie.


4

Ciekawe ile jeszcze znajdą takich miejsc :/


6

@Kapitan hawk elfujarek w żałobie bo Cristiano nie staje [*]

0

@Kwiatek67 Przydała tylko szkoda że jest taki mały wybór i jednocześnie drogi, więc wole żeby został Auba i ewentualnie Ferran, zdrowy Fati byli na niej ustawiani niż płacić ponad 200 mln za Haalanda czy 80 za Nuneza ze słabej ligii portugalskiej.

0

Jakby Dembele został i przyszedł Raphinha to fajnie byśmy mieli obstawione skrzydełka.

1

@Medium To dopiero 3 wyścig więc nie ma co mówić hop aczkolwiek Leclerc w formie cieszy mimo że jestem fanem Maxa, Sainza nie lubię bo on nie ma woli walki i ostatnio taki wielki pan się zrobił.

8

No i koniec Atletico bez punktów.

Atletico-Mallorca 0:1.

0

co jest kurna? Było doliczone 3 minuty w meczu Mallorca-Atletico i nagle jest 6.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?