KrychaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
W-Wa
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
25
Real musisz
przegrać.
5
@Rust_Cohle ale jutro to oni już będą poza ligą mistrzów, dzisiaj mają mecz.
2
@Janiama tak już widzę jak Bayern płaci 250 milionów za Hallanda xd
0
@tristan87 ,,Ciekawe co mu Puig powiedział."
Żeby wpadał bo ładne zdjęcia robią.
26
Pan Tomasz Ćwiąkała jak zawsze w punkt!
1
Co mówi Luuk de Jong gdy Barcelona przegrywa mecz? Głowa do góry.
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11613511#comment-11614286
i co kurna? Głowa Luuka de Jonga widziała, posłuchała i strzeliła.
78
hahahaha białym tak rzopy pękły że aż strone wywaliło XDDDDDDDDDDDDDDDD
2
co robi Luuk de Jong głową? strzela niom.
2
głowo Luuka de Jonga dziękuje że mnie posłuchałaś :*****
0
te rozwiązane sznurówki Gaviego w slow motion xDDD
15
apeluje do głowy Luuka de Jonga o strzelenie bramki.
7
Dembele dej jeszcze jedną asystę.
1
Wszedł Pedri, Gavi pressing założyli i odcięli prąd levante, gówniarze przypominam.
1
Pedrinho i Gavinho na rozgrzewce.
0
a w Niemczech w Frankfurcie i Hanowerze kacapy wyszły na ulicę z flagami kacapii i zsrr.Przejazd kolumny samochodowej odbył się pod hasłem "Przeciw mowie nienawiści, zastraszaniu i dyskryminacji ludności rosyjskiej"
https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-ukraina-rosja/aktualnosci/news-prorosyjskie-demonstracje-w-hanowerze-i-frankfurcie,nId,5951187#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
W Polsce to te flagi by mieli powsadzane w żopach.
3
ale widać też że mokro strasznie jest na boisku aż trawa odpada.
1
Co to było? XDDDDDD
0
Kiedy Destinho wraca?
0
ajajaj Ferran...
0
Alba chyba nie wyszedł z szatni, co on robi...
8
Brak Pedriego jest odczuwalny, chłop 19 lat ma a jest już tak ważny dla naszego zespołu.
0
Francuzi mają chyba dosyć Makarona, że nawet Melenchon ma duże poparcie.
4
Ciekawe ile jeszcze znajdą takich miejsc :/
6
@Kapitan hawk elfujarek w żałobie bo Cristiano nie staje [*]
0
@Kwiatek67 Przydała tylko szkoda że jest taki mały wybór i jednocześnie drogi, więc wole żeby został Auba i ewentualnie Ferran, zdrowy Fati byli na niej ustawiani niż płacić ponad 200 mln za Haalanda czy 80 za Nuneza ze słabej ligii portugalskiej.
0
Jakby Dembele został i przyszedł Raphinha to fajnie byśmy mieli obstawione skrzydełka.
1
@Medium To dopiero 3 wyścig więc nie ma co mówić hop aczkolwiek Leclerc w formie cieszy mimo że jestem fanem Maxa, Sainza nie lubię bo on nie ma woli walki i ostatnio taki wielki pan się zrobił.
8
No i koniec Atletico bez punktów.
Atletico-Mallorca 0:1.
0
co jest kurna? Było doliczone 3 minuty w meczu Mallorca-Atletico i nagle jest 6.