KrychaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
W-Wa
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@don'T.R.I.P.e pamiętam.
0
Lisandro przydałby się nam do obrony, ciekawe ile Ajax za niego chce.
0
Ence słabe mapy wybrało, niestety zarówno na Mirage jak i Overpassie cloud jest mocne.
2
@Comfortable_ Wczoraj furię ograli :P
2
@PatrychoO Odpisałem typowi na streamie że składa zdania jakby był upośledzony i mi moderator dał bana xd
2
ale cenzura na twitchu jest, ha tfu.
0
zara media będą łączyć Lewego z p$g bo jest w Paryżu xD
1
Nie przepadam za tenisem ale Igę od czasu do czasu lubię sobie obejrzeć, idę zerknąć jak gwałci tą amerykankę.
2
kapustka młoda gotowana to jest TOP a nie jakaś tam Shakira.
0
@Essos w byciu dzbanem zawsze jest w formie.
0
Gabriel Słonina od zawsze chciał grać na ławce w realu madryt.
1
@Encore o kurcze nawet nie wiedziałem że Snax gra w ence, szkoda że tyle lat kariery zmarnował grając w marnych polskich teamach.
0
Puchacz im puści bedoesa w czasie przerwy to zobaczycie jak będą chodzić w 2 połowie :D
0
@barcelonaLM USA: 1amerykańska rakieta jakaś tam wystarczy do zniszczenia całej roSSji.
0
Jak Lewy zawita w Barcy od razu koszuleczka jest zamawiana.
0
Oba protesty Ferrari odrzucone xD ale się ośmieszyli.
0
@Bruttal to niezłe miałeś spotkanie :D
0
@budel17 no chyba właśnie za to XD
1
Wyścig się skończył a ja dalej nie rozumiem kary dla Ocona.
1
@Medium Jakbyś miał setki milionów euro na koncie to też takie byś miał :D
4
@kamilos1214 szkoda że przy starcie nie ma hostess bo się feministki zesrały, ha tfu na nie.
3
Jaki jest sens istnienia niebieskich, EXTREME WET tyres?
Albo pada lekko, i zakłada się Intery
Albo czerwona flaga.
0
Niezły deszcz ich tam do końca pogrzało xD
3
Wiecie co się rymuje z deszczem?
Mercedes na mokrym jest leszczem.
3
Nie wiem dlaczego taki płacz na la rambli jest o tego Christensena przecież to solidny obrońca, w tym sezonie nie jest w formie ewidentnie i każdy piłkarz ma zniżkę formy w swojej karierze co nie znaczy że przełoży się to na przyszły sezon a pismaki angielskie jak to pismaki muszą coś o nim napisać nieprzychylnego w końcu odchodzi z ich ligi.
2
W przyszłym sezonie pewnie znowu jakieś Scheriff Tyraspol z nimi wygra a reszta klubów z top 10 się zesra xD
0
@Bobo25 Bo mieliśmy paralityków w obronie o ataku nie wspomnę składającego się z Barcy B która gra w 3 lidze to nic dziwnego że nie wyszlismy.
1
To że real madryt wygrał lm w tym sezonie i strzelił bramkę po PIERWSZYM CELNYM STRZALE NA BRAMKĘ pokazuje jak słaba była edycja w tym sezonie.
0
Każdy klub powinien zapisywać swoich piłkarzy do psychologa przed meczem z realem.
0
Ten klub powinien się nazywać ,,real kontra madryt" albo ,,real fartDryt"