1

@don'T.R.I.P.e pamiętam.

0

Lisandro przydałby się nam do obrony, ciekawe ile Ajax za niego chce.

0

Ence słabe mapy wybrało, niestety zarówno na Mirage jak i Overpassie cloud jest mocne.

2

@Comfortable_ Wczoraj furię ograli :P

2

@PatrychoO Odpisałem typowi na streamie że składa zdania jakby był upośledzony i mi moderator dał bana xd

2

ale cenzura na twitchu jest, ha tfu.

0

zara media będą łączyć Lewego z p$g bo jest w Paryżu xD

1

Nie przepadam za tenisem ale Igę od czasu do czasu lubię sobie obejrzeć, idę zerknąć jak gwałci tą amerykankę.

2

kapustka młoda gotowana to jest TOP a nie jakaś tam Shakira.

0

@Essos w byciu dzbanem zawsze jest w formie.

0

Gabriel Słonina od zawsze chciał grać na ławce w realu madryt.

1

@Encore o kurcze nawet nie wiedziałem że Snax gra w ence, szkoda że tyle lat kariery zmarnował grając w marnych polskich teamach.

0

Puchacz im puści bedoesa w czasie przerwy to zobaczycie jak będą chodzić w 2 połowie :D

0

@barcelonaLM USA: 1amerykańska rakieta jakaś tam wystarczy do zniszczenia całej roSSji.

0

Jak Lewy zawita w Barcy od razu koszuleczka jest zamawiana.

0

Oba protesty Ferrari odrzucone xD ale się ośmieszyli.

0

@Bruttal to niezłe miałeś spotkanie :D

0

@budel17 no chyba właśnie za to XD

1

Wyścig się skończył a ja dalej nie rozumiem kary dla Ocona.

1

@Medium Jakbyś miał setki milionów euro na koncie to też takie byś miał :D

4

@kamilos1214 szkoda że przy starcie nie ma hostess bo się feministki zesrały, ha tfu na nie.

3

Jaki jest sens istnienia niebieskich, EXTREME WET tyres?

Albo pada lekko, i zakłada się Intery

Albo czerwona flaga.

0

Niezły deszcz ich tam do końca pogrzało xD

3

Wiecie co się rymuje z deszczem?

Mercedes na mokrym jest leszczem.

3

Nie wiem dlaczego taki płacz na la rambli jest o tego Christensena przecież to solidny obrońca, w tym sezonie nie jest w formie ewidentnie i każdy piłkarz ma zniżkę formy w swojej karierze co nie znaczy że przełoży się to na przyszły sezon a pismaki angielskie jak to pismaki muszą coś o nim napisać nieprzychylnego w końcu odchodzi z ich ligi.

2

W przyszłym sezonie pewnie znowu jakieś Scheriff Tyraspol z nimi wygra a reszta klubów z top 10 się zesra xD

0

@Bobo25 Bo mieliśmy paralityków w obronie o ataku nie wspomnę składającego się z Barcy B która gra w 3 lidze to nic dziwnego że nie wyszlismy.

1

To że real madryt wygrał lm w tym sezonie i strzelił bramkę po PIERWSZYM CELNYM STRZALE NA BRAMKĘ pokazuje jak słaba była edycja w tym sezonie.

0

Każdy klub powinien zapisywać swoich piłkarzy do psychologa przed meczem z realem.

0

Ten klub powinien się nazywać ,,real kontra madryt" albo ,,real fartDryt"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?