12

hahaha ale madryciakowi gwint pękł XDDD a dalsze wypowiedzi po tym jak się skompromitował ahh coś pięknego dla oczu.


1

mundo deportivo kolejny raz się zbłaźniło Lewy i Kounde mieli siedzieć na ławce a wyszli w 1 składzie, mecz wcześniej pisali że Cancelo odpocznie xD

23

jechany Raphinha kolejny sezon i kolejny sezon robi liczby a tutaj płacz był bo hehe dryblować nie potrafi. Wole piłkarza który jest kluczowy i robi liczby niż Dembele.

0

@doc ee jeśli to skręcenie to tydzień przerwy więc git.

3

nara Benitez betonie i autobusiarzu, tfu.

0

ale comeback, pięknie.

1

Marchliński ten madryciak na komentatorce ehh.

1

uff zdążyłem na meczyk w sam raz.

0

ale piłeczka chodzi w tym City ładnie.

0

@Peciak Ja oglądam i nie musze się tym chwalić :P

17

Agnieszka Holland w rozmowie z amerykańskim Vulture twierdzi że wszystko w jej filmie jest prawdą i nic nie zostało wymyślone.
https://www.vulture.com/2023/09/agnieszka-hollands-green-border-director-interview.html

Ale jak to przecież to miała być fikcja?

0

@JimMorrisonFCB a dobrze

2

@Medium dzisiaj na pasażerce :p

0

Ale jaja jadę sobie teraz s17 i w stronę Warszawy jedzie sobie ukraińska kolumna rządowa na kogutach bez naszej obstawy służb niczego. Ich prawo żadne nie obowiązuje?

1

@blakkudium Oj chyba koniec kariery się szykuje.

0

@hayek czyli jak zawsze napompowali afere z dupy, oni nigdy się nie nauczą.

8

Młodzi w Barcelonie lgną do Lewandowskiego jak do swojego starego, ten daje im wskazówki, pociesza ich, motywuje, podaje a w kadrze? Pewnie drewniaki przyjeżdzają i pierwsze co to zamykają się w pokoju i gapią się w ekran smartfona.

1

Ter Stegen prawdziwy kapitan.

1

Joao jak dobrze że jesteś!

0

Wam też przerywa na strumyku?

1

@Rust_Cohle Mimo wszystko gorsi byście nie byli od tych z polsatu :D

0

kto komentuje nasz mecz?

1

Borek to nie jest nalepka na ubikacji. Zapamiętajcie to sobie. Borek to mała wieś w województwie mazowieckim.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Borek_(Opacz)

1

@FcPortoFan1999 kontuzja, odświeżyłem.

0

To się nagrał chłop.



2

@misterio embargo na ukraińskie zboże techniczne nie spełniające żadnych norm unijnych, co w tym dziwnego że nie chcą zatrutego zboża?

0

@barcelonaLM Czego spodziewać się po madryciokach, oni nawet nie ukrywają komu kibicują, w dodatku podczas komentowania naszych meczów nie zachowują rzetelności.

68

Zakład pogrzebowy A.S Bytom zawsze na posterunku xD


2

@ChampionLW Borek to nie jest nalepka na ubikacje. Zapamiętaj to sobie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?