KrychaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
W-Wa
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
hahaha ale madryciakowi gwint pękł XDDD a dalsze wypowiedzi po tym jak się skompromitował ahh coś pięknego dla oczu.
1
mundo deportivo kolejny raz się zbłaźniło Lewy i Kounde mieli siedzieć na ławce a wyszli w 1 składzie, mecz wcześniej pisali że Cancelo odpocznie xD
23
jechany Raphinha kolejny sezon i kolejny sezon robi liczby a tutaj płacz był bo hehe dryblować nie potrafi. Wole piłkarza który jest kluczowy i robi liczby niż Dembele.
0
@doc ee jeśli to skręcenie to tydzień przerwy więc git.
3
nara Benitez betonie i autobusiarzu, tfu.
0
ale comeback, pięknie.
1
Marchliński ten madryciak na komentatorce ehh.
1
uff zdążyłem na meczyk w sam raz.
0
ale piłeczka chodzi w tym City ładnie.
0
@Peciak Ja oglądam i nie musze się tym chwalić :P
17
Agnieszka Holland w rozmowie z amerykańskim Vulture twierdzi że wszystko w jej filmie jest prawdą i nic nie zostało wymyślone.
https://www.vulture.com/2023/09/agnieszka-hollands-green-border-director-interview.html
Ale jak to przecież to miała być fikcja?
0
@JimMorrisonFCB a dobrze
2
@Medium dzisiaj na pasażerce :p
0
Ale jaja jadę sobie teraz s17 i w stronę Warszawy jedzie sobie ukraińska kolumna rządowa na kogutach bez naszej obstawy służb niczego. Ich prawo żadne nie obowiązuje?
1
@blakkudium Oj chyba koniec kariery się szykuje.
0
@hayek czyli jak zawsze napompowali afere z dupy, oni nigdy się nie nauczą.
59
Jak tam? @Firestone :D
https://x.com/santi_culer/status/1695560173673193806
8
Młodzi w Barcelonie lgną do Lewandowskiego jak do swojego starego, ten daje im wskazówki, pociesza ich, motywuje, podaje a w kadrze? Pewnie drewniaki przyjeżdzają i pierwsze co to zamykają się w pokoju i gapią się w ekran smartfona.
1
Ter Stegen prawdziwy kapitan.
1
Joao jak dobrze że jesteś!
0
Wam też przerywa na strumyku?
1
@Rust_Cohle Mimo wszystko gorsi byście nie byli od tych z polsatu :D
0
kto komentuje nasz mecz?
1
Borek to nie jest nalepka na ubikacji. Zapamiętajcie to sobie. Borek to mała wieś w województwie mazowieckim.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Borek_(Opacz)
1
@FcPortoFan1999 kontuzja, odświeżyłem.
0
To się nagrał chłop.
2
@misterio embargo na ukraińskie zboże techniczne nie spełniające żadnych norm unijnych, co w tym dziwnego że nie chcą zatrutego zboża?
0
@barcelonaLM Czego spodziewać się po madryciokach, oni nawet nie ukrywają komu kibicują, w dodatku podczas komentowania naszych meczów nie zachowują rzetelności.
68
Zakład pogrzebowy A.S Bytom zawsze na posterunku xD
2
@ChampionLW Borek to nie jest nalepka na ubikacje. Zapamiętaj to sobie.