KrychaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
W-Wa
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ChampionLW i razem z PO chcieli paszporty covidowe wprowadzać, ha tfu.
0
@GeraltzKatalonii nie, on chce zostać ministrem finansów.
0
@Ptasior Czyli de Jong i Kounde wrócą pewnie za pół roku.
8
Nie zadzierać z Presi!
2
zadania specjalne dla upośledzonych chyba xD
6
25% dobrze że tyle im się wylosowało a nie 100% xD
1
No i po co słuchać Morawieckiego i Tuska skoro w każdej ich odpowiedzi jest: zły pis, zły Kaczyński, zły Tusk i złe PO?
0
Do której ta debata?
2
@HighestInTheRoom Na 2 miejscu Hołownia.
4
Tusk: Winny Kaczyński PIS
Morawiecki: Winny Tusk i PO
I tak się sprzeczają w telewizji i udają wielkich wrogów, ile można tego słuchać? xD
0
@kondzix2115 Zmartwię cię ale jest ich więcej ale część przeszła do PO.
15
Dokładnie.
https://x.com/Witold68435469/status/1711066562084364444
0
@tristan87 Senat.
8
Najpierw cyrki z flagą Ukrainy teraz Izraela.
1
Taki hype był na ten film Konopskiego a tu dostaliśmy to samo co nagrał Wardęga tyle że z nowymi dowodami na pedofilie Stuu czy Dubiela mimo że mogliśmy to już stwierdzić po filmie Wardęgi. Podsumuwując dostaliśmy to samo co nagrał Wardęga + info z jego streamów i fragmenty o demoralizacji młodzieży, słabo.
4
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
pieprzyć tą ligę ustawioną i tych jeb***** sędziów.
1
Czemu Gavi zawsze tak lekko oddaje strzały na bramkę?
1
Prawda jest taka że my bez de Jonga i Pedriego nie potrafimy grać, bez Lewandowskiego strzelać bramek a nasz trener nie potrafi grać na ogórów i męczymy bułę.
2
getafe nawet takiego autobusu nie grało i nawet wchodziło na naszą połowe a tu murarka totalna xD
20
Dobrze mówi Podoliński.
https://x.com/Daniel_Heheszky/status/1710985335247708515
1
@Bacek700 kreują się na wolne, niezależne media to może dlatego?
1
Co te forum tak ostatnio zamula?
3
Mi też.
1
Alonso na skrzydle no kurna trzymajta mnie :DD
2
@FcPortoFan1999 mordo nie musisz się podlizywać, my gramy gówno gorsze od Porto i taka jest prawda xD
4
wpuścił Alonso za Yamala XDDDDDDDDD
0
Xavi do grudnia, trzymać do 70 minuty Romeu i wpuścić Roberto a jako taktyke obrać obrone wyniku XD
0
Roberto XDDD no to przegramy 2:1.
5
Xavi ściągnij tego Romeu....