KrychaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
W-Wa
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@HighestInTheRoom gorsze są te barany co to hypeują w internecie jakie to dobre nie jest a potem płaczą chlip, chlip że co raz droższy xD
3
Ale hajsu tam leży, jaja będą jak Donnaruma się poślizgnie i 2 wpuści xD
2
To tak się gra w piłkę? Ja przyzwyczajony do D.N.O Barcy jestem i 5000 podań pomiędzy sobą i cofanie piłki do tyłu.
0
Milan już w 2 minucie meczu miał 1 udany strzał na bramkę.
1
Wystarczy że Porto i Antwerpia ustawią się defensywnie i kolejna strata punktów się szykuje.
0
Tylu kontuzjowanych wróciło a jakość się nie zmieniła bo dalej gramy chu****, szacunek!
2
Zajebiste podania prosto w ręce bramkarza.
0
Nie wiem co się z nimi stało że ostatnio nawet celnie podać do siebie nie potrafią.
0
@bart_azz Ta ciekawa gra getafe to ta w której grają po 30 minut, pierdyliard faulów i gra na czas?
5
Kanał zero xD
13
Nie mogę z tego XDD
0
@GeneralXavi Non stop? Chłopie jeszcze nie dawno w mazowieckim marzyliśmy o deszczu.
8
Czyli co ponad 2 tygodnie szukania, tysiące policjantów, helikoptery, cyrk związany z tym że był widziany przez ŻW i uciekał a okazuje się że chłop leżał w jeziorku które na początku poszukiwań przeszukiwali nurkowie, brawo Polska Policja xD
52
,,Ostatnich tygodniach" dobre sobie zwłaszcza że od poprzedniego sezonu to trwa.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Pedri wraca po 2 miesiącach i pokazuje jakość, niesamowity jest ten chłopak, szkoda tylko że tak często łapie kontuzje ;/
3
Gesty rękami po nie udanej akcji kartka
Darcie mordy do sędziego, przepychanki z piłkarzami brak kartki to wiele mówi o tej lidze.
0
Zubeldia powinien żółtko dostać za faul taktyczny.
2
Fajna muzyczka na tym stadionie leci.
0
Dobra Mbappe to teraz ty wypuść oficjalny komunikat że nigdy nie marzyłeś o grze dla Realu Madryt.
1
@Rust_Cohle Mówi się jaki ojciec taki syn ale w twoim przypadku to się nie sprawdziło.
0
ale Perez ma pecha ostatnio.
7
o Grzesiek już nie żyje, za tydzień znowu pewnie będzie żył albo nie chce już im się go szukać i pora na csa xD
17
Ale zacofana ta nasza Polska.
2
@Murazor Przecież to jakieś madryckie stowarzyszenie lizania się po jajkach, to czego oczekujesz? xd
3
@Kluivert_P Często sobie robię na śniadanie albo kolacje :P
0
@Slot Normalnie, w każdej rundzie mają inne taktyki, w jednej snajper pójdzie na shorta, w drugiej na pałac a w trzeciej zeskoczy do undera.
10
O pokazali naszą przedostatnią bramkę z rzutu wolnego xD
1
Drogba z tą łysiną podobny do Tyrese Gibsona xd
1
6 miejsce Viniciusa, ciekawe za co xD