1

@HighestInTheRoom gorsze są te barany co to hypeują w internecie jakie to dobre nie jest a potem płaczą chlip, chlip że co raz droższy xD

3

Ale hajsu tam leży, jaja będą jak Donnaruma się poślizgnie i 2 wpuści xD

2

To tak się gra w piłkę? Ja przyzwyczajony do D.N.O Barcy jestem i 5000 podań pomiędzy sobą i cofanie piłki do tyłu.

0

Milan już w 2 minucie meczu miał 1 udany strzał na bramkę.

1

Wystarczy że Porto i Antwerpia ustawią się defensywnie i kolejna strata punktów się szykuje.

0

Tylu kontuzjowanych wróciło a jakość się nie zmieniła bo dalej gramy chu****, szacunek!

2

Zajebiste podania prosto w ręce bramkarza.

0

Nie wiem co się z nimi stało że ostatnio nawet celnie podać do siebie nie potrafią.

0

@bart_azz Ta ciekawa gra getafe to ta w której grają po 30 minut, pierdyliard faulów i gra na czas?

5

Kanał zero xD


13

Nie mogę z tego XDD


0

@GeneralXavi Non stop? Chłopie jeszcze nie dawno w mazowieckim marzyliśmy o deszczu.

8

Czyli co ponad 2 tygodnie szukania, tysiące policjantów, helikoptery, cyrk związany z tym że był widziany przez ŻW i uciekał a okazuje się że chłop leżał w jeziorku które na początku poszukiwań przeszukiwali nurkowie, brawo Polska Policja xD

52

,,Ostatnich tygodniach" dobre sobie zwłaszcza że od poprzedniego sezonu to trwa.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Pedri wraca po 2 miesiącach i pokazuje jakość, niesamowity jest ten chłopak, szkoda tylko że tak często łapie kontuzje ;/

3

Gesty rękami po nie udanej akcji kartka
Darcie mordy do sędziego, przepychanki z piłkarzami brak kartki to wiele mówi o tej lidze.

0

Zubeldia powinien żółtko dostać za faul taktyczny.

2

Fajna muzyczka na tym stadionie leci.

0

Dobra Mbappe to teraz ty wypuść oficjalny komunikat że nigdy nie marzyłeś o grze dla Realu Madryt.

1

@Rust_Cohle Mówi się jaki ojciec taki syn ale w twoim przypadku to się nie sprawdziło.

0

ale Perez ma pecha ostatnio.

7

o Grzesiek już nie żyje, za tydzień znowu pewnie będzie żył albo nie chce już im się go szukać i pora na csa xD


17

Ale zacofana ta nasza Polska.


2

@Murazor Przecież to jakieś madryckie stowarzyszenie lizania się po jajkach, to czego oczekujesz? xd

3

@Kluivert_P Często sobie robię na śniadanie albo kolacje :P

0

@Slot Normalnie, w każdej rundzie mają inne taktyki, w jednej snajper pójdzie na shorta, w drugiej na pałac a w trzeciej zeskoczy do undera.

10

O pokazali naszą przedostatnią bramkę z rzutu wolnego xD

1

Drogba z tą łysiną podobny do Tyrese Gibsona xd

1

6 miejsce Viniciusa, ciekawe za co xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?