KrychaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
W-Wa
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@PatrykBarcelona Carbon i pro street.
5
@Kondziubarca Będą fikołki że to nie populizm tylko szachy 3d rudego xD
6
geniusze najpierw strona z memami teraz z programem xD Polecam nitke przeczytać tam same populizmy i jeszcze większe rozdawnictwo.
3
@FutbolFan typ ma rysy twarzy Najmana xD
0
@Antajbandaj Niestety zmagam się z tym problemem również xD
9
Złoto XDD
https://x.com/traderZ_lasu/status/1699851177905553702
4
@TR3YWAY To prawda a nie ci co wolą upały po 40 stopni w dzień i ponad 20 w nocy, teraz jest idealnie i lata takie powinny być.
9
Przedstawiło się, rozwaliło mnie to xD
10
I wylądował i cały misterny plan w pi...
9
ale go pompują, chłop ma 19 lat a jeszcze chyba nie zadebiutował w 1 drużynie.
17
propagandowe antypolskie gówienko wg. jakiegoś dziennikarzyny tvnu jest jednym z najlepszych filmów Holland xD
52
Rodrygo chyba babci koraliki i sweter zakosił xD
16
Już prawie o nim zapomniałem ale dalej bawi :D
5
Umieram, co prawda boli mnie tylko gardło + mam katarek ale czuje się jakbym umierał. Trzymajcie się.
2
Roberto w zime powinni zapakować do kartonu, zakleić stretchem żeby się nie wydostał i wysłać do Arabii.
14
Nie dało się słuchać Olabogi, niech on nie komentuje meczów Barcy tylko niech dochodzi przy meczach realu którego tak kocha, nawet ból dupy o mistrzostwo miał i musiał to skomentować w tym meczu xD
4
bez kartki i jeszcze piłka dla Osasuny XDDDDDD
9
Roberto najgorszy kapitan, najgorszy piłkarz Barcelony, dzień w którym odejdzie napierdziele się jak szpadel ze szczęścia.
1
Co się dzieje XDDDDD
22
Już 100 meczów? Ja pierdziele a dopiero co się jaraliśmy jak debiutował.
0
@Rust_Cohle i nic nie zrobił poza obaleniem z ferrarim który przez 3 rundy gardy nie trzymał xD
2
Najlepszy transfer realu w tym okienku to nie żaden Bellingham tylko oni:
https://www.transfermarkt.pl/laliga/schiedsrichter/wettbewerb/ES1
0
Fati zadebiutował czy jeszcze nie?
3
@QuaReL chyba naplet xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@KamQiX Bartomeu to by ściągnął Parejo pewnie za 15 milionów xD
3
@VamosGirl Są wszyscy łącznie z Yamalem :)
https://www.laliga.com/en-PL/clubs/fc-barcelona/squad
49
Mbappe nie przyszedł to trzeba odwrócić uwagę i grzać temat Negeiry, ha tfu.
6
Joao Felix wg. netflix
0
Siedzą fajnie te stroje na nich.