KrychaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
W-Wa
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Witam po krótkiej przerwie która się skończyła akurat pod koniec meczu :D
ładna bramka Fatiego.
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Ence włączyło tryb kupa jak 9ine ale na szczęście w ostatnim momencie się obudzili.
1
Monesy jest niesamowity, chyba jeden z lepszych talentów w csie w ostatnich latach.
1
@TR3YWAY zazdroszczę bo u mnie duchota 30 stopni.
1
A idź pan z tą pogodą, od dwóch dni straszą groźnymi burzami w moim rejonie, gradobiciem, wiatrem a wczoraj popadało przez 10 minut, zagrzmiało 2 razy i tyle, dzisiaj pokropiło, zagrzmiało raz i wyszło słońce xD
0
Odejdzie Fati i niby Abde ma go zastąpić który pobiega przez 20 minut a potem znika? xD
0
My sprzedaliśmy Coutinho za 20 mln + 50% od przyszłej sprzedaży?
1
@Kgorecki2500 mężczyźni na front a kobiety do europy szukać wrażeń, taka to sprawiedliwość.
4
@Emhyr Ciekawe dlaczego nam się udało z nimi wygrać :P
0
@Albatros Wygląda jak typowy oskarek.
1
@Medium w stokrotce też łomża czy perła prawie 5zł, ostatnio w społem wyrwałem perełki po 3.70.
0
@Messibestplayerintheworld może Marquez ma braki w Barcy B i musi załatać skład.
0
@Gaunter Nie polecam, często są ogłoszenia aut których nie mają w ogóle w ofercie albo po przyjeździe wyglądają zupełnie inaczej niż na zdjęciach, opisie, marny kontakt z klientem i zrzucanie winy na wszystkich tylko nie na nich, często też lecą w kulki przez telefon i kłamią że dane auto stoi na oddziale w Piasecznie, po przyjeździe okazuje się że stoi w Katowicach a jeszcze gorsze manerwy stosują dla tych co chcą sprzedać swoje auto, dzwonią i telefonicznie i podają zadowolająca cie cene, po przyjeździe do oddziału dają ci już inną cene niż przez telefon i często karzą czekać kilka godzin w ten sposób wymuszając kupno.
8
@Emhyr masterclass bo przepłaci za typa z rocznym kontraktem tylko i wyłącznie dlatego żeby jego firma budowlana deali z Katarem nie straciła xD
1
@ProMILs Stonoga to jeszcze gorsza gnida bo wyszukiwał po wioskach biednych ludzi nie mających co do gara włożyć, dawał im jakieś marne grosze i nagrywał filmy ze zrzutkami dla nich i potem wszystko zgarniał, mercedesy do wygrania z Niemieckich wypożyczalni itd.
9
Najpierw 20 potem 15 teraz niecałe 10 milionów xDD Jeszcze się okaże że Kessiego za darmo szejkom oddamy.
31
Ciekawe co będzie mówić na marszu Tuska xD
0
Co jak co Sissoko to ładnie Dembele wytresował, od lat go traktuje jak jakiś przedmiot byle najwięcej hajsu z niego wycisnąć, próbował go wciskać klubom ale po kontakcie z nim każdy rezygnował, od lat mówiło się o Dembele w United, Juventusie, nawet chyba Chelsea a rok temu p$g i nic z tego nie wyszło bo nawet p$g wtedy miało go gdzieś. Gdyby nie akcja z Dembele to nie byłoby tematu pewnie ściągnięcia go tam.
3
@arasz1819 patrząc na to jakie głupoty wypisujesz to chyba w waszej sekcie jest coś nie tak.
1
@arasz1819 Przecież to Wipler go zjechał jak psa i Rysiu cichutko potem siedział i w kółko powtarzał że konfa pójdzie w koalicje z pis xD
0
@Faro U białych 90% użytkowników i redaktorów jest chorych psychicznie.
3
Wicepremier Ukrainy dziękuje Elonowi Muskowi za akumulatory Tesli które kupiła Polska. Taka to jest ich wdzięczność.
3
@Firestone No to zobaczy co to zdrowe środowisko jak mu kibole p$g otoczą dom i zaczną wyzywać na stadionie a szejk wymieni go na lepszy model jak się połamie xDD
1
@cules100pro Klub zadowolony że go opchnął za takie pieniądze, piłkarz zadowolony, jego ojciec też z przyjęcia sporej ilości milionów, czego chcieć więcej?
1
@D10SLEO A ja coś czuje że w tym sezonie to już pokaże przykład typowego brazola i będzie szybki zjazd do bazy.
6
Co za durne zmiany. To już lepiej by było zatrzymywać czas przy zmianach itp.
27
,,Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni." - Andrzej Poniedzielski.
0
@tristan87 @Emhyr @cules100pro A mnie nie obchodzi kto wygra, ważne że chłopaki dobre dymy na konfach robią i o to w tym chodzi a nie te nudziarze gadające o zdrowym odżywianiu, kilku treningach dziennie itd.
0
@Essos piłkarz jednego sezonu i tyle kasy.