2

@barcelonaLM 85 milionów ze zmiennymi za typa co w seria a strzelił 9 bramek xD

12

Najlepszy komentarz na śmietankowej jaki dzisiaj przeczytałem xDD
https://i.imgur.com/rkXcJEB.png

2

Może i real nie przegrał przez murawę ale przegrał przez to że był chu***y

0

Alonso wchodzi czyli zaraz real strzeli.

0

@azysko to madryciak.

0

@ka3fcb Tak ciekawe kto ci dałby za niego 20 mln + procent od przyszłej sprzedaży jak on nic wielkiego nie pokazał i wiecznie się łamał.

2

@vangoor Jeśli za 8,5 mln + jak się mówiło 40% od przyszłej sprzedaży to bardzo dobry deal.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Ładnie się 9ine zesrało........

5

@Mario96w Stroll założył slicki na mokrym torze i uderzył w bariery i ktoś dokleił story syna Sylwii Peretti który zginął w megance w Krakowie.

1

Hamilton 2 razy w trakcie weekendu blokował szybkie okrążenia i 2 razy bez kary.

3

@Medium Kiedyś zapieprzali w ulewach i problemu nie było, teraz pokropi i cyk przekładamy.

2

Po co są te deszczowe opony w f1 tego nie wie nikt, standardowo deszczyk pada to cyk przekładamy/opóźnimy sprint/wyścig/kwali xD

1

0

@PIWOSZ89 Jakby udało się kicknąć tych noobów i by były boty tj. kiedyś że można było je przejmować to może bym wykerował.

1

@Comfortable_ Ja to obejrzałem chwile i wyłączyłem bo nie mogę patrzeć na csa, miałem dziś mecz o awans i oczywiście dobrało mi noobów i 5 meczy przegranych pod rząd i zamiast awansu spadek.

4

@Luciano99 Pilnuj Jowity żeby przypadkiem nie wzięła udziału w takiej zabawie bo źle może się to dla niej skończyć.


9

Chłop po 1 treningu u Pintusa się połamał.


0

@Albatros I ciekawe kto ci będzie grał na prawym skrzydle jak Dembele się połamie.

17

Hahaha a my im kiedyś 100 milionów euro daliśmy niby ,,pożyczki" na modernizacje przejść granicznych.


1

@Michael24 to fan CR7, nie oczekuj od niego czegoś mądrego.

11

Żymianie, szkoda że w mediach się nie mówi o nich tak jak o ruskich.


0

Płacz o przegraną z Arsenalem kiedy to Xavi w 2 połowie wystawił rezerwowych i młodziaków...

1

@partymaker nie oznaczaj go jak nie chcesz spaść z rowerka.

2

@norbi77 Vinicius to placek przy Neymarze.

1

@PatrychoO Miała piękny głos.

15

Superprodukcja idealnie pasuje :D


0

@Eto'o9 R10 Polakom też do głowy nie przychodzi żeby wybrać kogoś nowego i wiecznie na 2 złodziejskie partie głosują które od lat nimi sterują, kradną i plują w ryj.

0

@gumaz Równiutki fajny deszczyk póki co leciutko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?