4

@bari_94 W życiu nie widziałem drużyny z tak przerażająco niskim morale jak Polska na tym mundialu. Oni każdą kolejną wypowiedzią udowadniają, że całkowicie nie wierzą ani w swoje umiejętności, ani w swoich kolegów, ani w trenera, ani w plan na mecz - byle dociułać do końca turnieju i dostać jak najmniej w cymbał.

2

@draxidox Z jednej strony wiadomo, żywa legenda polskiego komentatorstwa, która nie raz i nie dwa robiła niesamowitą atmosferę zwłaszcza podczas meczów kadry - i za to Szpakowskiemu należy się bezdyskusyjnie szacunek. Ale z drugiej to, co się odwala po wczorajszym meczu w internecie, to jest dla mnie jakieś kuriozum. Ci sami ludzie, którzy teraz pieją w niebogłosy, jaki to Szpaku wybitny, najlepszy komentator ever, powinien komentować jak najwięcej na tym mundialu, a najlepiej to finał - jeszcze 1,5 roku temu jechali go niemiłosiernie za - nie oszukujmy się - typowe dla niego kuriozalne przejęzyczenia, anegdotki sprzed 40 lat, mylenie piłkarzy i po prostu mocno zdezaktualizowaną wiedzę nt. futbolu. Zresztą ten wczorajszy "Thiago Sylwia" na samym początku meczu był tego przykładem. Nagle nic z tego nie istnieje, nie ma znaczenia, idealny komentarz. A już na marginesie, umniejszanie takiemu Pełce jest moim zdaniem totalnie bezpodstawne.

6

Dziwicie się, że sędzia nie daje rady - przecież to jest ten słynny mózgowiec, który na ostatnim Pucharze Narodów Afryki skończył mecz w 85. minucie, a jak mu powiedzieli, że za wcześnie, to potem i tak skończył przed upływem 90. xD

0

@mextexperu No tak, ale potem 2 razy po 0:0, dlatego w porównaniu z poprzednimi meczami było słabiej.

0

Trochę słaby mundialowy dzień dzisiaj. Cała nadzieja w potężnym Dembele.

4

Ponad 70 minut meczu z najsłabszym Meksykiem od lat i tylko 1 celny strzał - to z niewykorzystanego rzutu karnego. Farsa.

3

Facet dostał kolanem w głowę, a sędzia sobie jak gdyby nigdy nic puszcza grę, komedia.

0

@kuczyniak Jak zobaczy, jak zagrała Arabia, to na mecz z nimi pewnie w ogóle ze strachu nie wyjdzie, bo założy, że i tak przegramy.

0

@Emhyr On już w 15. minucie dostanie piłkę w środku boiska, stanie w miejscu, rozłoży łapy i będzie się zastawiał przed całym światem. xD

2

Czy pan Wojciech "nastawiliśmy się na 0 punktów z Argentyną" Szczęsny widzi?

1

@lucca87 Vela skończył reprezentacyjną karierę, a zanim jeszcze to ogłosił, to Tata Martino i tak nie widział go w kadrze.

1

Już się nie mogę doczekać, co Senegal zrobi z Katarem.

0

Jak patrzę na Iran i Katar, to już się normalnie nie mogę doczekać tych szlagierów między piłkarskimi potęgami na kolejnym, rozszerzonym mundialu, typu Zambia vs. Zjednoczone Emiraty Arabskie.

2

Druga połowa meczu otwarcia piłkarskich mistrzostw świata, a stadion prawie pusty. Niezapomniany klimat mundialu w kraju futbolowych romantyków, nie ma co...

1

Ten Katar gra taką padakę, że na tym mundialu bez pomocy sędziów/przekupionych przeciwników rzeczywiście chyba się nie obejdzie.

1

@NismoFCB "Zapraszamy cały świat do siebie. No chyba że chodzi o gejów, ich nie zapraszamy."

0

@A_Gomesinho_21 Polska, Argentyna, Hiszpania, Urugwaj, Kanada.

0

@Xsasss Na oficjalnej stronie FIFA, ale na ten moment składy są jeszcze nieaktualne.

4

Tymczasem Southgate na mundial zabiera człowieka-mema, rezerwowego Man Utd, Harego Magłaja, za to Tomori, podstawowy stoper mistrza Włoch, zostaje w domu. Komedia.

2

@JimMorrisonFCB Luzik, sam musiałem się trochę naszukać tej informacji, bo PS jak zwykle do ostatniej chwili będzie zwlekał z reklamami i promowaniem tego w swoich social mediach czy na stronie.

3

@mordini123 @LaRoja 18 listopada będzie Skarb Kibica, a dwa dni wcześniej terminarz z miejscem do wpisywania wyników (chyba taki do zawieszenia na ścianie).

7

@Azi Munir się nie załapał.

29

Wy wrzucacie wypowiedzi tego barana, żeby nas od czasu do czasu pownerwiać, co nie? :> Weźcie, dawajcie następnym razem nagłówek w rodzaju "Nasser Al-Khelaifi udzielił wywiadu nt. Superligi", żeby ciśnienie nie skakało zaraz po samym wejściu na główną i mimowolnym przeczytaniu cytatu z tego pajaca.

5

@AmigoBlancos Alaba raczej nie, bo Austrii nie ma na mundialu. ;)

6

Jezu, chłopie, na co ty czekasz, rób te zmiany w końcu...

0

No i co, no i Busquets wychodzi na drugą połowę, a Gavi nadal na ławce. Ja już nie mam żadnych wątpliwości, że Xavi zwyczajnie nie ma pojęcia, co robi, zwłaszcza jak przegrywamy.

0

@mekston W 9, bo Busquets gra dla Osasuny.

2

Busquets powinien już w tej szatni zostać, ale znając Xaviego, to nie dość, że wyjdzie na drugą połowę, to jeszcze będzie jakaś kolejna randomowa zmiana typu Fati za Ferrana albo Gavi za Frenkiego.

3

@B jak BARCA O to, że w poprzednim meczu przez przynajmniej 45 minut był naszym najlepszym napastnikiem.

1

@supraomnes1 Nie ma w tym nic złego, tak samo jak nie ma nic złego w mieszkaniu np. w Krakowie i kibicowaniu katalońskiej Barcelonie zamiast polskiej Cracovii. Ja z jednej strony ofc trzymam kciuki za reprę Polski, ale z drugiej lubię przede wszystkim oglądać topowe drużyny grające najlepszy futbol, no i wolałbym nie kończyć oglądania mundialu po 3 meczach. :>