Ignareks
Dołączył/a: wrzesień 2024
Łódź
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Karol145 stary, wszystko co powinien wyciągać to wyciąga. Każda reakcja co najmniej poprawna. Nie masz się czego już czepiać naprawdę.
15
Meczyk z Albacete bez kolejnych kontuzji. Bardzo mnie to cieszy jako że kolejny z Mallorcą będę oglądał już z Camp Nou. Na Montjuic chyba z 4 mecze już złapane ale że teraz CN to podjarka lekka się robi :) trzymajcie kciuki, aby jakieś bramki powpadały
1
@FcPortoFan1999 Brazylijczycy to naprawdę czasem mają przepalone styki. Tak już zostało przyjęte i tak już chyba musi być
1
@FcPortoFan1999 ale mu wjechał na łeb Gomes. Już był świadomy tego że to direct red
5
Genialnie, jadę na mecz z Mallorca.
5
Czy jutro wleci filmik u red. Ćwiąkały o zmiażdżeniu Rayo przez real i dlaczego odpowiedź brzmi tak?
0
Luis Suarez ze Sportingu potrafi wykończyć trudna piłkę piętką a nasz rekinator nie potrafi dwa razy z rzędu trafić na pustą bramkę żadną częścią ciała. To są te detale
0
@WojtekCh10 ale złoto XDDD rzecz w tym że to prawda ale oni nigdy jej nie przyjmą
0
@Lisek czyli metodą dedukcji z Mallorca wypada, tak?
0
De jong nie zagra z Albacete czy z Mallorca za żółte kartki? Będę na meczu z Mallorca i fajnie byłoby jakby zagrał stąd moje pytanie
3
@CLS63AMG przecież ty nigdy nie dałbyś im rady
2
Szanowny Panie redaktorze Włodarczyk, czy jest Pan trzeźwo myślącym człowiekiem pisząc takie bzdury jak obwinianie Kounde za "jego podanie, które zainicjowało bramkę przeciwnika"? Przecież to kryminał co Pan napisał biorąc pod uwagę, że podanie było dobre - do Erica, a to Eric popełnił duży błąd mijając się z piłką w środku pola co już nie zostało ocenione przy jego ocenie. Uważam, że jest to skrajnie niesprawiedliwe i te oceny tych dwóch piłkarzy świadczą o przypisaniu przez Pana pewnej łatki bazując na całokształcie sezonu. Nie żeby mnie to jakoś bardzo obchodziło co kto wystawi ale uważam, że obwinianie Kounde za to jest złą opinią.
5
Żałoba u śmietankowych. Żadnego postu o Barcelonie od 2 dni. Cały czas ten Real i Real. Gdzie Negreira? Gdzie argumenty?
20
@PepGuardiola1971 szczerze czuje że nie do końca zdajesz sobie jeszcze sprawę z tego jak bardzo beznadziejni jesteśmy w obronie
8
Czy tylko ja coraz bardziej przekonuje się, że Robert musi odejść z Barcelony i musimy ściągnąć pilnie zawodnika na jego pozycję? Przecież to co on gra to kryminał.
3
Jak ja nienawidzę tego obrzydliwego białego klubu.
3
10 gol tego padalca z karnego w tym sezonie
0
Jak to mówią kibice Realu względem naszych meczow z atletico to Villareal rozkłada nogi w ostatnich latach przed Madrytem.
2
@Kozinho. Bo ostatnie mecze realu to było pudrowanie trupa
0
Następnym razem jak będę chciał szybko zasnąć to sobie odpalę to kartoflisko jakie gra Real.
0
Nie podoba mi się Frenkie, który spowalnia grę i podaje do najbliższego lub do najbliższego tego najbliższego. Ale podoba mi się Frenkie, który potrafi przebiec jednak z piłką 30-40 metrów i wystawić piłkę na tacy. Czemu ten gościu nie robi tego częściej skoro doskonale to potrafi...
0
@Karol145 kiedyś były lepsze. Narzeczona była wielką fanką ale powiedziała że coś się w nich zmieniło i nie są już tak fajnie intensywne jak kiedyś
0
@Karol145 lays strong I długo długo nic. Później wchodzą fromage
12
No może jeszcze real na 3
4
Najbardziej to i tak bawi ten Tottenham na 5 miejscu
6
@Remi70 a mnie boli piątka jeśli chodzi o ząb. Co może być przyczyną i ile zapłacę u dentysty na twoje oko?
3
Z Kopenhagą musi być pomoc Eric, Fermin, Olmo. Nie ma innej opcji
1
@PaCo nawet nie może a na pewno. Tylko 7 drużyn będzie mogło mieć więcej niż 16 punktów. 8 drużyna oficjalnie będzie miała 16 punktów więc ten kto najwiecej bramek załaduje z dorobkiem 16 punktów, ten wchodzi z 8 pozycji.
5
@ZwyklyKibicBarcy04 odpowiedz sobie sam, można się domyślić XD
1
Dużo komentarzy dot matematycznych szans przez wybitnych analityków. Powie mi ktoś tylko czy jego zdaniem oficjalnie będziemy w tym TOP8 czy nie?????? Dzięki temu nie będę musiał sam liczyć!