Ignareks
Dołączył/a: wrzesień 2024
Łódź
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tibu czyli co, La liga i rfef zrobili sobie teraz podkładkę żeby w przypadku potencjalnej rejestracji pomyje na nich się nie wylały i rejestrację pewnie przejdą drogą sądową i nikt nie będzie się rzucał na decyzję sądu. Możliwy taki scenariusz?
0
@Tibu ja tą historię znałem więc nie musiałem jej czytać. W kazdym razie pisałem bez ironii. Teraz jednak się okazało że chłopaki bez rejestracji? Jak myślisz, jak to się dalej potoczy?
0
@Tibu po dzisiejszym dialogu z Tobą i po tym co dzieje się obecnie z rejestracją Olmo i Pau zaczynam wierzyć że Laporta naprawdę potrafi ogarnąć niejeden bajzel
0
@Kow_aLL ja lecę na mecz z Rayo właśnie i jestem ciekaw czy budowlańce w Hiszpanii się pośpieszą czy nie