Ignareks
Dołączył/a: wrzesień 2024
Łódź
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@blakkudium niech go już kupią żeby chociaż jedna saga się skończyła
1
@Faro dostajesz coś za zero zł faktycznie ale jak wydasz konkretną kwotę na temu. Jak faktycznie czegoś potrzebujesz to się nawet opłaca ale kiedyś ta konkretna kwota to było z 60-80 zł a teraz jest czasem 120 albo 240 XD
1
@Faro niektóre badziewia niektóre legit. czasem warto coś więcej nawet zapłacić. Ja mam bardzo dużo rzeczy użytkowych z temu w domu
0
@vene07 to wtedy nikt by nie podpisywał kontraktów
3
Tego jeszcze nie było XDDD
Jak dostali kasę na jaką się umówili to po co drążyć? Yamal zadowolony, karły zadowolone, wszyscy zadowoleni
0
Dembele złota piłka, ta?
0
Czy ktoś z Was orientuje się może czy w oficjalnym stacjonarnym sklepie Barcelony na lotnisku El Prat dostanę koszulkę z najnowszej kolekcji? Chodzi mi o te koszulki, które są stricte dystrybuowane przez klub, a nie przez Nike. Głównie chodzi mi o tę koszulkę z linka.
https://store.fcbarcelona.com/collections/men-t-shirts-polos/products/t-shirt-ecru-fan-club-barca
0
Czy ktoś z okolic Łodzi jest może obecnie w Barcelonie i będzie odwiedzał oficjalny sklep w najbliższym czasie?
0
@LOPEZ16 tak zagraliśmy słabo z tą BVB i tak dostalibyśmy porażkę od PSG gdybyśmy byli na miejscu Realu. Nie dopuścilibyśmy jednak do takiej miazgi jaka była wczoraj. Bardziej nawiązuję do zaangażowania piłkarzy, którzy w Madrycie już byli wnoszeni na niebiosa.
0
@Objectivo Barcelona nie miała wtedy żadnych nowych transferów a skład opierał się na młodzikach, którzy pierwszy raz wąchali murawę tak naprawdę.
0
Remis z niezłym (przynajmniej w pierwszej połowie Al-Hilal)
Wygrana z beznadziejną Pachuca
Wygrana z beznadziejnym Salzburgiem
Wygrana z jednym z najgorszych Juve od lat
(ledwo) Wygrana z Borussią, która nie jest jakimś hegemonem od 2 lat
Ale to chodzi, teraz mamy wszystko aby wygrać wszystko. Xabi ball.
Mecz (z naprawdę świetnym) PSG:
brak pressingu, brak zaangażowania, brak jakości, 4:0
Tak to wygląda w moich oczach. Weryfikacja szybko przyszła. Gdyby w miejscu PSG byłby Bayern, Barcelona czy nawet Chelsea czy Atletico to moim zdaniem nie wyglądałoby to aż tak kompromitująco natomiast jakość piłkarska też byłaby zweryfikowana.
0
@Pawlak1992 jeszcze nie w tym roku. Jeszcze będzie okazja
2
Szkoda. Oby Christensen był zdrowy w nowym sezonie.
2
@Herato czy to wilfried Zaha?
0
@lithotripter a nie ma po co się osłabiać :)
3
@VAMOS1899LaMasia o widzę, że twoje głupie pomysły zaraz po wczorajszym pomyśle z Mendym nadal się utrzymują XD
2
@Frimpong 200 nie, 300 tak
0
I jak myślicie, nasz pan kapitan odejdzie czy nie odejdzie?
11
@Romario87 Erica będzie trzeba testować na LS skoro wszędzie daje rade XD
0
@fenix1983 oj z Palmeiras to byśmy się akurat jakoś dogadali
0
Dlaczego nie wzięliśmy tego Estevao przed Chelsea to ja nie pojmuje
0
@Mroziu braciszek ból dupki miał po prostu więc stwierdził że zniszczy karierę młodego bo rodzina najważniejsza
1
@torondirn polać temu panu
0
@ViscaelBarca2007 liczył że może w końcu będzie aktualna XD
0
@severius jeszcze nie
0
Ciekawe czy ktoś zamówił sobie koszulkę z nazwiskiem Williams i nr 19 :D
1
@kinioo co ty w ogóle za głupoty gadasz? Jaka kompromitacja naszego zarządu? Zrobili wszystko co mogli na tę chwilę tym bardziej, że nie jesteśmy w 1:1. Danie gwarancji na rejestrację było szkodą na korzyść klubu. Gdybyśmy go wzięli, nie zarejestrowali i odszedłby za darmo to byście ich wszystkich zjedli i taka jest prawda. A klub jest ponad wszystko.
0
@Starrk jeszcze Gaya i Parejo!
3
A ja wam powiem tak: dobrze, że został w tym marnym małym klubiku bez ambicji na puchary, a nie przeszedł do Bayernu. Lepiej karcić go na boiskach hiszpańskich niżeli dostawać kolejne ośmieszenie od Niemców - w tym przypadku pod kątem "kradzieży" zawodnika z ich strony.
Dla mnie to w żaden sposób nie jest porażka Barcelony. On ten kontrakt miał przygotowany od maja. Dzięki temu miał dwie opcje - puchary albo dużo pieniędzy. Wybrał pieniądze bo nie chciał czekać na puchary. Laporta poinformował, że żadnej gwarancji odejścia za darmo w przypadku braku rejestracji nie będzie - i bardzo dobrze - działał na korzyść klubu.
Dobrze, że to się skończyło.
0
Marzyć zawsze można. Z tym wiekowym Interem tej LM raczej nie zdobędzie :)